Macuska65

Macuska65 adatlapja

Regisztráció2015.11.11
Utoljára itt2021.12.10

2015. december 12.barátokkal járt itt
Egy novemberi Wellness hétvégét töltöttünk itt. A Panzió nagyon jó helyen van közel a fürdőhöz. A tisztasággal és a személyzet segítőkészségével semmi gond nem volt. A reggeli nagyon kiadós és finom volt amelyet ott a helyszíni étkezőben szolgáltak fel. Viszont vacsorát a Corso pizzériába kaptuk ami az összképet kicsit lerontotta.
2016. március 11.a párjával járt itt
Egy kellemes,nyugodt hétvégét töltöttünk ezen a helyen. A szálloda nagyon szép. A szoba kényelmes, tiszta és nagyon tágas. Első nap kissé hűvös volt a szobában pedig maximumra tekertük a fűtést, másnap már jó idő volt. A wellness részleg nem túl nagy, de szerencsére nem voltak túl sokan (itt sem volt túl meleg).
Gyenge 2019. április 23.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt vacsorázni. A hely kicsit lelakott és sötét. Tetszett hogy az ételeket frissen és előttünk készítették el a kiválasztott húsokból és zöldségekből. Viszont az nem tettszett hogy a pultban voltak nem túl friss ételek is. Több svédasztalos helyen voltunk már,de ez kihagyható "élményt" nyújtott.