korvin katalin

korvin katalin adatlapja

Regisztráció2013.12.28
Utoljára itt2014.04.01

Átlagos 2023. augusztus 4.egyedül járt itt
az étteremben a terítők nem voltak tiszták,a teának várt melegvíz szinte még a langyost sem érte el,szegényes volt a kínálat,javaslom a menűválasztásos vacsorát,mert az 1 adag ugyan,de remélhetőleg,meleg,ízletes,-tudjuk,hogy spórolni kell,de ez fantátia hiány,egy este nem jutott vacsora,-majd korrigálták,szóval az étkezdét működtetőt lehet,hogy tanfolyamra kellene küldeni vagy esetleg lecserélni.
2023. november 13.barátokkal járt itt
Nagyon szép helyen van a szálloda,a személyzet tökéletes,az ételek finomak,bőségesek,az étterem személyzete minden igényt kielégít. A szobákban az ágynemű ,törölköző rendben,DE volt nagyon sok poloska,így mi szoba cserét kaptunk,ott viszont nem működött a WC,de másnap egy nagyon készséges szaki megjavította.
Kiváló 2013. december 28.családjával járt itt
Nagyon izletes ételeket fogyasztottunk családommal,gyors volt a kiszolgálás,udvarias volt a pincér,hangulatos volt a kemencében égő tüz,a nagyanyámat idéző bonyhádi zománcos leveses fazék is ügyes gondolat,jó szivvel ajánlom ismerőseimnek,kár,hogy az átlag magyar /köztük én is/nem engedheti meg magának gyakrabban az étteremben étkezést.