Lívia

Lívia adatlapja

Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2014.04.15

2014. április 15.barátokkal járt itt
Nagyon jót ettünk és jól éreztük magunkat a régies stílusú teraszon. A kiszolgálás megfelelő, az étel minősége, íze, tálalása is tetszetős volt. Negatív tapasztalat: állítólag felújítás volt a szomszédban, iszonyatos zajjal járt, alig értettük egymást, így jeleztem ezt a pincér hölgynek, erre eléggé flegmán reagált,de végül csend lett.
Kiváló 2014. április 15.barátokkal járt itt
Egyszerűen imádtuk! A hely varázsa, a berendezés, a képek, a zene, a különféle pizzák. . . Elvarázsolt minket teljesen! :) Pizzáztunk és hozzá fröccsöket rendeltünk. Minden nagyon finom volt! A személyzet sajnos nagyon rosszkedvű és "sótlan" volt. Kicsit kedélyesebb, minőségibb hangulat és kedvesebb kiszolgálás megkoronázta volna az esténket.
Kiváló 2013. április 25.barátokkal járt itt
A barátnőimmel töltöttünk itt egy kellemes hétvégét. Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel elégedettek voltunk. A személyzet nagyon kedves volt, naprakész, mosolygós és minden esetben segítőkész és rugalmas. A panzió nagyon jó választás volt, mert központi elhelyezkedése miatt szinte minden, ami számunkra érdekes lehetett, egy laza sétával elérhető volt.