Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók
3394 Egerszalók, Széchenyi út 38.

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók a térképen

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 55 egerszalóki szállás közül

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók képei

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók vélemények

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat. Kedves segítőkész személyzet, megfelelő szobák ( a plussz fő elhelyezésében szolgálatkész hozzáállás) A welness részt külön nagyon élveztük.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Szívből ajánlom e szállót mindazoknak, akik megfizethető áron kényelmes szállást keresnek. Örömteli meglepetést okozott, hogy két-két szobához konyha is tartozik, kitűnően felszerelve, s a vendéglátók még a mosogatószerről sem felejtettek el gondoskodni (filléres dolog, de tapasztalatom szerint másutt nem gondolnak vele).
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló apartman, jó helyen ( termál fürdők közelsége ) tökéletes hely azoknak akik kikapcsolódásra, gyógyvízre, pihenésre vágynak. A szállás szép, tiszta, kényelmes, kellemes környezetben. Nagyon kedves, és mindenben segítőkész személyzettel. Köszönjük a megtiszteltetést, hogy mi lehettünk az első vendégek az elkészült éttermükben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rövid időt töltöttünk az apartmanban, de nagyon élveztük, hiszen kedves és segítőkész a személyzet. A szobák kellemesek, tiszták, a vidéki hangulatban is modern hatásúak. A wellness részleg külön pont, hiszen ha már nem volt értelme fürdőbelépőt fizetni a környék vmelyik fürdőjébe, akkor ez valamelyest helyettesítette. A reggeli bőséges és nagy a választék.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon könnyű volt a szálloda megközelítése.A személyzet kedvesen fogadott és minden tudnivalóról részletesen tájékoztatott.A szoba kényelmes és hangulatos volt.A reggeli pedig bőséges és laktató, ahol szintén sokat számított a kedves kiszolgálás.Csak ajánlani tudom ezt a remek helyet mindenkinek.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Egy éjszakát töltöttünk ott, de akár többet is szívesen maradtunk volna, mert nagyon szép volt a környezet. A szoba tágas, tiszta, kényelmes volt, bár meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a szomszéddal közös a konyha. A reggeli bőséges volt, családias hangulatban eltöltve. Legközelebb kipróbáljuk a wellnes részleget is.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Szüleimnek foglaltam egy szobát karácsonyra, egy éjszakára, nagyon meg voltak elégedve mindennel. Ritkán látom őket ilyen kipihentnek és boldognak. Az étkezésre azért adok csak 3 csillagot, mert még épül az étterem rész, így nem tudták még a teljes szolgáltatást megtapasztalni, de a svédasztalos reggeliből kiindulva biztos vagyok benne, hogy az is jól el lesz találva.
Válasz az értékelésre - 2016. december 29.
Tisztelt Uram!

Köszönjük a pozitív visszajelzést, büszkén olvastuk hogy boldogan távoztak a kedves szülei.
Nagyon sok szeretettel várjuk vissza az egész családot, és reményeink szerint akkor már megtapasztalhatják az elkészült éttermünk adta gasztronómiai élvezeteket is!

Üdvözlettel:
Fodor Zsófia
Recepciós
Dr. Marosvölgyiné Sinkó Nikoletta (Sweet-Life Wellnes Apartman)

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Nagyon tetszett a szálloda, kedves volt a Recepciós, jó az elhelyezkedése, a reggeliztetéssel is meg voltunk nagyon elégedve és nagyon szép tájakat lehet látni, az egész minden szép

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
Párommal két éjszakát töltöttünk az apartmanban! Nagyon meglepődtünk mivel a külső egy parasztház jellegű(amely nekünk nagyon vonzó volt) de a belseje egy modern és a szépségre eleganciára adó szoba konyha volt(külön helység) csak azért adtam az értékelésemnél két helyen kevesebb pontot mivel sajnos a konyha felszereltebb lehetne(például nagyobb fazék,lábas egy éles kés mivel a készletek nem igazán vágnak)Nagyon kedves volt a tulaj házaspár akiknek ezúton kívánunk sok sikert és sok vendéget!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk Egerszalók Sweet Life Apartmanban Érkezéskor kérni kellet a köntöst meg az ajándék bort de ettől eltekintve , kedvesek voltak és segítőkészek a reggeli bőséges friss és ízletes volt első nap, másnap reggel már nem volt annyira választékos mintha a megmaradt gyümölcsök joghurtokból lehetett válogatni (hiányoltuk a rétest a hideg felvágottakat választékát és a zöldséget paradicsom hagyma paprikát igaz sokan voltak de szerintem pótolni lehetett volna ) ,a kávé nem volt finom de minden más jó volt .

Egerszalók
2-4 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.22. - 2019.05.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, kuponokkal, játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.15. - 2018.09.30.
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.04. - 2018.08.26.
Villa Apartmanház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.07.22. - 2019.07.18.
Szikla Vendégház
Istenmezeje
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.01.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
2018.07.23. - 2018.09.01.
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Ágnes Pihenőház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2018.07.02. - 2018.08.27.
Egerszalók
2-4 éjszaka 36.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.

Szállodák Egerszalók környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali romantika (min. 2 éj)
Szenteste Miskolctapolcán (min. 3 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás egész évben (min. 3 éj)

EgerszalókX