KriszTeee

KriszTeee adatlapja

Regisztráció2017.09.11
Utoljára itt2023.01.18

2020. július 9.a párjával járt itt
Alapvetően jó hely, a személyzet messze átlagon felüli, kimagasló. A levesek és a pizza kifogástalan volt, a borjúmáj viszont nem volt átsütve, rágós volt! Ezt a felszolgáló is megjegyezte, mikor látta hogy a nagy része megmaradt, mielőtt még mondtuk volna. Sajnos emiatt nem érdemli meg a hely legjobb vidéki étterem címet! .
Gyenge 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Korábban többször jártam már itt, bár a legutóbbi látogatás óta 3 év eltelt már. Sajnos a színvonal minden tekintetben meredeken esett a legutóbbi látogatásom óta. Nem készséges pincér, halászléfoltos terítő, koszos zsebkendő az asztal alatt. Az étel minőségével fel lehetett volna dobni, de sajnos az sem ütötte meg a minimálisan elvárható szintet, kivéve a halászlevet.
Gyenge 2023. január 18.a párjával járt itt
Január első hetében voltunk kettesben. Azért választottama helyet, mert egy cikkben olvastam, hogy az egyik legjobb burger itt van a városban. Hát, az utóbbi 3-4 évben ennél csak jobbat ettem, pedig havonta 1szer biztos eszek. Kecskeméti vagyok, ott bármelyik hely, ahol prémium burgereket lehet kapni (most 4 ilyen hely jut eszembe), magasan veri ezt a minőséget és ennél olcsóbb is.