Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók
3394 Egerszalók, Széchenyi út 38.

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók a térképen

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 55 egerszalóki szállás közül

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók képei

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Sweet-Life Wellness Amartmen-nek köszönhetően lenyűgöző és pihentető napokat töltöttünk az egerszalóki festői környezetben.
Gyönyörű a "sódomb" és kitűnő a termálvíz.
A finom és zamatos borok is kiválóak.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat. Kedves segítőkész személyzet, megfelelő szobák ( a plussz fő elhelyezésében szolgálatkész hozzáállás) A welness részt külön nagyon élveztük.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Szívből ajánlom e szállót mindazoknak, akik megfizethető áron kényelmes szállást keresnek. Örömteli meglepetést okozott, hogy két-két szobához konyha is tartozik, kitűnően felszerelve, s a vendéglátók még a mosogatószerről sem felejtettek el gondoskodni (filléres dolog, de tapasztalatom szerint másutt nem gondolnak vele).
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló apartman, jó helyen ( termál fürdők közelsége ) tökéletes hely azoknak akik kikapcsolódásra, gyógyvízre, pihenésre vágynak. A szállás szép, tiszta, kényelmes, kellemes környezetben. Nagyon kedves, és mindenben segítőkész személyzettel. Köszönjük a megtiszteltetést, hogy mi lehettünk az első vendégek az elkészült éttermükben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rövid időt töltöttünk az apartmanban, de nagyon élveztük, hiszen kedves és segítőkész a személyzet. A szobák kellemesek, tiszták, a vidéki hangulatban is modern hatásúak. A wellness részleg külön pont, hiszen ha már nem volt értelme fürdőbelépőt fizetni a környék vmelyik fürdőjébe, akkor ez valamelyest helyettesítette. A reggeli bőséges és nagy a választék.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon könnyű volt a szálloda megközelítése.A személyzet kedvesen fogadott és minden tudnivalóról részletesen tájékoztatott.A szoba kényelmes és hangulatos volt.A reggeli pedig bőséges és laktató, ahol szintén sokat számított a kedves kiszolgálás.Csak ajánlani tudom ezt a remek helyet mindenkinek.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Egy éjszakát töltöttünk ott, de akár többet is szívesen maradtunk volna, mert nagyon szép volt a környezet. A szoba tágas, tiszta, kényelmes volt, bár meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a szomszéddal közös a konyha. A reggeli bőséges volt, családias hangulatban eltöltve. Legközelebb kipróbáljuk a wellnes részleget is.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Szüleimnek foglaltam egy szobát karácsonyra, egy éjszakára, nagyon meg voltak elégedve mindennel. Ritkán látom őket ilyen kipihentnek és boldognak. Az étkezésre azért adok csak 3 csillagot, mert még épül az étterem rész, így nem tudták még a teljes szolgáltatást megtapasztalni, de a svédasztalos reggeliből kiindulva biztos vagyok benne, hogy az is jól el lesz találva.
Válasz az értékelésre - 2016. december 29.
Tisztelt Uram!

Köszönjük a pozitív visszajelzést, büszkén olvastuk hogy boldogan távoztak a kedves szülei.
Nagyon sok szeretettel várjuk vissza az egész családot, és reményeink szerint akkor már megtapasztalhatják az elkészült éttermünk adta gasztronómiai élvezeteket is!

Üdvözlettel:
Fodor Zsófia
Recepciós
Dr. Marosvölgyiné Sinkó Nikoletta (Sweet-Life Wellnes Apartman)

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Nagyon tetszett a szálloda, kedves volt a Recepciós, jó az elhelyezkedése, a reggeliztetéssel is meg voltunk nagyon elégedve és nagyon szép tájakat lehet látni, az egész minden szép

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
Párommal két éjszakát töltöttünk az apartmanban! Nagyon meglepődtünk mivel a külső egy parasztház jellegű(amely nekünk nagyon vonzó volt) de a belseje egy modern és a szépségre eleganciára adó szoba konyha volt(külön helység) csak azért adtam az értékelésemnél két helyen kevesebb pontot mivel sajnos a konyha felszereltebb lehetne(például nagyobb fazék,lábas egy éles kés mivel a készletek nem igazán vágnak)Nagyon kedves volt a tulaj házaspár akiknek ezúton kívánunk sok sikert és sok vendéget!

Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.10.19.
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 7.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2019.08.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Nosztalgia és Török fürdő belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2018.10.18.
Villa Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel. parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.21.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2019.09.19.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, ajándék desszerttel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.22.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.26. - 2018.12.23.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 3.830 - 4.833,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.19. - 2019.09.19.
Natura Panzió
Szilvásvárad
2018.09.19. - 2018.12.15.
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.24. - 2019.03.20.

Szállodák Egerszalók környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Családi őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerszalókX