mártás

mártás adatlapja

Regisztráció2015.01.05
Utoljára itt2015.04.12

2015. március 16.barátokkal járt itt
Átutazóban Hévízen egy gyors ebédre vágytunk. A buszpályaudvar közelében kezdtünk keresgélni valamilyen egyszerű helyet. Meg is találtuk a félig büfé, félig étterem jellegű Lacikonyhát. Amíg az igen gazdag választékkal ismerkedtünk,felettébb gusztusos ételeket adtak ki a büfé ablakán, de aki úgy kívánta annak ki is vitték a fedett, fűtött sátor-étterembe a rendelést.
Kiváló 2015. január 5.családjával járt itt
Tavasszal és nyáron is jártam családommal ebben a szállóban. Ami ugyan nagyon igyekszik, de azért meglátszik rajta az évtizedek pora/nyoma. Egyik alkalommal nekünk sikerült egy felújított apartmant kifognunk. Az elég jó volt. A másik alkalommal, két egymás melletti szobát kaptunk, amely korábban egy lehetett, mert a szekrény volt a válaszfal, és minden áthallatszott.
2015. január 5.családjával járt itt
Azon kevés éttermek közé tartozik az Akácfa utca híres étterme - egykor Seres Rezső zongorázott itt - amelyik karácsony első napján is nyitva tartott. Mi egy négy fős családi ebédet költöttünk el, mindannyian elégedettek voltunk. Udvarias, családias kiszolgálás. Egy felszolgáló nő volt ugyan csak az étteremben, de mindent pillanatok alatt megkaptunk.