Kritikus001

Kritikus001 adatlapja

Regisztráció2015.07.21
Utoljára itt2015.08.14

Kiváló 2015. augusztus 12., üzleti partnerrel járt itt
Minden nagyon jó és szép volt ezen a helyen, kivéve a személyzet, azon belül a recepciós lányok modora kifogásolható volt. A hely csodálatos a belső wellness rész kifogástalan és sok élmény elemet tartalmaz. Az ételek finomak és a személyzet figyelmes az étteremben.
Átlagos 2015. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Ez év júliusában töltöttünk el egy hetet a családdal a Colosseum hotelben. Sajnos vegyes tapasztalattal távoztunk. A személyzet kedvessége és figyelmessége sokat javított a végleges értékelésben. Nem igazán értem a **** superiort a szálloda megnevezésében! ? Én már jártam sima **** -ban is meg ***** -ban is ez elvileg a kettő között lenne, de sajnos nincs ott.
Kiváló 2015. augusztus 14.barátokkal járt itt
A hely csodálatos a belső wellness rész kifogástalan és sok élmény elemet tartalmaz. Az ételek finomak és a személyzet figyelmes. Ami furcsa vagy érdekes volt számomra, hogy ötvözik a „retró” és a modern dolgokat. Vannak részei a szállónak ahol egy valós idejű időutazást kap az ember egy másik részen pedig a „full” modernnel találkozik a vendég.