Kwak

Kwak adatlapja

Regisztráció2016.11.06
Utoljára itt2017.11.26

2016. november 6.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás az elvárt szinten van ebben a kategóriában, tetszik a tisztaságra való törekvésük. Az ételek megfelelőek, finomak és szépek, az áruk is ehhez megfelelő. Szerintem kissé túl"hype"-olt, de szivesen mennék legközelebb is. Délben teltházas, érdemes asztalt foglalni. Javasolnám az étteremnek a "teltház" táblát az étterem elé kitenni.
2017. november 26.családjával járt itt
Azért mentünk ide, mert éhesek voltunk és nem fine dining makettet akartunk. Magyaros étlap, magyaros kajákkal. Semmi extra. Pozitiv hogy a húslevest 3 perc alatt hozták. Jó dolog ez délben. A hely tiszta, elfér majd egy festés lassan. Hasznos lenne előmelegített tányért használni. Máskor is bemennék.
Kiváló 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
Igazság szerint egy másik étterembe mentünk volna, de nem volt hely. Utóbb ezt nem is bántuk meg. :)
Véletlen akadtunk erre a kicsi, 40 fős, családias, de igényes étteremre. Pont volt egy asztal, így hát beültünk a gyerekekkel. Meglepő az étlap, ahol a keleti ízek keverednek a hagyományos ételekkel. Volt kis ellenérzésem, de gondoltam egyszer élünk.