Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók
3394 Egerszalók, Széchenyi út 38.

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók a térképen

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók értékelése:

6. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók képei

Sweet-Life Wellnes Apartman Egerszalók vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 20.

A személyzet rendkívül segítőkész volt (pl. kerestek nagy méretű köntöst mikor másodszorra vittem vissza a 2 méteremmel őket), kedvesek, profik (sok mosoly, problémamegoldás, előre köszönés, stb) és figyelmesek! A reggeliző hangulatos (főleg a TV-vel :)), a reggeli maga átlagos de nem kellett várni sokat ha valami kifogyott, mert gyorsan pótolták.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Sweet-Life Wellness Amartmen-nek köszönhetően lenyűgöző és pihentető napokat töltöttünk az egerszalóki festői környezetben.
Gyönyörű a "sódomb" és kitűnő a termálvíz.
A finom és zamatos borok is kiválóak.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat. Kedves segítőkész személyzet, megfelelő szobák ( a plussz fő elhelyezésében szolgálatkész hozzáállás) A welness részt külön nagyon élveztük.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Szívből ajánlom e szállót mindazoknak, akik megfizethető áron kényelmes szállást keresnek. Örömteli meglepetést okozott, hogy két-két szobához konyha is tartozik, kitűnően felszerelve, s a vendéglátók még a mosogatószerről sem felejtettek el gondoskodni (filléres dolog, de tapasztalatom szerint másutt nem gondolnak vele).
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló apartman, jó helyen ( termál fürdők közelsége ) tökéletes hely azoknak akik kikapcsolódásra, gyógyvízre, pihenésre vágynak. A szállás szép, tiszta, kényelmes, kellemes környezetben. Nagyon kedves, és mindenben segítőkész személyzettel. Köszönjük a megtiszteltetést, hogy mi lehettünk az első vendégek az elkészült éttermükben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rövid időt töltöttünk az apartmanban, de nagyon élveztük, hiszen kedves és segítőkész a személyzet. A szobák kellemesek, tiszták, a vidéki hangulatban is modern hatásúak. A wellness részleg külön pont, hiszen ha már nem volt értelme fürdőbelépőt fizetni a környék vmelyik fürdőjébe, akkor ez valamelyest helyettesítette. A reggeli bőséges és nagy a választék.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon könnyű volt a szálloda megközelítése.A személyzet kedvesen fogadott és minden tudnivalóról részletesen tájékoztatott.A szoba kényelmes és hangulatos volt.A reggeli pedig bőséges és laktató, ahol szintén sokat számított a kedves kiszolgálás.Csak ajánlani tudom ezt a remek helyet mindenkinek.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Egy éjszakát töltöttünk ott, de akár többet is szívesen maradtunk volna, mert nagyon szép volt a környezet. A szoba tágas, tiszta, kényelmes volt, bár meglepődtünk, amikor kiderült, hogy a szomszéddal közös a konyha. A reggeli bőséges volt, családias hangulatban eltöltve. Legközelebb kipróbáljuk a wellnes részleget is.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Szüleimnek foglaltam egy szobát karácsonyra, egy éjszakára, nagyon meg voltak elégedve mindennel. Ritkán látom őket ilyen kipihentnek és boldognak. Az étkezésre azért adok csak 3 csillagot, mert még épül az étterem rész, így nem tudták még a teljes szolgáltatást megtapasztalni, de a svédasztalos reggeliből kiindulva biztos vagyok benne, hogy az is jól el lesz találva.
Válasz az értékelésre - 2016. december 29.
Tisztelt Uram!

Köszönjük a pozitív visszajelzést, büszkén olvastuk hogy boldogan távoztak a kedves szülei.
Nagyon sok szeretettel várjuk vissza az egész családot, és reményeink szerint akkor már megtapasztalhatják az elkészült éttermünk adta gasztronómiai élvezeteket is!

Üdvözlettel:
Fodor Zsófia
Recepciós
Dr. Marosvölgyiné Sinkó Nikoletta (Sweet-Life Wellnes Apartman)

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Nagyon tetszett a szálloda, kedves volt a Recepciós, jó az elhelyezkedése, a reggeliztetéssel is meg voltunk nagyon elégedve és nagyon szép tájakat lehet látni, az egész minden szép

Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 13.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Villa Florencia
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsorához korlátlan bor -és italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.25-ig
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és rózsa bekészítéssel, köntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerszalókX