Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme Pécs

7633 Pécs, Hajnóczy u. 37-39.

Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme Pécs a térképen

Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme Pécs értékelése:

58. helyezett a 160 pécsi étterem közül
188. helyezett Dél Dunántúlon - 498 étterem közül
Így is ismerheted: Új Police Étterem

étterem, szálláshely étterme, vendéglő

Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme Pécs vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Egy laza délután kellemes vacsorával történő lezárására tértünk be a hotel éttermébe. Egyetlen vendég volt, a pincérek az italos pult előtt álltak, ahogy kell. Miután közöltük, hogy vacsorázni szeretnénk mondták, hogy válasszunk asztalt, nem tudtunk. Minden asztalterítő mocskos volt, nem egyszerűen csak kicsit, éppen hogy. . .

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Nem szoktam negatív kritikákat írni,de a ma történt eseményeket nem tudom szó nélkül hagyni. A mai napon a 4 hónapos kisfiammal csupán egy napi menüt szerettünk volna elvinni a babaúszást követően. Miután az egyik pincér hölgytől megérdeklődtem, hogy tudunk napi menüt elvitelre is kérni megálltunk a pultnál és vártunk a sorunkra (babahordozóban a kisfiam a kezembe, hátamon a pelenkázótáska, a táskám és egy utazótáska).

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Férjemnek az 55-dik születésnapja alkalmából mentünk ebédelni. Többször jártunk már itt, legtöbbször pozitív tapasztalatokkal. Asztalt foglaltam hét fő részére, egy kis teremben kaptunk külön helyet. Jó lett volna ez a terem, de az utcáról beeső éthordóban elvivő ebédért az emberek itt állnak sorba amíg a pincér beviszi az éthordót a konyhára, megtöltik a konyhai dolgozok, és még utána itt is fizetnek.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 10.
Szállodai rendezvény kapcsán "kényelemből" helyben étkeztem ebben az étteremben és azon kaptam magam, hogy vissza-visszamegyek üdítő és kávé fogyasztására is. Így aztán fel kellett figyelnem arra, hogy milyen kellemes környezet és kiszolgálás, mely visszavonzza az embert. Később vacsora rendezvényen is voltam itt, amikor már a menün túli ételekből is elégedetten válogattam.

2014. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 31.
Valahogy kötődöm ehhez a helyhez. Az esküvőnket is itt tartottuk úgy hogy előtte soha nem jártunk itt és már akkor beleszerettünk. Fantasztikusan sikerült,köszönhető a szálloda és az étterem személyzetének. A semleges külső gyönyörű belsőt takar,ízléses,elegáns kialakítás vár mindenkire. A személyzet szolid,mindig sok a vendég,de ár-érték arányban nagyon jó étterem.
Válasz az értékelésre - 2014. szeptember 9.
Kedves Vendégeink! Köszönjük a dicsérő szavakat, szeretettel várjuk továbbra is éttermünkben akár egy napi menüre, akár a házassági évfordulót ünnepelni. Próbálják ki meghitt hangulatú, családias wellness részlegünket, masszázsunkat, manikűrt, pedikűrt, kozmetikát, jóga órákat, vagy ha eljön az ideje, akkor a babaúszást is!
Tóth Edina, vendégkapcsolati manager

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 23.
Csodálatos élményt volt itt enni, a levest a szakács kérésre frissen készitetette el nekem helyben, ő maga is hozta ki. Minden nagyon különlegesen van izesitve és diszitve is, a legegyszerűbb étel is. Lehet, hogy időbe telik, de legalább nem porlevest és mélyhűtött ételt kapok itt. Ilyen finom rántott húst még életemben nem ettem, mint itt.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17.
Minden alkalomnak megfelelő hely. Lehet ünnepelni,vagy csak ebédeli vacsorázni, mindenre van megoldás itt. Finom ételeket ízlésesen tálalva jó étvággyal fogyaszthatók,sokféle finomság közül választhatunk kedvünkre. Megoldható bármilyen ünneplés, vagy szórakozás. A személyzet udvarias. Zártkörűen is megoldható a vacsora. Parkolás a szálloda előtt lehetséges.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 25.
A szállodában hangulatos az étterem, ahol különteremben is lehetőség van családi ünneplésre, vagy egyéb rendezvény lebonyolítására is. Szép környezet finom ízek, megfelelő mennyiség, udvarias személyzet biztosítja, hogy jól érezzük magunkat. Mindenkinek ajánlom, akár alkalmanként, vagy valamilyen ünnep alkalmából is.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 27.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.20.
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.12.12.
Hotel Millennium
Pécs
2-4 éjszaka 14.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, délutáni tea és sütemény fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.12.12.
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2019.01.02. - 2020.12.28.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.20.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.30. - 2020.03.15.
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.08. - 2020.12.12.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Baranya Hotel Pécs
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Téli stresszűző hétvégék (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme PécsX