Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók
3394 Egerszalók, Széchenyi út 38.

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók a térképen

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók értékelése:

7. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók képei

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók vélemények

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
2019. december végén töltöttünk itt 2 éjszakát, 4 fős apartmanban. A szobák valóban a képen látottakat tükrözték. A konyhai eszközök sajnos nem voltak megfelelően elmosogatva. A szobákban kellemes meleg volt. Az ágyszivacs behorpadt, kissé kényelmetlen. A korábbi értékelők által említett jó reggelivel mi sajnos nem találkoztunk, az átlagon aluli volt (választék, minőség tekintetében egyaránt).

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
A Black Árt lakosztály frissen felújított, tágas, kènyelmes és szép, modern kialakítású. A személyzet nagyon készséges, udvarias. Welcome drinknek egy kis laposiveg pálinkát kaptunk. Azétkező tágas, szép, bőséges reggeli választék, de emellett elég egysíkú. az apartman konyha felszerelésével hiányzott néhány tárgy, de kérésünkre azonnal pótolták.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 20.

A személyzet rendkívül segítőkész volt (pl. kerestek nagy méretű köntöst mikor másodszorra vittem vissza a 2 méteremmel őket), kedvesek, profik (sok mosoly, problémamegoldás, előre köszönés, stb) és figyelmesek! A reggeliző hangulatos (főleg a TV-vel :)), a reggeli maga átlagos de nem kellett várni sokat ha valami kifogyott, mert gyorsan pótolták.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Sweet-Life Wellness Amartmen-nek köszönhetően lenyűgöző és pihentető napokat töltöttünk az egerszalóki festői környezetben.
Gyönyörű a "sódomb" és kitűnő a termálvíz.
A finom és zamatos borok is kiválóak.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat. Kedves segítőkész személyzet, megfelelő szobák ( a plussz fő elhelyezésében szolgálatkész hozzáállás) A welness részt külön nagyon élveztük.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Szívből ajánlom e szállót mindazoknak, akik megfizethető áron kényelmes szállást keresnek. Örömteli meglepetést okozott, hogy két-két szobához konyha is tartozik, kitűnően felszerelve, s a vendéglátók még a mosogatószerről sem felejtettek el gondoskodni (filléres dolog, de tapasztalatom szerint másutt nem gondolnak vele).
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló apartman, jó helyen ( termál fürdők közelsége ) tökéletes hely azoknak akik kikapcsolódásra, gyógyvízre, pihenésre vágynak. A szállás szép, tiszta, kényelmes, kellemes környezetben. Nagyon kedves, és mindenben segítőkész személyzettel. Köszönjük a megtiszteltetést, hogy mi lehettünk az első vendégek az elkészült éttermükben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rövid időt töltöttünk az apartmanban, de nagyon élveztük, hiszen kedves és segítőkész a személyzet. A szobák kellemesek, tiszták, a vidéki hangulatban is modern hatásúak. A wellness részleg külön pont, hiszen ha már nem volt értelme fürdőbelépőt fizetni a környék vmelyik fürdőjébe, akkor ez valamelyest helyettesítette. A reggeli bőséges és nagy a választék.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon könnyű volt a szálloda megközelítése.A személyzet kedvesen fogadott és minden tudnivalóról részletesen tájékoztatott.A szoba kényelmes és hangulatos volt.A reggeli pedig bőséges és laktató, ahol szintén sokat számított a kedves kiszolgálás.Csak ajánlani tudom ezt a remek helyet mindenkinek.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Egy éjszakát töltöttünk ott, de akár többet is szívesen maradtunk volna, mert nagyon szép volt a környezet. A szoba tágas, tiszta, kényelmes volt, bár meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a szomszéddal közös a konyha. A reggeli bőséges volt, családias hangulatban eltöltve. Legközelebb kipróbáljuk a wellnes részleget is.

Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 18.096 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.430,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Harmony Vendégház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Burg Vendégház
Érvényes: 2021.07.14-ig
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
Érvényes: 2021.07.14-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék bekészítéssel, grillezéshez és bográcsozáshoz eszközök biztosításával, parkolással
Szakal Vendégház
Aggtelek
2020.08.28. - 2021.07.14.
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

EgerszalókX