2000 Szentendre, Kucsera Ferenc u. 1/a

Rab Ráby Étterem Szentendre a térképen

Rab Ráby Étterem Szentendre értékelése:

20. helyezett a 75 szentendrei étterem közül
289. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

magyar, angol, francia, német, orosz
WIFI, Maestro kártya elfogadás

Rab Ráby Étterem Szentendre vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Séta Szentendrén. . Ebéd eg hangulatos,nem szokványos étteremben. . A teremben régiségek összegyűjtve, teritők, tágyak, emléktárgyak. . Gyorsan felvették a rendelést. . . Közben egy ázsiai csoport lépettbe. . Ők nagy érdeklődéssel elkezdték fényképezni a sok érdekes tárgyat. . . Közben megrendeltük az izletes ebédet. .

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Régebben már jártunk itt, akkor megfogott minket a hely, az ételekkel is meg voltunk elégedve, de most kb. 8 év után, nagy csalódás volt. Az étterem még mindig hangulatos, tetszett a sok dekoráció, de az ételek minősége igencsak átlag alattinak mondható. Egy ilyen híres hely, nem engedhetné meg magának hogy ilyen gyenge szakácsot alkalmazzanak.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Az étterem és a berendezése nagyon hangulatos. Mindenhol egyedi régiségeket látni, a falak is tele vannak velük. Az ételek finomak és kiadós az adag. Nagyon kellemes jó időben a belső udvarba kiülni. A felszolgáló hölgy nagyon kedves és segítőkész volt. Kicsit eldugott helyen található Szentendre belvárosában, a Fő térhez közel.

Bolya TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 4.
Van vagy 30 éve, hogy itt jártam. Szentendrén kerestem éttermet egy szülinapi vacsorához és ekkor jutott eszembe, hogy rákeressek a neten. Nem bántam meg, hogy ezt az éttermet választottam. Kellemes estét
töltöttünk itt. Finom ételek, kedves, figyelmes, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Honlapjukon is látható, hogy "híres emberek" is megfordultak ebben az étteremben.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Szentendrei városnézés és geoláda keresés közben úgy gondoltuk, hogy a Marcipán múzeum előtt keresünk egy hangulatos, de árban is megfelelő éttermet Szentendrén. A párom kinézte interneten ezt a helyet, bár akkor még nem tudtuk, hogy milyen kellemes lesz a hely atmoszférája is nem csak az ételek ár-érték megfelelése :) Gyors kiszolgálás és bőséges fatálas ebéd volt ezen a kis hangulatos helyen, amit bátran ajánlok bárkinek ha Szentendrén jár.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A minap tértünk be Szentendrén a Rab Ráby étterembe egy kirándulás utáni késői vacsorára. A hely gyönyörű, tele régi népi eszközökkel, hangszerekkel stb. Nagyon hangulatos. A kiszolgálás gyors volt és a rendelt ételek és nagyon jók voltak. Abszolút ajánlott az étterem. Aki Szentendrén jár térjen be az étterembe, ha másért nem is csak körbenézni.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jót ettünk és jól éreztük magunkat a régies stílusú teraszon. A kiszolgálás megfelelő, az étel minősége, íze, tálalása is tetszetős volt. Negatív tapasztalat: állítólag felújítás volt a szomszédban, iszonyatos zajjal járt, alig értettük egymást, így jeleztem ezt a pincér hölgynek, erre eléggé flegmán reagált,de végül csend lett...

varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 18. - 9 látogató hasznosnak vélte
Szentendre szép és aranyos „kis” város. Szeretem a belvárosát, hangulatos, kicsit Rómát, Velencét idézi. Itt találod az étteremet. Hangulatos, jó atmoszférájú az egész hely. Ami feltűnt vacsora közepénél kicsit már soknak tűnt a falakon lévő kellékek, de nem volt zavaró. Kedves és gyors a kiszolgálás, bár nem nagy az étlap válaszlék, azért biztosan mindenki talál magának valót.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem Szentendre óvárosának csendes, kis eldugott utcájában található. Nevét, mely hívogatóan cseng és múltat idéz, Jókai egyik méltán híres regényének főhöséről kapta. Az ízletes falatokat - melyet az étlapon fényképekről is megcsodálhat az ide betérő vendég - rég letűnt mesterségek, foglalkozások eszközeinek társaságában fogyaszthajta el.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
2020.05.31. - 2021.05.25.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.25. - 2020.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 21.120,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 26.749,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.25.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.257 - 65.324,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 30.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2021.01.02.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.21. - 2020.12.27.

Szállodák Szentendre környékén
Royal Club Hotel Szentendre
Tó Wellness Hotel Szentendre
City Hotel Unió  Szentendre
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Rab Ráby Étterem SzentendreX