Varjú Fogadó Tapolca

8300 Tapolca, Arany János u. 14.

Varjú Fogadó Tapolca a térképen

Szállások Tapolca városában
Wellness csomagok Tapolca városában

Varjú Fogadó Tapolca vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 17.
Mi az előző értékelésektől felvértezve nem voltunk nagy elvárásokkal a szállás felé. Olcsó szállást kerestünk étkezéssel-lesz ami lesz alapon. Két szobát foglaltunk a gyerekekkel, a 4-est és 5-öst kaptuk. A 4-es fürdője a polchiányt és törököző akasztót leszámítva megfelelő volt, az 5-ben van az említett lefolyó probléma és polchiány,kissé spriccelő csap/vízkő/de ezeket leszámítva a fürdők és a szobák is tiszták voltak, az 5-ben kifejezetten kényelmes volt a memóriahabos matrac.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Varjú Fogadó szállásáról sajnos nem tudok véleményt írni. Inkább a fogadtatásról szólnék. 2019. szeptember 24-25-26-ára foglaltunk írásban 2 személyre szobát, melyet vissza is igazoltak. A szállásfoglalásnál be kellett mondani a kedvezményoldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül vásárolt kuponkódot.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyetértek a negatív véleményekkel. Kényelmetlen ágy, hiányosan felszerelt, balesetveszélyes fürdőszoba várt minket. Nincs kifüggesztve panaszkönyv. Csak a pénz fizettetése a fontos. Éjszakára egy bontási területen való parkolásért fizettünk, ahová bárki bemehet, nem zárható. Felszámolták a kistányér vegyes savanyút borsos árért, nem szóltak előre, hogy az már fizetős.

2019. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden igaz az első betűtől az utolsóig, amit a negatív értékelést adók leírtak. Ritka lepra hely! Tapolca város aranyos, kellemes kirándulóhely, de a szállást nem ajánlom senkinek. Nem véletlenül volt annyira olcsó! Egyébként meg túléltük. Mindenkinek ajánlom, hogy tegyen egy sétát a városban, nézze meg a tóbarlangot, a városi tavat, a környéket.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előljáróban : ha valaki jót akar,ne vegye igénybe a felajánlott fizetős transzfert, hívjon taxit. Kétszeri hívás és nyolcvan! perc várakozás után egy olyan mocskos, szakadt üléshuzatú ócska autó jött, amibe viszolyogva ültem be. Nem voltak túlzott elvárásaim, de hogy egy árva pohár sem volt, valamint semmilyen ülőalkalmatosság, csak a deszkaszélű ágy, hát.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négy éjszakát töltöttünk ebben a fogadóban. A nevéből adódóan túl nagy luxusra nem számítottunk, így nem is voltunk csalódottak, úgy is csak alvásra használtuk a kicsi, egyszerű de aránylag tiszta szobát. Kicsit zavart hogy zuhanyozni csak úgy lehet hogy elárasztottuk a fürdőt, és azért egy-két fogas, vagy polcszerűség még jól jött volna!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazából ingyen is túl drága volna, annyira rossz. A zuhanyzó penészes, a mosdó csaptelep nem működik. A szellőző a fürdőben nem ment, ezért a penészszag meg is maradt a légtérben. A vacsora kórházi kosztra emlékeztet, egyedül a reggeli hozza kb. az elvárt színvonalat. Mellette hajléktalanszálló üzemel, de az is megfordult a fejünkben, hogy összekeverték a kettőt, mert ennek is olyan a minősége.

2019. januárban járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Senkinek sem ajánlom. Mocskos büdös retkes igénytelen gerinctelenek hazudnak mint a vízfolyás. Mindenbe megfelel az előttem értékelők leírásának. Azt elfelejtették közölni,hogy 150 fős roma bált szerveztek a panzió aljában található étteremben. A boszorkány tanya és a Lesencetomaji La villa is ebbe az érdekeltségi körbe tartozik.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú hétvégénket töltöttük itt a családunkkal. Kellemesen csalódtunk. Finomak voltak a vacsorák kedves a kiszolgálás. Nyugalom és tisztaság volt a szobában. Tapolca központjában van a fogadó, így gyalog bejártuk az egész várost autót a parkolóban hagytuk, így 1-1 pohár bort is tudtunk inni a tóparton. A tavas barlang is 2 percre van gyalog.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk itt a párommal, és biztosan elfogunk még párat.A sok negatív értékelést amit olvastunk nem is értettük. Tiszta volt, a személyzet kedves, a recepciós fiú segítőkész.A város barátságos, szerethető.

Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 9.592,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szabó Apartmanház
Tokajer Wellness Panzió
2020.12.12. - 2019.12.12.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.183 - 3.845,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bötös Villa
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolós vacsorával, fürdőbelépővel, Kehidai Kúria megtekintéssel, szilveszteri gálavacsorával és zenés esttel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Joó-Elite Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2020.11.08.

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

TapolcaX