Márti53

Márti53 adatlapja

Regisztráció2013.08.03
Utoljára itt2015.12.02

Kiváló 2015. november 15.a párjával járt itt
November elején töltöttünk ott 3 napot a férjemmel és a kiskutyánkkal. Gyönyörű panoráma volt a szobánkból, és szerencsére szép időt fogtunk ki. Félpanzió ellátásunk volt, amivel meg voltunk teljesen elégedve. Az egyetlen probléma a férjem részére az volt, hogy a medencékbe elég nehezen lehet bemenni, a lépcső nem a legtökéletesebb.
Kiváló 2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Múlt héten kétszer voltem ebben a vendéglőben. Amikor először ebédeltem itt egy kanadai barátnőmmel, nagyon meg voltunk elégedve az étellel is, és nagyon-nagyon finom kétféle mustot ittunk. A mustról meséltem egy másik barátnőmnek, akit szintén el kellett vinnem ide a must miatt.
2015. augusztus 17.családjával járt itt
Legelőször a pincéreket kell megdícsérjem, minden kérésnek azonnal eleget tesznek. Az étterem kellemesen barátságos, kis kerthelysége is van. Az ételek jók, az italválaszték megfelelő, és a borválaszték kiváló. Az étterem környékén ingyenes parkolási lehetőség van. Mi egy esküvői ebéden voltunk itt, ami jól sikerült.