Klaudi

Klaudi adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.05.19

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Húsvétkor jártunk itt utoljára a párommal. Annyian voltunk az étteremben,hogy állóhely sem volt az ajtóban,nemhogy ülõhely
Mindenképp érdemes volt várni, a kiváló ebéd kárpótolt minket. Az ételek minősége és mennyisége mindent felülmúlt. Magyar nótaszó mellett egy kellemes órát töltöttünk el.
Sári Csárda válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre és a zenére vonatkozóan!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Csárdánkban köszönteni és további kellemes élményekkel és ételekkel gazdagodhatnak.
2016. december 21., Sári Csárda, értékesítési vezető
Átlagos 2016. május 12.a párjával járt itt
Páromnak 40. születésnapjára ajándékoztam a 4 napos kikapcsolódást. Kicsit csalódott voltam,ugyanis a szálloda fele sem olyan jó,mint a büki Danubius hotel. Az ételek finomak voltak, de több volt a vegetáriánus étel, gondolom a sok idős vendég végett erre nagyobb volt a kereslet. . A szobákra ráférne kis felújítás a 4 csillag kicsit sok érte.
Átlagos 2016. május 19.a párjával járt itt
Februárban,párommal töltöttünk el 3 éjszakát itt a Belenusban. A szálloda nagyon szépen berendezett, a szobák szépek, kényelemesek, és tiszták. A wellness részleg talán kicsit szűkös, a hideg idő révén sokan bennmaradtunk a szállodában, így csaknem nyomakodtunk a benti medencében. A személyzet udvarias,kedves, és kézséges.