Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Táncsics Mihály u. 6.

Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár a térképen

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Azt hiszem mindenki számára világos a bejegyzés címe. Fehérvári tennivalóim intézése közben tudatosan úgy alakítottam a napomat, hogy ebédidőben itt végezzek. Úgy látszik, hogy én itt nem is tudnék mást fogyasztani, mint az Adana kebab. Alig vártam, hogy megkapjam. Most sem kellett csalódnom a minőségben, de az adag mérete nekem valahogy kicsi.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Egy időszakban többször rendeltem innen menüt, amivel semmi gond nem volt, mindig laktató és finom volt. Aztán gondoltunk egyet és beültünk. Első alkalommal a párommal voltunk ott, finomak voltak a nem menüs ételek is, és bőven lehetett válogatni a fogások közül. Ami zavart, hogy sikerült két olyan ételbe is beletrafálnom az étlapról, amit már nem lehetett kapni.

2036 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Helyi barátaim és kollégáim szerint a legjobb török étkezde a városban. Helyileg a belváros szívében, az Árpád Fürdő mellett, de a Romkerttől is csupán pár méterre található. Több éve működik sikeresen, népszerűsége töretlennek látszik. Aki fine dining helyre, különleges kulináris élményekre vágyik, annak nem ajánlom, viszont aki szeret kiadós, tartalmas, laktató ételeket enni jó áron és kedveli a török ételeket, azoknak jó választás lehet.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A Romkert közelében található egyik utcában található vendéglátóhely, ahol, már többször voltunk vendégek, és minden alkalommal elégedetten távoztunk egy finom bőséges ebéd emlékével. A kiszolgálás gyors, udvarias. Vasárnap és ünnepnap is van lehetőség többféle menüből választani (leves+főétel+desszert), melynek ára igen kedvező.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
. . . bár egy kicsit fagyoskodtunk a szélben a kinti teraszon, mert ahogy először benéztünk az ajtón, hirtelen nem derült ki, hogy az épületen belül is le lehet ülni. Hiába, az első alkalom zavara :)
Az asztalok a kintlét ellenére tiszták voltak, a kiszolgálás gyors és zökkenőmentes, az ételek finomak. Irigylem a székesfehérváriakat, hogy ilyen fantasztikus étterem van a városukban.
Veszprém
Csopak
Zirc

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1.
Mi csak "török"-nek hívjuk a fehérvári egyszerű éttermet, ahová nem kiöltözős alkalmakkor megyünk, hanem inkább hétköznap. Többször jártunk már itt és a tulajjal is többször elbeszélgettünk. Mindig kapunk egy hűtómágnest is. Nagyon jól csinálja és minden szempontból csillagos ötöst érdemel. Elfogadják a különféle kártyákat és bónokat is.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 5.
Barataimmal mentem egy rendezvenyre; Innen valasztottam a helyet az ertekelesek alapjan; nem kellett volna
Egyreszrol a rendeles leadasa utan 3 etel is rosszul jott ki; koztuk az enyem is, es mivel allergia miatt kertem spec.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 24.
Nagyon sokszor jártam már itt a barátaimmal együtt. Ez a törzshelyünk és nagyon szeretjük a pizzájukat. Bármilyen plusz feltéttel kihozzák a pizzákat és nem néznek furcsán a pincérek, ha az ember 2 tányért kér a pizza felezésére. Az italárak nagyon jók, de a többi ételük is finom. Eddig még nem okozott csalódást, bármit is rendeltem ki.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ízletes házias jellegű figyelmes igazi vendéglátós tulajjal !

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Árpád fürdő mellett található ez a kellemes étterem. Többször tértünk be személyesen, de rendszeresen házhoz is szállíttatunk. Mindig friss ételeket kapunk, válogatott és minőségi alapanyagból. Ízletes és finom a frissen készített salátájuk. Hét közben kétféle menüből lehet választani. Vegetáriánusok is bátran keressék ezt a helyet!

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.01.01.
Astoria Hotel és Étterem
2019.05.21. - 2020.05.21.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.08.31.
Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.960 - 17.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, internettel
2019.04.16. - 2019.10.05.
Kristály Imperial Hotel
Tata
Akár 1 éjszaka 22.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, korai érkezéssel és késői távozással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.28.
Napsugár Apartmanház
2019.05.21. - 2020.01.06.
Szent Gellért Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.26. - 2020.01.31.
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 12.495 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2021.01.02.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.04.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.05.21.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Székesfehérvár
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Isztambul Grill Török Étterem SzékesfehérvárX