magdi53

magdi53 adatlapja

Regisztráció2014.03.20
Utoljára itt2017.10.06

Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szép volt. Az ételek jók és remek elrendezése is evésre csàbitott.Màskor is szívesen meglàtogatom mível nagyon meg voltam elégedve. Mindenkinek csak ajànlani tudom.
Felhasználó fényképei:
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest - Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest -
Kiváló 2014. március 20.gyerekekkel járt itt
Ráckevén jártam a múlt héten az élmény és fürdő. Én és az unokám is nagyon jól éreztük magunkat. A fürdő nagyon jó, és tiszta, és a belépő ára is szerintem elfogadható, mi mindenesetre jól éreztük magunkat, és biztosan vissza fogunk látogatni egy jó fürdőzés erejéig. Mindenkinek tudom ajánlani aki szeret fürdeni, és szereti a szép és jó dolgokat.
Kiváló 2014. szeptember 21.barátokkal járt itt
Május végén töltöttem el 2 napot, ebben a szállodában, és a személyzet, és a vendég fogadása is remek volt. A szobák nagyon tiszták, és a víz az valami csodálatos volt. A svédasztalos reggeli, és a vacsora nagyon finom volt, és bőséges. A barátnőmmel, és az 5 éves unokámmal csodálatos két napot töltöttünk, itt el, és mihamarabb vissza szeretnék még menni, mert ez a két nap nagyon hamar eltelt.