Molnár Csárda Lillafüred
3517 Lillafüred, Alsóhámor, Vadas Jenő u. 6.

Molnár Csárda Lillafüred a térképen

Molnár Csárda Lillafüred vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Szeptemberi kirándulás Lillafüredre. Ebédünket a Molnár csárdában fogyasztottuk el, nem bántuk meg. Csak a legjobbakt tudom leírni az étteremről és a kiszolgálásról is. mivel már nem volt szabad asztal a teraszon gyönyörű idő miatt, igy egy hangulatos téli kert helyiségben ebédeltünk.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Párommal egy pót Valentin napot tartottunk,ezért elmentünk vacsorázni,hirtelen jött ötlettől vezérelve a Lillafüredi Molnár csárdánál álltunk meg. Nagyon kellemes hangulatos hely fogadott minket,finom ételekkel,korrekt árakkal,és tökéletes kiszolgálással. Nagyon jól éreztük magunkat,az étel bőséges volt,és finom. Nagyon hangulatos estét sikerült itt el töltenünk!
Debrecen

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness hétvégére érkezünk,dél körül ennénk valamit. Idegen helyen mindig az ittjartam. hu olvasóinak/iróinak véleményére hagyatkozunk. Ezért a helyi éllovast,a Molnár csárdát választjuk. Jól tettük. Foglalt asztalunk van 13 órára,ppntosan érkezünk. Asztalunk és az étlap vár bennünket. Mindjárt beírunk egy piros pontot,mert a leves eleve 2 ürméretben úgymint csésze és tál választható.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel Bükkszentkereszten nyaraltunk, ezen az oldalon találtam rá erre az étteremre. A csárda gyönyörű helyen van. A pincérek kedvesek, az ételek finomak és nagyon nagy adagot adnak, minden nap becsomagoltattuk a maradékot. Akárhányszor mentünk, épp, hogy 1-2 asztal volt szabad, ennek ellenére nagyon gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal Alsóhámoron nyaraltunk. Nem messze a szállásunktól szerencsére megtaláltuk a Molnár csárdát,ahol gyönyörű környezetben finom vacsorákat fogyasztottunk. Nagyon kellemes, hangulatos hely. A pincérek gyorsak, kedvesek. Az ételekre nem kellett sokat várni még a legnagyobb forgalomban sem.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet,udvarias kiszolgálás, bőséges, finom ételek. Nagyon szép környezet. Jó volt itt vendégnek lenni. Szegedi házaspár. Első napon csak italt fogyasztottunk, de olyan barátságos kiszolgálásban volt részünk, hogy mondtuk , másnap jövünk enni is. Így is lett, egy kétszemélyes csárda tálat kértünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó elhelyezkedés, szép környezet, kellemes étterem. Finom ételek, kedves, de picit figyelmetlen kiszolgálás. A pisztráng kiváló volt, a vadragu levest is érdemes kipróbálni, de a gyümölcslevesük is megéri a próbát! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Érdemes egy kitérőt tenni érte. Nem is gondolná az ember, hogy egy inkább eldugott helyen milyen finomakat lehet enni.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Lehet-e szebbet, jobbat elképzelni, mint egy ragyogó nyári napon, hatalmas sziklák alatt, árnyas fák közt egy kellemes étterem teraszán, csörgedező patak mellett a családdal vidáman jóízűen falatozni. Hát nem. És ennek az étteremnek ez a legnagyobb értéke. Rendkívül szép környezet, amire a tulaj még rá is tesz egy lapáttal a faragásokkal, szobrokkal, de azért ne legyen múzeum belőle.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
10 perc várakozás után nem kaptunk étlapot és oda sem jöttek hogy mit szeretnénk inni pedig mikor odaértünk megkérdeztük a pincért hogy hol tudnánk vacsorázni és rámutatott egy sátoros rész hogy ott és odamentünk és utána még ránk sem néztek. 10 perc után felálltunk és eljöttünk és azt sem vették észre. Szóval számunkra nagy csalódás volt a kiszolgálás és az odafigyelés.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Azért mentünk ide, mert éhesek voltunk és nem fine dining makettet akartunk. Magyaros étlap, magyaros kajákkal. Semmi extra. Pozitiv hogy a húslevest 3 perc alatt hozták. Jó dolog ez délben. A hely tiszta, elfér majd egy festés lassan. Hasznos lenne előmelegített tányért használni. Máskor is bemennék.

Legnépszerűbb csomagok Lillafüreden és környékén
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2020.12.28.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 18.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus vacsorával, egy-egy pohár pezsgővel, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2020.12.31.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 12.539,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.29. - 2020.11.01.
Aliz Villa
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.20.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 18.559,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, felnőttek részére fürdőköpeny és wellness törülköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.04.05.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Matyó Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/apartman/éj: önellátással
2020.10.01. - 2020.12.31.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.01.06.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Lillafüred
Panoráma Hotel Noszvaj Lillafüred
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Molnár Csárda LillafüredX