Luxury Spa & Conference Hotel Siófok

Luxury Spa & Conference Hotel Siófok
Luxury Spa & Conference Hotel SiófokLuxury Spa & Conference Hotel Siófok
Luxury Spa & Conference Hotel SiófokLuxury Spa & Conference Hotel Siófok

Luxury Spa & Conference Hotel Siófok bemutatkozása

A vadonatúj Luxury Spa & Conference Hotel Siófokon várja kikapcsolódni vágyó vendégeit.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Luxury Spa & Conference Hotel Siófok vélemények

2022. július 9.családjával járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, finom reggelik és vacsorák. Nagyon szuper, hogy a terasz üvegezett kívül! Hatalmas szoba nagy fürdővel várt bennünket. A wellnessben lehetne egy 10-12 fős finn szauna, mert egy 43 szobás hotelhez ekkorra kell. A játékterem gépeit, ahogyan az infraszaunákat is érdemes a tapasztaltnál jobban karbantartani.
2020. november 5.gyerekekkel járt itt
Twin szobát foglaltunk 2 kis gyerekkel. Kellemes meglepetés ért, hogy elég tágas és még egy üvegezett terasz is tartozott hozzá, ahova teregetni lehetett. Az ágyak megfelelőek, az ágynemű szép tiszta volt. A fürdőszoba is nagyon szép, igényes, tágas. Nagyon közel van a szabad strand.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
A képek és leírás alapján választottuk a szállodát karácsony és szilveszter közötti pár napos kikapcsolódáshoz. A szoba szép, tiszta és tágas volt négy fős családunknak. A wellness már kevésbé ütötte meg az általunk elvárt szintet a képek alapján nem vártunk sokat, de a fotós nagyon ügyes trükkökkel operált, mert a valóságnak köze sem volt a fotókhoz, nem is töltöttünk ott fél óránál többet, inkább átmentünk az 5 percre lévő Galerius fürdőbe.
Kiváló 2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Szállásunk a szállodasoron helyezkedett el, nagyon közel a Balatonhoz. Az erkélyünkről éppen ide esett a kilátás. Valamennyi alkalmazott kedves volt és még mosolyogni is tudtak. Étkezéseinkkel is nagyon elégedettek voltunk. A választék elegendő.
Átlagos 2018. november 1.barátokkal járt itt
A Luxury Spa & Conference Hotelt a 2018-as UltraBalaton kapcsán a csapat központi szállásaként választottuk a versenyközponthoz való viszonylagos közelsége miatt. A szálloda újépítésű, modern stílusú, közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el. Az apartmanok nagy alapterületűek, világosak, nagyon sok az üvegfelület.
Szörnyű 2018. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Csak a rosszra emlékezem. . . . június elején jártam itt a családommal (egy kisgyerekkel). Érkezéskor ki kellett egyenlíteni az egész ott-tartózkodás költségét. Az apartmanunk porcicás, piszkos volt, az ablakpárkányok tele voltak döglött muslincával. Telefonáltam a recepcióra, mert nem volt bekészítve sem fürdőköpeny, sem törülköző.
Luxury Spa & Conference Hotel Siófok - Egyéb
2018. augusztus 26.a párjával járt itt
A szoba kiváló, nem a szokásos , nagy méretű,kényelmes,2 terasz is volt hozzá, melyből az egyik a Balatonra nézett.Az étterem nagyon szűkös a kínálat egész jó ami az ételeket illeti.Csendes hély,nincs behallatszó ajtó csapkodás.
Átlagos 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Most jártam itt harmadszor, de többet már nem jövök. Első alkalommal a szálloda nyitása évében, augusztusban voltunk itt. Akkor azt mondtam, hogy csodálatos! Minden szép és jó volt. Mindenkinek áradoztam róla. A legfelső emeleten félkör alakú üvegezett teraszon étkeztünk, csodás panorámával, a Balaton szinte a lábunk alatt!
2018. január 20.a párjával járt itt
A szállás nagyon szép helyen van, közvetlen balatonparti. Odaérkezésünkkor a recepción rögtön ki kellett fizetni a szállásdíjat. Meglepő, hisz még semmilyen szolgáltatást nem vettünk igénybe. Az első napon a vacsora egy előre összeállított menüből választható volt, holott svédasztal volt meghirdetve.
Átlagos 2017. szeptember 10.a párjával járt itt
Szomorúan tapasztaltuk,hogy a takarításban vannak hiányosságok. A konyha fiókjaiban az előző "valamikori"vendég" szemete még ott volt,a szivacs a mosogatáshoz borzalmasan nézett ki. Nem volt 1 darab törölköző sem,a fürdőben a takarítás nagyon szegényesre sikerült. Mivel már voltunk és tetszett,ezért választottuk. Erkély ablaka összefogdosva.