Kővári Éva

Kővári Éva adatlapja

Regisztráció2013.05.18
Utoljára itt2016.09.06

2014. április 26.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat, az unokák miatt mentünk és Ők egész napra találtak szórakozást. Az étel nagyon jó volt, a személyzet udvarias, mosolygós. Amit nehezményeztem, hogy szinte minden a gyerekekért van, de nincs gyerek köntös. (elég érdekes volt a 7 éves unokám a felnőtt méretű köntösben).
Kiváló 2013. május 18.barátokkal járt itt
Nagyon szép a szálló elhelyezkedése, a vár tövében. Külön "hangulata" van, hogy az erkélyről a várat láttuk. Az éttereme és szolgáltatásai, ételei számunkra kifogástalan volt. Kellemes emlék és élmény volt a középkori lovagjáték és utána a vacsora. A fürdő minden kényelmet megadott a kikapcsolódáshoz.
Felhasználó fényképei:
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg -
Kiváló 2014. április 5.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A szálló szép, nagyon tiszta, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Nekünk az ágy volt egy kicsit kemény, kényelmetlen. Az étel nagyon finom, csak nem elég változatos. A reggeli minden nap ugyanaz volt, a vacsora is (jellegében) ugyanaz. Összegezve: Ha nagyobb lenne az ételválaszték, egy nagyon kíváló szállóban voltunk!