Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest
1061 Budapest, Király u. 30-32.

Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest értékelése:

H-P 12:00-24:00
Szo-V 11:30-24:00
étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Külön terem - max. 50 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Szalon

Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Mi azok csoportjához tartozunk, akik az étlapon először a jobb oldali sávot futják át szemükkel. Vigyázva vagyonkánkra választunk ételt és italt. … De itt nincs étlap! Nincs jobb oldali oszlop! Időkorlát van és egy összeg. Cserébe rengeteg étel. Öten vagyunk testvérek. Amire szükségük volt, szerény keretek között megkaptuk.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Tegnap megint egy csodàlatos dèlutànt töltöttünk el az étteremben. A volt kolleganőmmel. Minden nagyon jó volt. A szemèlyzet udvarias. kaja bősèges ès nagyon finom.Mi minden hónapban eltöltünk egy dèlutànt ebben az étteremben. Csak ajànlani tudom mindenkinek.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Szülinapot ünnepeltünk a Király utcai Trófeában. Este 9-re érkeztünk és egy benti asztalt kaptunk, 8 főre. A kiszolgáló srác egész végig nagyon vicces volt. Elkezdődött a nagy kajálás. . . rengeteg étel közül tudtunk válogatni, először azt sem tudtam mihez nyúljak. :) Több nagyobb létszámú csoport ült mellettünk, így kissé szétkiabáltuk magunkat azalatt a 3 óra alatt!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. május 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra jártunk újra a Trófeában, meglepve (illetve nem is annyira meglepve) láttam, hogy a korábbiakhoz képest nem nagyon van min meglepődni.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 12.
Egy vasérnapi ebédet terveztünk elkölteni az étteremben. Én még sosem jártam itt, nagyon kíváncsi voltam. Nem okozott csalódást a hely. A választék bőséges, az ételek finomak voltak. A személyzet nagyon gyorsan és zökkenőmentesen végezte a dolgát. Két dolog van, amit negatívumként említenék meg. Az ebéd alatt 3 szülinapos köszöntés is volt.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nemrégiben írtam értékelést az étteremlánc Szerémi úti étterméről, a Király utcait legjobban úgy tudnám jellemezni, hogy ennek a kisöccse, az étterem méreteiben és a kínálatban is. Az előétel kínálat kevesebb, és kedvencemet, a tatárbifszteket itt kis köpet adagokban teszik ki, ami gyorsan elfogy, háromszor kellett kimennem "vadászni", mire sikerült szereznem egy adagot.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Csak pozitív élményekről számolhatunk be. Ünneplésünket megkoronázta az étterem. Fejedelmi ízek, széles választék kényeztetett minket. Az előzékeny személyzet halkan, észrevétlenül tette a dolgát. A különteremben folyvást szülinapi köszöntőzene csendült fel, és mi is elterveztük, hogy a következő szülinapot valamelyik Trófeában ünnepeljük.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
13 fős társasággal voltunk itt szülinapot ünnepelni május elején egy pénteki napon. 21:00-tól volt lefoglalva az asztal, ám érkezésünkkor még meg sem volt terítve, székek hiányoztak, stb. . . Miután le tudtunk ülni, negyed órát vártunk mire odajött a pincér felvenni az italrendelést, majd ismét negyed óra volt mire meg is kaptuk őket, így az első pohár italt 21:30 után sikerült meginnunk.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Mi a családdal már sok étteremben megfordultunk Budapesten, de eggyik legjobb a Trófea Grill Étterem volt. A kiszolgálás kíváló, személyzet kedves és készséges, és nem utolsó sorban az ételek fantasztikusak. Minden kívánságot teljesítenek, beleértve az ünnepelt felköszöntését is, ami nagy meglepetés volt az ünnepeltnek. Szerintem itt mindenki talál kedvére valót.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Nem tudom mi történhetett de az étterem elvesztette a hangulatát. Talán a varázsát is. A két pincér viselkedése talán nem is értékelhető. Ott létünk alatt végig egymással beszélgettek, viccet olvasgattak. Rajtunk kívül még egy asztalnál ültek érkezésünkkor. Hamar távoztak. Mégis majd 3/4 órát vártunk mire kiszolgáltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2019.08.24. - 2020.08.24.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 19.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.08.15.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.05.23.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.444 - 25.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.29.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.942,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, ajándék szilveszteri sminkkel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, veresegyházi Medvefarm belépővel, privát wellness használattal és egy üveg ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.01.01.
Judit Apartments Budapest
2019.08.24. - 2019.09.09.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval