Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók
3394 Egerszalók, Széchenyi út 38.

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók a térképen

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 56 egerszalóki szállás közül

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók képei

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 20.

A személyzet rendkívül segítőkész volt (pl. kerestek nagy méretű köntöst mikor másodszorra vittem vissza a 2 méteremmel őket), kedvesek, profik (sok mosoly, problémamegoldás, előre köszönés, stb) és figyelmesek! A reggeliző hangulatos (főleg a TV-vel :)), a reggeli maga átlagos de nem kellett várni sokat ha valami kifogyott, mert gyorsan pótolták.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Sweet-Life Wellness Amartmen-nek köszönhetően lenyűgöző és pihentető napokat töltöttünk az egerszalóki festői környezetben.
Gyönyörű a "sódomb" és kitűnő a termálvíz.
A finom és zamatos borok is kiválóak.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat. Kedves segítőkész személyzet, megfelelő szobák ( a plussz fő elhelyezésében szolgálatkész hozzáállás) A welness részt külön nagyon élveztük.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Szívből ajánlom e szállót mindazoknak, akik megfizethető áron kényelmes szállást keresnek. Örömteli meglepetést okozott, hogy két-két szobához konyha is tartozik, kitűnően felszerelve, s a vendéglátók még a mosogatószerről sem felejtettek el gondoskodni (filléres dolog, de tapasztalatom szerint másutt nem gondolnak vele).
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló apartman, jó helyen ( termál fürdők közelsége ) tökéletes hely azoknak akik kikapcsolódásra, gyógyvízre, pihenésre vágynak. A szállás szép, tiszta, kényelmes, kellemes környezetben. Nagyon kedves, és mindenben segítőkész személyzettel. Köszönjük a megtiszteltetést, hogy mi lehettünk az első vendégek az elkészült éttermükben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rövid időt töltöttünk az apartmanban, de nagyon élveztük, hiszen kedves és segítőkész a személyzet. A szobák kellemesek, tiszták, a vidéki hangulatban is modern hatásúak. A wellness részleg külön pont, hiszen ha már nem volt értelme fürdőbelépőt fizetni a környék vmelyik fürdőjébe, akkor ez valamelyest helyettesítette. A reggeli bőséges és nagy a választék.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon könnyű volt a szálloda megközelítése.A személyzet kedvesen fogadott és minden tudnivalóról részletesen tájékoztatott.A szoba kényelmes és hangulatos volt.A reggeli pedig bőséges és laktató, ahol szintén sokat számított a kedves kiszolgálás.Csak ajánlani tudom ezt a remek helyet mindenkinek.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Egy éjszakát töltöttünk ott, de akár többet is szívesen maradtunk volna, mert nagyon szép volt a környezet. A szoba tágas, tiszta, kényelmes volt, bár meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a szomszéddal közös a konyha. A reggeli bőséges volt, családias hangulatban eltöltve. Legközelebb kipróbáljuk a wellnes részleget is.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Szüleimnek foglaltam egy szobát karácsonyra, egy éjszakára, nagyon meg voltak elégedve mindennel. Ritkán látom őket ilyen kipihentnek és boldognak. Az étkezésre azért adok csak 3 csillagot, mert még épül az étterem rész, így nem tudták még a teljes szolgáltatást megtapasztalni, de a svédasztalos reggeliből kiindulva biztos vagyok benne, hogy az is jól el lesz találva.
Válasz az értékelésre - 2016. december 29.
Tisztelt Uram!

Köszönjük a pozitív visszajelzést, büszkén olvastuk hogy boldogan távoztak a kedves szülei.
Nagyon sok szeretettel várjuk vissza az egész családot, és reményeink szerint akkor már megtapasztalhatják az elkészült éttermünk adta gasztronómiai élvezeteket is!

Üdvözlettel:
Fodor Zsófia
Recepciós
Dr. Marosvölgyiné Sinkó Nikoletta (Sweet-Life Wellnes Apartman)

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Nagyon tetszett a szálloda, kedves volt a Recepciós, jó az elhelyezkedése, a reggeliztetéssel is meg voltunk nagyon elégedve és nagyon szép tájakat lehet látni, az egész minden szép

Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.20-ig
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 17.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, ajándék borral, 3 órás wellness fürdő belépővel, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Borostyán Vendégház
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Bacchus Panzió
2-4 éjszaka 9.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, éjszakák számától függően wellness szolgáltatásokkal, parkolással
Érvényes: 2019.03.31-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval és vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.10-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Napi ár 2 vagy több főre
Pünkösdi hétvége (min. 3 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)

EgerszalókX