Mária

Mária adatlapja

Regisztráció2013.04.16
Utoljára itt2016.10.05

Kiváló 2013. április 16.barátokkal járt itt
Három napot töltöttünk el ebben a csodálatos szállodában. A wellness részleg, az étterem,a szobák, a személyzet, mindenről és mindenkiről a legjobbat tudom csak leírni. Nagyon segítőkész a személyzet. A wellnessről csak "legek"-ben tudok beszélni. Csodálatos környezetben fekszik a szálloda, gyönyörű a szálloda maga építészetileg is.
2013. április 17.családjával járt itt
A Hotel Panorámában kb. 10 alkalommal jártam, törzskártyám is innen van. Kiváló szálloda, közel van mindenhez, főleg a Tófürdőhöz, de valóban mindenhez. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan. A szobák kényelmesek, egy hibája van a szállodának, hogy nincs benne légkondicionáló berendezés.
Kiváló 2013. április 17.családjával járt itt
Csodálatosan szép a szálloda, kitűnő a wellness részlege, továbbá kitűnő a konyhája. A szobák nagyon szépek, tiszták, tágasak. Csak a legjobbakat tudom leírni erről a szállodáról, ja és nem utolsó sorban nagyon jó helyen, a Város központjában fekszik, minden közel van hozzá. Nagyon jól éreztük itt magunkat.