Pollushof Panzió Csolnok
2521 Csolnok, Dorogi u. 1.

Pollushof Panzió Csolnok a térképen

Pollushof Panzió Csolnok értékelése:

1. helyezett az 1 csolnoki szállás közül
86. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Pollushof Panzió Csolnok képei

Pollushof Panzió Csolnok vélemények

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
El kell hogy mondjam, hogy mérhetetlenül csalódtunk az elején segítőkész tulajban és éttermében. Esküvőnket tartottuk ott, senkinek nem ajánlom. Az étterem bejárata büdös állatanya. A megállapodások helyett félkész szobákat kaptunk amik koszosak voltak, szobabeosztást önhatalmúlag változtatták. Kompromisszumra csak a ceremónia mesterünk miatt voltak, mondván ez egy ".

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal érkeztünk ide, három éjszakát töltöttünk itt el. Kedves személyzet fogadott. A konyhájukon nagyon ízletes ételek készültek. A tisztaság megfelelő volt. A wellness részlege ugyan kicsi, de tiszta, szép és igényesen kialakított. Egyetlen negatív tapasztalat csak annyi volt, hogy a panzióra egy tatarozás kívül, belül ráférne.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Kedvesen fogadtak minket! :) 5-en érkeztünk, de 4 ágy volt a szobában. Rögtönk szóltunk és beraktak egy ágyat! Sajna az ágy nagyon nyikorgott ez elég zavaró volt, sőt még másnak a szomszédunk is hallotta és mondta is. A szolgáltatások rendben voltak. Nagyon jó volt a masszázs fotel. A gyerekek tudtak kicsit kondizni is.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
9 éve voltunk már itt egyszer, azért esett megint ide a választás, mert nem messze Dorogon van egy nagyon szép tó, és itt szerettünk volna idén nyáron tölteni az utolsó standolásunkat. Szerencsére az idő teljesen aktuális volt hozzá. Hihetetlen hogy létezik még 400ft-os belépő!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esküvőre voltunk oda hivatalosak. A szobák csak nehezen lettek készek sajnos időre, és hagyj némi kívánnivalót maga után a takarítás. Sajnos az ágy alatt nálunk sok por és régi üvegkupakok voltak megtalálhatók. Egy-két pultos is elég passzívan állt sajnos hozzánk. Ez a hozzáállás nem oda való szerintem.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben a kiszolgálás remek volt. Kedves, ügyes felszolgálók voltak. Második napi vacsoránk Torkos csütörtökön volt. A teltház ellenére időben megkaptuk az ételt. Az ételek finomak, bár nem kiemelkedőek. A romantikus szoba nekünk tetszett, bár a szivecskés zuhanyfejet kicsit túlzásnak tartottuk :). Nagyon tetszett a "mini terrrárium".

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a panzióban. A szobánk kényelmes, tiszta volt, az erkélyről szép kilátással. A reggeli elfogadható választékkal, a vacsora étlapról választva finom és nagyon bőséges. Szállóvendégként minden fogyasztásból 20% kedvezményt kaptunk. A wellnesz részleg korlátlan használata lehetőséget ad a kellemes kikapcsolódásra, felfrissülésre.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kettesben jártam itt a párommal. Az étterem és a wellness részleg(igaz medence nincs) nagyon klassz volt. Masszázs, masszázsfotelek, konditerem, kétféle szauna és még számos egyéb szolgáltatás nagyon jó. Sajnos azonban a tisztaság sok kívánnivalót hagy maga után. Büdös ágynemű, kosztól ragadó szőnyeg, a fürdőszoba lepusztultsága, a közös terek koszossága nagyon sokat rontott az összképen és a konfortérzeten.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13.
Szép hétvégét töltöttünk. Jó időtöltési lehetőség van helyben és a környéken. Személyzet és a kiszolgálás remek volt. Pihenéshez, kikapcsolódáshoz ideális. Nyári szezonon kívül KISgyerekeseknek nem az ideális célpont. Kirándulási célok a közelben: Esztergom, Visegrád. A wellnes részleg szuper, már csak a medence hiányozna.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Zuhogó esőben érkeztünk ebbe a vonzó és érdekes panzióba. A személyzet minden tagja igen szívélyes volt. A rengeteg szolgáltatást alig győztük igénybe venni. Konditerem,szoláriumok,masszázsfotelek-ágyak stb. Ilyen bőség egy kis panzióban le a kalappal. Külön program a sok érdekes akvárium ,halakkal,mókusokkal,kígyókkal,különleges egyéb állatokkal.

Villapark Várgesztes
Várgesztes
2-3 éjszaka 41.600,-Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.465 - 12.779,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, szaunafelöntésekkel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
MP Hostel Budapest
2 nap/1 éjszaka 5.979 - 21.591,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétahajózással, kerékpár kölcsönzéssel, éjszakai fürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

CsolnokX