mariska1

mariska1 adatlapja

Nem vagyok Mariska!!!!
Ahogy eszembe jut. Általában neten keresek ötleteket.
Regisztráció2014.06.07
Utoljára itt2015.05.09

Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
Kedvesek a vendéglátók, kellemes, kényelmes a szoba,tiszta, gondozott a környezet, finom, bőséges a reggeli és a vacsora /igaz nem lehet választani, de mi még nem csalódtunk/ várja a vendégeket. A szolgáltatás és az ár aránya nem hagy kívánnivalót maga után. Már évek óta járunk ide, mert bármelyik évszakban jól éreztük magunkat.
Gyenge 2014. december 2.a párjával járt itt
Kedvezményes kuponnal voltunk ott. A panzió a városban van, gyalog messze a vasútállomástól. A szoba berendezése nem praktikus. Az L-alakú nagy szobában nehezen lehetett bejutni az ágyba. A berendezés szegényes, elhanyagolt, a függöny leszakadt, nem lehetett behúzni. A fördőszoba kifogástalan.
Kiváló 2014. június 7.barátokkal járt itt
Kiváló szállás- és pihenőhely. Két éjszakát töltöttünk itt. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A szállás kiválóan felszerelt, minden van, amire gondolni lehet ilyenkor. Tiszta, kellemes hangulatú és főleg mindenhez nagyon közel van. Szívesen ajáénlom mindenkinek. Főleg a nagyon barátságos háziasszony miatt is.