Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Táncsics Mihály u. 6.

Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Székesfehérvár felfedezése alatt, jutottunk ebbe az étterembe, ahol nagyon kedvesen és szívesen fogadtak. A kiszolgálás is gyors volt. Az ételek nagyon finomak voltak,a tulajdonos is nagyon kedves. A nagy választékból nem tudtunk dönteni, mi is lenne az az étel amiből fogyasztottunk volna, így a tulajdonos kóstolóra irritált minket.
Zirc

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Azt hiszem mindenki számára világos a bejegyzés címe. Fehérvári tennivalóim intézése közben tudatosan úgy alakítottam a napomat, hogy ebédidőben itt végezzek. Úgy látszik, hogy én itt nem is tudnék mást fogyasztani, mint az Adana kebab. Alig vártam, hogy megkapjam. Most sem kellett csalódnom a minőségben, de az adag mérete nekem valahogy kicsi.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Egy időszakban többször rendeltem innen menüt, amivel semmi gond nem volt, mindig laktató és finom volt. Aztán gondoltunk egyet és beültünk. Első alkalommal a párommal voltunk ott, finomak voltak a nem menüs ételek is, és bőven lehetett válogatni a fogások közül. Ami zavart, hogy sikerült két olyan ételbe is beletrafálnom az étlapról, amit már nem lehetett kapni.

2071 hasznos szavazat
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Helyi barátaim és kollégáim szerint a legjobb török étkezde a városban. Helyileg a belváros szívében, az Árpád Fürdő mellett, de a Romkerttől is csupán pár méterre található. Több éve működik sikeresen, népszerűsége töretlennek látszik. Aki fine dining helyre, különleges kulináris élményekre vágyik, annak nem ajánlom, viszont aki szeret kiadós, tartalmas, laktató ételeket enni jó áron és kedveli a török ételeket, azoknak jó választás lehet.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A Romkert közelében található egyik utcában található vendéglátóhely, ahol, már többször voltunk vendégek, és minden alkalommal elégedetten távoztunk egy finom bőséges ebéd emlékével. A kiszolgálás gyors, udvarias. Vasárnap és ünnepnap is van lehetőség többféle menüből választani (leves+főétel+desszert), melynek ára igen kedvező.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
. . . bár egy kicsit fagyoskodtunk a szélben a kinti teraszon, mert ahogy először benéztünk az ajtón, hirtelen nem derült ki, hogy az épületen belül is le lehet ülni. Hiába, az első alkalom zavara :)
Az asztalok a kintlét ellenére tiszták voltak, a kiszolgálás gyors és zökkenőmentes, az ételek finomak. Irigylem a székesfehérváriakat, hogy ilyen fantasztikus étterem van a városukban.
Zirc

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1.
Mi csak "török"-nek hívjuk a fehérvári egyszerű éttermet, ahová nem kiöltözős alkalmakkor megyünk, hanem inkább hétköznap. Többször jártunk már itt és a tulajjal is többször elbeszélgettünk. Mindig kapunk egy hűtómágnest is. Nagyon jól csinálja és minden szempontból csillagos ötöst érdemel. Elfogadják a különféle kártyákat és bónokat is.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 5.
Barataimmal mentem egy rendezvenyre; Innen valasztottam a helyet az ertekelesek alapjan; nem kellett volna
Egyreszrol a rendeles leadasa utan 3 etel is rosszul jott ki; koztuk az enyem is, es mivel allergia miatt kertem spec.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 24.
Nagyon sokszor jártam már itt a barátaimmal együtt. Ez a törzshelyünk és nagyon szeretjük a pizzájukat. Bármilyen plusz feltéttel kihozzák a pizzákat és nem néznek furcsán a pincérek, ha az ember 2 tányért kér a pizza felezésére. Az italárak nagyon jók, de a többi ételük is finom. Eddig még nem okozott csalódást, bármit is rendeltem ki.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ízletes házias jellegű figyelmes igazi vendéglátós tulajjal !

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.19. - 2019.12.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.09.01.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.195 - 20.460,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.23.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 20.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2020.01.29.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2019.07.21. - 2020.07.21.
Ezüsthíd Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.07.28. - 2019.12.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.492 - 16.121,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 23.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Vicze Apartman
2019.08.03. - 2020.07.21.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Székesfehérvár
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval már 1 éjszakától

Isztambul Grill Török Étterem SzékesfehérvárX