Varjú Fogadó Tapolca

8300 Tapolca, Arany János u. 14.

Varjú Fogadó Tapolca a térképen

Szállások Tapolca városában
Wellness csomagok Tapolca városában

Varjú Fogadó Tapolca vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. április 21.
2020 márciusában töltöttünk 2 éjszakát párommal. Előtte sok rossz véleményt olvastam erről a helyről,mégsem riadtam el. Érkezésünk után kellemesen csalódtam talán éppen ezért. I gaz,hogy folyt a felújítás ám minket ez egyáltalán nem zavart hiszen csak aludni mentünk "haza". Csodás kirándulást tettünk a Szent György hegyre a ragyogó napsütéses időben.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 25.
A szoba, fürdőszoba koszos volt. Mintha fél órája végeztek volna a felújítással, festéssel a munkások. Festékpöttyök a járólapon, zuhanyfüggöny nincs, vizet feltörölni max. WC papírral vagy a törölközőkkel volt lehetőség. A törölközők tiszták, illatosak voltak. Falak, ajtók papírvékonyak, nyugalomra esély sincs. Személyzet nehezen elérhető.

h.braun TOP szállásértékelő
h.braun TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A korábbi véleményekkel felvértezve érkeztünk a fogadóba, és kellemesen
csalódtunk. A szoba egyszerű de kényelmes, a fürdőszoba kicsi és ké-
nyelmetlen, de használható volt. A félpanziós ellátás nem túl igényes,
de választékos és ízletes volt. A város centruma kb 5 perc sétával el-
érhatő, a vasútállomás viszont kb 20 perc.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 17.
Mi az előző értékelésektől felvértezve nem voltunk nagy elvárásokkal a szállás felé. Olcsó szállást kerestünk étkezéssel-lesz ami lesz alapon. Két szobát foglaltunk a gyerekekkel, a 4-est és 5-öst kaptuk. A 4-es fürdője a polchiányt és törököző akasztót leszámítva megfelelő volt, az 5-ben van az említett lefolyó probléma és polchiány,kissé spriccelő csap/vízkő/de ezeket leszámítva a fürdők és a szobák is tiszták voltak, az 5-ben kifejezetten kényelmes volt a memóriahabos matrac.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Varjú Fogadó szállásáról sajnos nem tudok véleményt írni. Inkább a fogadtatásról szólnék. 2019. szeptember 24-25-26-ára foglaltunk írásban 2 személyre szobát, melyet vissza is igazoltak. A szállásfoglalásnál be kellett mondani a kedvezményoldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül vásárolt kuponkódot.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egyetértek a negatív véleményekkel. Kényelmetlen ágy, hiányosan felszerelt, balesetveszélyes fürdőszoba várt minket. Nincs kifüggesztve panaszkönyv. Csak a pénz fizettetése a fontos. Éjszakára egy bontási területen való parkolásért fizettünk, ahová bárki bemehet, nem zárható. Felszámolták a kistányér vegyes savanyút borsos árért, nem szóltak előre, hogy az már fizetős.

2019. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden igaz az első betűtől az utolsóig, amit a negatív értékelést adók leírtak. Ritka lepra hely! Tapolca város aranyos, kellemes kirándulóhely, de a szállást nem ajánlom senkinek. Nem véletlenül volt annyira olcsó! Egyébként meg túléltük. Mindenkinek ajánlom, hogy tegyen egy sétát a városban, nézze meg a tóbarlangot, a városi tavat, a környéket.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előljáróban : ha valaki jót akar,ne vegye igénybe a felajánlott fizetős transzfert, hívjon taxit. Kétszeri hívás és nyolcvan! perc várakozás után egy olyan mocskos, szakadt üléshuzatú ócska autó jött, amibe viszolyogva ültem be. Nem voltak túlzott elvárásaim, de hogy egy árva pohár sem volt, valamint semmilyen ülőalkalmatosság, csak a deszkaszélű ágy, hát.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négy éjszakát töltöttünk ebben a fogadóban. A nevéből adódóan túl nagy luxusra nem számítottunk, így nem is voltunk csalódottak, úgy is csak alvásra használtuk a kicsi, egyszerű de aránylag tiszta szobát. Kicsit zavart hogy zuhanyozni csak úgy lehet hogy elárasztottuk a fürdőt, és azért egy-két fogas, vagy polcszerűség még jól jött volna!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazából ingyen is túl drága volna, annyira rossz. A zuhanyzó penészes, a mosdó csaptelep nem működik. A szellőző a fürdőben nem ment, ezért a penészszag meg is maradt a légtérben. A vacsora kórházi kosztra emlékeztet, egyedül a reggeli hozza kb. az elvárt színvonalat. Mellette hajléktalanszálló üzemel, de az is megfordult a fejünkben, hogy összekeverték a kettőt, mert ennek is olyan a minősége.

Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 19.465 - 43.265,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, reggeli tornával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
6 nap/5 éjszaka 27.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Andrea Villa
5 nap/4 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2023.02.01-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Piroska Apartman
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.17-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400 - 10.490,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.465,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 19.400 - 24.700,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Tapolcán és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wolf Panzió Sárvár
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi árak
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

TapolcaX