Kata Panzió Szeged

Kata Panzió Szeged
Kata Panzió SzegedKata Panzió Szeged
Kata Panzió SzegedKata Panzió Szeged

Kata Panzió Szeged bemutatkozása

Szegeden, a városközponthoz közel várja vendégeit a Kata Panzió. Könnyű elérést kínál a város főbb nevezetességeihez, ezen kívül kellemes szobákkal és egy kis wellnessrészleggel áll vendégei rendelkezésére.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kata Panzió Szeged vélemények

Kiváló 2017. november 21.családjával járt itt
A panzió a belvárosban egy csendes utcában található. Már a fogadtatás nagyon kellemes volt. Kedves recepciós, aki kitölötte helyettünk a bejelentkezési papírokat. A berendezés egyszerűen csoda, a fából készült kényelmes bútorok, a hozzájuk ízlésesen illeszkedő dekoráció lenyűgözött.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 24.a párjával járt itt
Jó az elhelyezkedése a panziónak, autóbusz állomástól is kb. 10 perc, belváros bő 5 perc. Nyugodt csendes utcában van. Berendezése modern szép tiszta. A személyzet kedves, 24 órás recepciószolgálata van. A szoba kényelmes tiszta. A reggeli svédasztalos melegételekkel kiegészítve.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Az autóbusz pályaudvartól kb. 15 perc sétára található. Nagyon szép kívül-belül a panzió. A szoba tágas az ágy kényelmes, kávé és teabekészítés várt minket, kedves gesztus. Kedves recepciósok. Minden nevezetesség gyalog megközelíthető. Kár, hogy a wellness részleg nem üzemelt, ár-érték arányban megérte a szegedi szállásokhoz képest.
Átlagos 2016. november 3.gyerekekkel járt itt
Majdnem minden rendben volt,a reggelivel nem voltunk megelégedve.A "svédasztal"szegényes volt,a pékáru nem volt friss.A személyzet udvarias,segítőkész.
A szauna nem működött felújítás miatt,ezt egy e-mailben közölhették volna.A lépcsőházban szépek a festmények.
Kiváló 2015. július 20.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. Merem ajánlani bárkinek. Közel a központ sétával 10 perc alatt elérhető. Parkolást biztosítanak,egy kicsit szűkös az udvar,de segítenek kiállni.A szobák rendezettek,tiszták. A reggeli is megfelelő. Nem töltöttünk ott sok időt,de ha legközelebb Szegedre megyünk,ott foglalok szobát.
Kiváló 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Az új évet jól akartuk kezdeni, mivel Szeged-et kedveljük így igyekeztünk egy olyan szállást keresni, ami közel van mindenhez. Jó elhelyezkedésű, szépen berendezett, tiszta az általunk választott panzió. A kicsi wellness részleg is kifogástalan. A szoba tágas,a berendezés kényelmes és modern. A személyzet mosolygós, kedves, segítőkész.
Kiváló 2013. április 25.barátokkal járt itt
A barátnőimmel töltöttünk itt egy kellemes hétvégét. Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel elégedettek voltunk. A személyzet nagyon kedves volt, naprakész, mosolygós és minden esetben segítőkész és rugalmas. A panzió nagyon jó választás volt, mert központi elhelyezkedése miatt szinte minden, ami számunkra érdekes lehetett, egy laza sétával elérhető volt.
2013. április 6.egyedül járt itt
Általában mindennel elégedett voltam.
Ami kifogásolható, hogy az ágy kicsit nyikorog, egész éjszaka hallani lehet valami morajló hangot, talán szellőző rendszer lehet (ami nem jelentős és lehet, hogy csak az én szobámból lehetett hallani).
Telefon, laptop töltéshez nincs konnektor, sem elosztó (Mivel általában így járok máshol is, vittem magammal).
Szolgáltatásokat nem vettem igénybe, majd legközelebb kipróbálom.
Kiváló 2013. április 1.gyerekekkel járt itt
Jó helyen, nagyon szép kiállítású panzió, készséges, segítőkész személyzettel, mindez nagyon kedvező áron. Ha valakinek nagyon nagy autója van, az a parkolassal megszenvedhet, de ha sikerült, akkor nem nagyon kell a távozásig elővenni.
2013. január 2.gyerekekkel járt itt
A szoba ára kicsit magas volt, de ez a szilveszteri időpontnak köszönhető. Sajnos csomagárat nem tudtunk igénybe venni, mert négyen voltunk. (Két kisgyerek. )
A deluxe szoba szép, igényes bútorokkal. Egy hibája van: járólapos, amit én nagyon nem szeretek, elég rideg. A személyzet kedves, segítőkész.