mandine

mandine adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2014.08.15

Kiváló 2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Szuper jó szàlloda. Gyerekekkel voltunk apartmanhàzban, nagyon tiszta 4 csillagos hely. Wellnes is jó volt, meleg, tiszta víz volt. Igazi 4 csillag! Mindenkinek ajànlom. A kaja nagyon finom volt. A szemêlyzet kedves, segitökész. Biztosan megyünk még ebbe a szàllodába. A vàros nagyon szép,föleg este!
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, sőt gyönyörű szálloda. Sajnos nekünk drága volt, de a kiszolgálás sőt az ellátás a szoba szuper. MInden családosnak tudom ajánlani, nagyon tágas, kényelmes szobák vannak. Tiszta rendezett a kert, a szobák. A étterem bőséges választékkal várja a vendégeket nagyon finom és választékos.
Gyenge 2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Harmadszor voltunk a szàllodàban. Ez volt az utolsó! Szörnyű minöség, meleg, szunyoghàló nélküli szobàk. Pokol van a szobàban. Recepciósok nem a kedvességükröl híresek! Szóval itt a mennyiség nem a minöség a lényeg. Mi többet nem megyünk, az biztos! A kaja elfogadható volt, a wellnes hideg, jakuzzi sàrga,barna szinkombinàció!