Sári Csárda Dunakiliti
9225 Dunakiliti, Csölösztői u. 3.

Sári Csárda Dunakiliti a térképen

Sári Csárda Dunakiliti értékelése:

1. helyezett a 3 dunakiliti étterem közül
121. helyezett Nyugat Dunántúlon - 776 étterem közül

H-CS 11:00-22:00
P-V 11:00-24:00
csárda
magyar, angol, német, szlovák
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Dreher Classic, Kozel

Sári Csárda Dunakiliti képei

Sári Csárda Dunakiliti vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
. . pedig nem szeretem a csárdákat, a magyaros éttermeket. Ahogy többen leírták, a Sári csárda nagyon szép helyen található. Ezt különösen élveztük, mert alig volt vendég. Ez a hely hatalmas, egyszerre több esküvőt is tudnak szervezni, ehhez képest most egy-két asztalnál ültek. El tudom képzelni, hogy telt háznál nem annyira kellemes.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 18.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak ételeinkkel és szolgáltatásainkkal!
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
Üdvözlettel:
Sári Csárda Csapata

wolferl TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Családi ebédre tértünk be augusztus 20-án. Gyönyörű környezet fogadott minket és az is tetszett, hogy volt légkondi, így nem kellett megsülnünk. A kiszolgálás aránylag kedves, bár inkább a személytelenebb, klasszikus pincérmodort hozza.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 27.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak Sári Csárdánk környezetével és kiszolgálásával!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket éttermünkben köszönteni!
Üdvözlettel:
Sári Csárda Csapata

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Igazi magyaros csardahangulat,elő minőségi ciganyzenevel.Ételek minősége mennyisége kiváló.Service kifogastalan. Jol ereztuk magunkat köszönjük
Válasz az értékelésre - 2018. március 20.
Kedves Vendégünk!
Örömmel olvastuk kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak Sári Csárdánk szolgáltatásával. Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk éttermünkben köszönteni Önöket!
Üdvözlettel: Sári Csárda Csapata

glbgabor TOP fotófeltöltő
2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Húúú hol is kezdjem....Kedvenc helyünk.Legutóbb mikor ott jártunk tangóharmónikás is zenélt nekünk vacsira. Többször járunk oda, nagyon hangulatos, nagyon nagy és szép hely. Árban kicsit drágának találom, de az ételek minősége és a környezet és a kiszolgálás kárpótol. Kiszolgálás kedves és gyors.
Válasz az értékelésre - 2018. február 6.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek Sári Csárdánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kínált ételeinkkel.
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Sári Csárdánkban köszönteni!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak az jöjjön ide aki szeret enni, aki szereti az ízeket akár a hagyományos, akár a különleges ízeket megtalálja. Vigyázat az adagok hatalmasak, de annyira finomak, hogy nem lehet ott hagyni. Nem szoktunk kenyeret enni, de amit ott kaptunk, az a kemencében sült ropogós héjú friss, illatos. . .
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre és a környezetre vonatkozóan!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Csárdánkban köszönteni és további kellemes élményekkel és ételekkel gazdagodhatnak.
Üdvözlettel: Sári Csárda csapata

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 23án kedvesemmel betértünk a Sári csárdába ebédelni. A gyönyörü idöt még szebbé tette a kellemes, udvarias kiszolgálás, a halk zene, a gyönyörü hely és a tisztaság. Az étel is nagyon finom volt és elfogadható áron akkora adagot kaptunk,hogy meg sem tudtuk enni.
Ha lehetöségem lesz még sokszor ellátogatok oda.:)
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre, zenére és a környezetre vonatkozóan!
Üdvözlettel: Sári Csárda csapata

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múlt héten párom húga férjhez ment és a lakodalom Dunakilitin a Sári csárda sátrában volt megtartva. Gyönyörűen fel lett díszítve, a kiszolgálásra panaszkodni nem lehet, a picérek udvariasak és segítőkészek voltak. Az ételek finomak, szépen voltak tálalva és jó melegek. A tisztaság is megfelelő. A környezet gyönyörű. Ideális a fotózásra is.
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az esküvőre vonatkozóan!
Ezúton szeretnénk sok boldogságot kívánni az ifjú párnak.
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Sári Csárdánkban is köszönteni és további kellemes élményekkel és ételekkel gazdagodhatnak.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata kíváló, kint ültünk a teraszon, kilátással a dunára, mellette zöldövezet. Mivel másfél éves kislánnyal voltunk, így tökéletes volt arra hogy tudjunk várakozás közben sétálni, és a játszótéren játszani. A játszótér pazar, sok-sok választási lehetőséggel, a kislányomnak nagyon tetszett.
Kedves Vendégük!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek Csárdánkban és szállodánk parkjában itt tartózkodásuk ideje alatt.
Kérem a jövőben legyen kedves az ételekkel kapcsolatos visszajelzését és a helyszínen jelezni és kollégánk azonnal orvosolni fogja a problémát és segítségére lesz.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
A legjobb éttermek egyike azok közül melyekben jártam. Helyet foglalni kell előre, de az étel nagyon finom, a kiszolgálás kedves, udvarias. Zeneszó mellett fogyasztottuk el az ételt a teraszon. Evés után sétáltunk a vízparton. Mindenkinek ajánlom hogy egyszer látogasson el ide. Árban nem a legolcsóbb, de szerintem megéri. Biztosan visszatérek ide.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Húsvétkor jártunk itt utoljára a párommal. Annyian voltunk az étteremben,hogy állóhely sem volt az ajtóban,nemhogy ülõhely
Mindenképp érdemes volt várni, a kiváló ebéd kárpótolt minket. Az ételek minősége és mennyisége mindent felülmúlt. Magyar nótaszó mellett egy kellemes órát töltöttünk el. Ha ennél egy jót, a Sári csárdát nem érdemes kihagyni!
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre és a zenére vonatkozóan!

Legnépszerűbb csomagok Dunakilitin és környékén
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2021.12.20.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forralt borral, szauna használattal, gálavacsorával, éjféli koccintással, élő zenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.123 - 22.788,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.31.
Suri Bau Apartman
2020.10.26. - 2021.10.26.
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 19.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával, éjféli pezsgős koccintással, szilveszteri tombolával, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Isabell
Győr
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel és késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.21. - 2020.11.30.
Hotel Capitulum
Győr
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.04. - 2020.12.31.
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.757,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.10.27.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 14.265,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, disznótoros napon való részvétellel, élőzenés disznótoros vacsorával, ajándék kóstoló-csomaggal, sportos programokkal
2020.11.20. - 2020.11.29.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Dunakiliti környékén
Aqua Hotel Termál Dunakiliti
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Dunakiliti
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Wellness napok (3 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással
Szilveszteri fergeteges mulatság (1 éjtől)

Sári Csárda DunakilitiX