Sári Csárda Dunakiliti
9225 Dunakiliti, Csölösztői u. 3.

Sári Csárda Dunakiliti a térképen

Sári Csárda Dunakiliti értékelése:

1. helyezett a 3 dunakiliti étterem közül
161. helyezett Nyugat Dunántúlon - 750 étterem közül

H-CS 11:00-22:00
P-V 11:00-24:00
csárda
magyar, angol, német, szlovák
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Dreher Classic, Kozel

Sári Csárda Dunakiliti képei

Sári Csárda Dunakiliti vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Családi ebédre tértünk be augusztus 20-án. Gyönyörű környezet fogadott minket és az is tetszett, hogy volt légkondi, így nem kellett megsülnünk. A kiszolgálás aránylag kedves, bár inkább a személytelenebb, klasszikus pincérmodort hozza.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Igazi magyaros csardahangulat,elő minőségi ciganyzenevel.Ételek minősége mennyisége kiváló.Service kifogastalan. Jol ereztuk magunkat köszönjük
Válasz az értékelésre - 2018. március 20.
Kedves Vendégünk!
Örömmel olvastuk kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak Sári Csárdánk szolgáltatásával. Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk éttermünkben köszönteni Önöket!
Üdvözlettel: Sári Csárda Csapata

glbgabor TOP fotófeltöltő
2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Húúú hol is kezdjem....Kedvenc helyünk.Legutóbb mikor ott jártunk tangóharmónikás is zenélt nekünk vacsira. Többször járunk oda, nagyon hangulatos, nagyon nagy és szép hely. Árban kicsit drágának találom, de az ételek minősége és a környezet és a kiszolgálás kárpótol. Kiszolgálás kedves és gyors.
Válasz az értékelésre - 2018. február 6.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek Sári Csárdánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kínált ételeinkkel.
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Sári Csárdánkban köszönteni!

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak az jöjjön ide aki szeret enni, aki szereti az ízeket akár a hagyományos, akár a különleges ízeket megtalálja. Vigyázat az adagok hatalmasak, de annyira finomak, hogy nem lehet ott hagyni. Nem szoktunk kenyeret enni, de amit ott kaptunk, az a kemencében sült ropogós héjú friss, illatos. . .
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre és a környezetre vonatkozóan!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Csárdánkban köszönteni és további kellemes élményekkel és ételekkel gazdagodhatnak.
Üdvözlettel: Sári Csárda csapata

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 23án kedvesemmel betértünk a Sári csárdába ebédelni. A gyönyörü idöt még szebbé tette a kellemes, udvarias kiszolgálás, a halk zene, a gyönyörü hely és a tisztaság. Az étel is nagyon finom volt és elfogadható áron akkora adagot kaptunk,hogy meg sem tudtuk enni.
Ha lehetöségem lesz még sokszor ellátogatok oda.:)
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre, zenére és a környezetre vonatkozóan!
Üdvözlettel: Sári Csárda csapata

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múlt héten párom húga férjhez ment és a lakodalom Dunakilitin a Sári csárda sátrában volt megtartva. Gyönyörűen fel lett díszítve, a kiszolgálásra panaszkodni nem lehet, a picérek udvariasak és segítőkészek voltak. Az ételek finomak, szépen voltak tálalva és jó melegek. A tisztaság is megfelelő. A környezet gyönyörű. Ideális a fotózásra is.
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az esküvőre vonatkozóan!
Ezúton szeretnénk sok boldogságot kívánni az ifjú párnak.
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Sári Csárdánkban is köszönteni és további kellemes élményekkel és ételekkel gazdagodhatnak.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata kíváló, kint ültünk a teraszon, kilátással a dunára, mellette zöldövezet. Mivel másfél éves kislánnyal voltunk, így tökéletes volt arra hogy tudjunk várakozás közben sétálni, és a játszótéren játszani. A játszótér pazar, sok-sok választási lehetőséggel, a kislányomnak nagyon tetszett.
Kedves Vendégük!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek Csárdánkban és szállodánk parkjában itt tartózkodásuk ideje alatt.
Kérem a jövőben legyen kedves az ételekkel kapcsolatos visszajelzését és a helyszínen jelezni és kollégánk azonnal orvosolni fogja a problémát és segítségére lesz.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
A legjobb éttermek egyike azok közül melyekben jártam. Helyet foglalni kell előre, de az étel nagyon finom, a kiszolgálás kedves, udvarias. Zeneszó mellett fogyasztottuk el az ételt a teraszon. Evés után sétáltunk a vízparton. Mindenkinek ajánlom hogy egyszer látogasson el ide. Árban nem a legolcsóbb, de szerintem megéri. Biztosan visszatérek ide.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Húsvétkor jártunk itt utoljára a párommal. Annyian voltunk az étteremben,hogy állóhely sem volt az ajtóban,nemhogy ülõhely
Mindenképp érdemes volt várni, a kiváló ebéd kárpótolt minket. Az ételek minősége és mennyisége mindent felülmúlt. Magyar nótaszó mellett egy kellemes órát töltöttünk el. Ha ennél egy jót, a Sári csárdát nem érdemes kihagyni!
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre és a zenére vonatkozóan!

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hallottunk már jót és rosszat is a helyről. . . ! Személyes tapasztalatunk: széles választék, finom ízek, gyors kiszolgálás (pedig vasárnap ebédidőben voltunk), udvarias személyzet. Négyéves kislánnyal és a nagyszülőkkel voltunk mindenkinek tetszett és ízlett minden. Gyerekeknek egyből színes ceruzákat és kifestőt hoztak, hogy lefoglalják magukat, de szerencsére nem is kellett sokat várni az ebédre.
Kedves Vendégük!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Csárdánkban köszönteni Önöket és további ízletes, magyaros ételekkel gazdagodhatnak.

Legnépszerűbb csomagok Dunakilitin és környékén
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, lovaskocsikázással, masszázzsal, bowlingozással, kedvezménnyel
2017.06.01. - 2019.12.20.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.02. - 2020.05.31.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával, éjféli pezsgős koccintással, szilveszteri tombolával, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.03.
2019.08.25. - 2019.10.31.
Barokk Hotel Promenád
2019.08.25. - 2020.08.24.
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 15.749,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medencehasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.09. - 2019.09.01.
Ibis Hotel Győr
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.09.01. - 2020.08.24.

Szállodák Dunakilitin és környékén
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Dunakiliti
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Aqua Hotel Termál Dunakiliti
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Exclusive romantikus wellness ajánlat pároknak! (min. 2 éj)
Szilveszteri ajánlat (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Sári Csárda DunakilitiX