Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Táncsics Mihály u. 6.

Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Székesfehérvár felfedezése alatt, jutottunk ebbe az étterembe, ahol nagyon kedvesen és szívesen fogadtak. A kiszolgálás is gyors volt. Az ételek nagyon finomak voltak,a tulajdonos is nagyon kedves. A nagy választékból nem tudtunk dönteni, mi is lenne az az étel amiből fogyasztottunk volna, így a tulajdonos kóstolóra irritált minket.
Veszprém
Zirc

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Azt hiszem mindenki számára világos a bejegyzés címe. Fehérvári tennivalóim intézése közben tudatosan úgy alakítottam a napomat, hogy ebédidőben itt végezzek. Úgy látszik, hogy én itt nem is tudnék mást fogyasztani, mint az Adana kebab. Alig vártam, hogy megkapjam. Most sem kellett csalódnom a minőségben, de az adag mérete nekem valahogy kicsi.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Egy időszakban többször rendeltem innen menüt, amivel semmi gond nem volt, mindig laktató és finom volt. Aztán gondoltunk egyet és beültünk. Első alkalommal a párommal voltunk ott, finomak voltak a nem menüs ételek is, és bőven lehetett válogatni a fogások közül. Ami zavart, hogy sikerült két olyan ételbe is beletrafálnom az étlapról, amit már nem lehetett kapni.
Cegléd
Gyöngyös

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Helyi barátaim és kollégáim szerint a legjobb török étkezde a városban. Helyileg a belváros szívében, az Árpád Fürdő mellett, de a Romkerttől is csupán pár méterre található. Több éve működik sikeresen, népszerűsége töretlennek látszik. Aki fine dining helyre, különleges kulináris élményekre vágyik, annak nem ajánlom, viszont aki szeret kiadós, tartalmas, laktató ételeket enni jó áron és kedveli a török ételeket, azoknak jó választás lehet.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A Romkert közelében található egyik utcában található vendéglátóhely, ahol, már többször voltunk vendégek, és minden alkalommal elégedetten távoztunk egy finom bőséges ebéd emlékével. A kiszolgálás gyors, udvarias. Vasárnap és ünnepnap is van lehetőség többféle menüből választani (leves+főétel+desszert), melynek ára igen kedvező.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
. . . bár egy kicsit fagyoskodtunk a szélben a kinti teraszon, mert ahogy először benéztünk az ajtón, hirtelen nem derült ki, hogy az épületen belül is le lehet ülni. Hiába, az első alkalom zavara :)
Az asztalok a kintlét ellenére tiszták voltak, a kiszolgálás gyors és zökkenőmentes, az ételek finomak. Irigylem a székesfehérváriakat, hogy ilyen fantasztikus étterem van a városukban.
Veszprém
Zirc

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1.
Mi csak "török"-nek hívjuk a fehérvári egyszerű éttermet, ahová nem kiöltözős alkalmakkor megyünk, hanem inkább hétköznap. Többször jártunk már itt és a tulajjal is többször elbeszélgettünk. Mindig kapunk egy hűtómágnest is. Nagyon jól csinálja és minden szempontból csillagos ötöst érdemel. Elfogadják a különféle kártyákat és bónokat is.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 5.
Barataimmal mentem egy rendezvenyre; Innen valasztottam a helyet az ertekelesek alapjan; nem kellett volna
Egyreszrol a rendeles leadasa utan 3 etel is rosszul jott ki; koztuk az enyem is, es mivel allergia miatt kertem spec.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 24.
Nagyon sokszor jártam már itt a barátaimmal együtt. Ez a törzshelyünk és nagyon szeretjük a pizzájukat. Bármilyen plusz feltéttel kihozzák a pizzákat és nem néznek furcsán a pincérek, ha az ember 2 tányért kér a pizza felezésére. Az italárak nagyon jók, de a többi ételük is finom. Eddig még nem okozott csalódást, bármit is rendeltem ki.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ízletes házias jellegű figyelmes igazi vendéglátós tulajjal !

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Dorina Wellness Apartman
2020.06.05. - 2021.06.05.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2020.06.18.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2022.01.02.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.254,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.12.22.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.06.05. - 2020.12.31.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 12.852 - 21.483,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.10.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.623 - 25.054,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Öreg-tó Hotel
Tata
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.15. - 2020.12.31.
Hotel Pallone
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.09.30.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)
WELLAzítás (1 éjtől)

Isztambul Grill Török Étterem SzékesfehérvárX