8600 Siófok, Beszédes József sétány 70/D

Luxury Spa & Conference Hotel Siófok értékelése:

32. helyezett a 221 siófoki szállás közül
130. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Luxury Spa & Conference Hotel Siófok bemutatkozása

A vadonatúj Luxury Spa & Conference Hotel Siófokon várja kikapcsolódni vágyó vendégeit.

Luxury Spa & Conference Hotel Siófok képei

Luxury Spa & Conference Hotel Siófok vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Szállásunk a szállodasoron helyezkedett el, nagyon közel a Balatonhoz. Az erkélyünkről éppen ide esett a kilátás. Valamennyi alkalmazott kedves volt és még mosolyogni is tudtak. Étkezéseinkkel is nagyon elégedettek voltunk. A választék elegendő. Mindenki talált kedvére valót, még a válogatós lányom is elégedetten távozott :) Hiába a Balaton, azért a wellness részleg is jól jött, amikor még odakinn iszonyatos forróság tombolt.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Luxury Spa & Conference Hotelt a 2018-as UltraBalaton kapcsán a csapat központi szállásaként választottuk a versenyközponthoz való viszonylagos közelsége miatt. A szálloda újépítésű, modern stílusú, közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el. Az apartmanok nagy alapterületűek, világosak, nagyon sok az üvegfelület.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csak a rosszra emlékezem. . . . június elején jártam itt a családommal (egy kisgyerekkel). Érkezéskor ki kellett egyenlíteni az egész ott-tartózkodás költségét. Az apartmanunk porcicás, piszkos volt, az ablakpárkányok tele voltak döglött muslincával. Telefonáltam a recepcióra, mert nem volt bekészítve sem fürdőköpeny, sem törülköző. Megígérték, hogy kapunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A szoba kiváló, nem a szokásos , nagy méretű,kényelmes,2 terasz is volt hozzá, melyből az egyik a Balatonra nézett.Az étterem nagyon szűkös a kínálat egész jó ami az ételeket illeti.Csendes hély,nincs behallatszó ajtó csapkodás.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Most jártam itt harmadszor, de többet már nem jövök. Első alkalommal a szálloda nyitása évében, augusztusban voltunk itt. Akkor azt mondtam, hogy csodálatos! Minden szép és jó volt. Mindenkinek áradoztam róla. A legfelső emeleten félkör alakú üvegezett teraszon étkeztünk, csodás panorámával, a Balaton szinte a lábunk alatt!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás nagyon szép helyen van, közvetlen balatonparti. Odaérkezésünkkor a recepción rögtön ki kellett fizetni a szállásdíjat. Meglepő, hisz még semmilyen szolgáltatást nem vettünk igénybe. Az első napon a vacsora egy előre összeállított menüből választható volt, holott svédasztal volt meghirdetve.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szomorúan tapasztaltuk,hogy a takarításban vannak hiányosságok.A konyha fiókjaiban az előző "valamikori"vendég" szemete még ott volt,a szivacs a mosogatáshoz borzalmasan nézett ki.Nem volt 1 darab törölköző sem,a fürdőben a takarítás nagyon szegényesre sikerült.Mivel már voltunk és tetszett,ezért választottuk.Erkély ablaka összefogdosva.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az első nyaralásunk volt a két gyerekünkkel. A szálloda elhelyezkedése majdnem tökéletes, mert kb 50 méterre van a Balatontól. Az első benyomásunk eléggé furára sikerült. A recepciós megkérdezte tőlünk, hogy ki tudjuk most fizetni a szállást? ! Ez egy kicsit meglepett minket, mert nem nagyon láttunk ilyet. A szoba kiváló volt. Nagyon kényelmes volt a lakosztályunk.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Egy hètvegèt töltöttünk ebben a hotelben. Nem indult zökkenő mentesen mert a foglalót nem keszitettèk elö, de gyorsan utánna jártak és rendezték. Kedves a szemelyzet, szep tágas szobàt kaptunk amiböl làttuk a Balatont bár a tisztaság hagy némi kivánnivalòt maga utan. Reggeli bösèges volt.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hideg januári éjszakát töltöttünk a szállodában párommal és két kicsi gyerekkel. A szoba kifogástalan: gyönyörű, hatalmas - gyakorlatilag kétszer akkora, mint egy átlag kétágyas + kanapés szoba. Ha már "luxus", egy vízforraló jól jött volna a szobában. A terasz viszont nagyon hangulatos! A fürdőszoba is nagyon szép, tiszta.

Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423 - 18.635,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.01.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Prémium Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.535 - 14.785,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Dorina Wellness Apartman
Érvényes: 2020.12.07-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.26-ig
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 18.500 - 19.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.08-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SiófokX