Molnár Csárda Lillafüred
3517 Lillafüred, Alsóhámor, Vadas Jenő u. 6.

Molnár Csárda Lillafüred a térképen

Szállások Lillafüred városában
Wellness csomagok Lillafüred városában

Molnár Csárda Lillafüred vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Párommal egy pót Valentin napot tartottunk,ezért elmentünk vacsorázni,hirtelen jött ötlettől vezérelve a Lillafüredi Molnár csárdánál álltunk meg. Nagyon kellemes hangulatos hely fogadott minket,finom ételekkel,korrekt árakkal,és tökéletes kiszolgálással. Nagyon jól éreztük magunkat,az étel bőséges volt,és finom. Nagyon hangulatos estét sikerült itt el töltenünk!
Debrecen

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness hétvégére érkezünk,dél körül ennénk valamit. Idegen helyen mindig az ittjartam. hu olvasóinak/iróinak véleményére hagyatkozunk. Ezért a helyi éllovast,a Molnár csárdát választjuk. Jól tettük. Foglalt asztalunk van 13 órára,ppntosan érkezünk. Asztalunk és az étlap vár bennünket. Mindjárt beírunk egy piros pontot,mert a leves eleve 2 ürméretben úgymint csésze és tál választható.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel Bükkszentkereszten nyaraltunk, ezen az oldalon találtam rá erre az étteremre. A csárda gyönyörű helyen van. A pincérek kedvesek, az ételek finomak és nagyon nagy adagot adnak, minden nap becsomagoltattuk a maradékot. Akárhányszor mentünk, épp, hogy 1-2 asztal volt szabad, ennek ellenére nagyon gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal Alsóhámoron nyaraltunk. Nem messze a szállásunktól szerencsére megtaláltuk a Molnár csárdát,ahol gyönyörű környezetben finom vacsorákat fogyasztottunk. Nagyon kellemes, hangulatos hely. A pincérek gyorsak, kedvesek. Az ételekre nem kellett sokat várni még a legnagyobb forgalomban sem.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet,udvarias kiszolgálás, bőséges, finom ételek. Nagyon szép környezet. Jó volt itt vendégnek lenni. Szegedi házaspár. Első napon csak italt fogyasztottunk, de olyan barátságos kiszolgálásban volt részünk, hogy mondtuk , másnap jövünk enni is. Így is lett, egy kétszemélyes csárda tálat kértünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó elhelyezkedés, szép környezet, kellemes étterem. Finom ételek, kedves, de picit figyelmetlen kiszolgálás. A pisztráng kiváló volt, a vadragu levest is érdemes kipróbálni, de a gyümölcslevesük is megéri a próbát! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Érdemes egy kitérőt tenni érte. Nem is gondolná az ember, hogy egy inkább eldugott helyen milyen finomakat lehet enni.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Lehet-e szebbet, jobbat elképzelni, mint egy ragyogó nyári napon, hatalmas sziklák alatt, árnyas fák közt egy kellemes étterem teraszán, csörgedező patak mellett a családdal vidáman jóízűen falatozni. Hát nem. És ennek az étteremnek ez a legnagyobb értéke. Rendkívül szép környezet, amire a tulaj még rá is tesz egy lapáttal a faragásokkal, szobrokkal, de azért ne legyen múzeum belőle.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
10 perc várakozás után nem kaptunk étlapot és oda sem jöttek hogy mit szeretnénk inni pedig mikor odaértünk megkérdeztük a pincért hogy hol tudnánk vacsorázni és rámutatott egy sátoros rész hogy ott és odamentünk és utána még ránk sem néztek. 10 perc után felálltunk és eljöttünk és azt sem vették észre. Szóval számunkra nagy csalódás volt a kiszolgálás és az odafigyelés.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Azért mentünk ide, mert éhesek voltunk és nem fine dining makettet akartunk. Magyaros étlap, magyaros kajákkal. Semmi extra. Pozitiv hogy a húslevest 3 perc alatt hozták. Jó dolog ez délben. A hely tiszta, elfér majd egy festés lassan. Hasznos lenne előmelegített tányért használni. Máskor is bemennék.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étlap választékos. Az ételek adagjai rendben vannak. Nem esnek túlzásokba. A húsleves kicsit hideg volt, de ízletes. Egy kétszemélyes haltálat ettünk. Finom ízek, egyszerű köret. Nem eltúlzott mennyiség, éppen elég. A pisztráng, a lazac, a harcsa jól összeválogatva és ízesítve. Az étteremmel szemben kialakított parkoló a vendégek részére.

Legnépszerűbb csomagok Lillafüreden és környékén
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2018.12.22. - 2020.12.29.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, medencék és szaunavilág, kültéri fitneszpark használatával, pálinka kóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.11.22.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.14.
Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.800 - 15.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
2020.03.13. - 2020.12.22.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.04. - 2020.10.31.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.03.28. - 2020.12.31.
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.04.30.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Lillafüred
Szent István Hotel Lillafüred
Panoráma Hotel Noszvaj Lillafüred
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Molnár Csárda LillafüredX