Kordás Ágnes

Kordás Ágnes adatlapja

Regisztráció2015.09.10
Utoljára itt2016.12.19

Gyenge 2016. október 28.családjával járt itt
Már a bejáratnál elgondolkodtam azon, hogy kerekesszékkel édesapám vajon hogyan jutna be: sehogy, vagy csak ha valaki ölben beviszi. A belső térben fogadott egy olyan szag, amelyről dédi és a maga 80 éve jutott az eszembe, mi negyvenesek ezt öregszagnak hívjuk. Kiábrándító volt.
Gyenge 2016. november 15.barátokkal járt itt
Pesti vendégek részére foglaltunk szállást a Bocskai Panzióban egy éjszakára. Telefonban nagyon kedves és segítőkész volt a recepciós hölgy, megérkezésünkkor is nagyon kedvesen fogadtak. Szobáink a második és a harmadik emeleten helyezkedtek el. A legelső döbbenet a vendégek szobájában fogadott: a tapéta és a díszcsík szakadozva lógott a falról, a bútorok kopottak és igénytelenek voltak.
Átlagos 2015. szeptember 10.családjával járt itt
Nagyon csalódott voltam a hotel jelenlegi állapotát tekintve. 5 évvel ezelőtt, még szinte új hotelként töltöttünk itt egy hetet a családommal és nagyon jól éreztük magunkat. A hely olyan érzést keltett benne, mintha a tulajdonosok magukra hagyták volna a többé-kevésbé képzett személyzetet és elutaztak volna a világ másik végére, ellenőrizetlenül hagyva a csapatot.