M.Attila

M.Attila adatlapja

Regisztráció2013.08.12
Utoljára itt2014.08.28

Kiváló 2013. augusztus 17.családjával járt itt
Harkányban nyaraltunk a családdal és az Adria étterem/fedett kerthelység/ volt az ebéd vagy a vacsora színhelye. Több féle menüt megkostóltunk és mindegyik kiváló és bőséges volt. Úgy tudom,hogy egy Horváth család üzemelteti. Csak ajánlani tudom mindenkinek mert árban és minőségben is megfelelő volt.
Felhasználó fényképei:
Adria Étterem Harkány - Adria Étterem Harkány -
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
A pincér ajánlatát fogadtuk meg és nem csalódtunk. /Pikáns sertéskaraj favágó módra/Kiváló,ízletes és bőséges ebédet kaptunk,gyorsan és udvarias kiszolgálással. Az étteremben elfogadták a Szép kártyát is. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki felkeresi Kőszeget, térjen be ide,egy kiadós város nézés után egy jó ebédre vagy vacsorára.
Kiváló 2013. augusztus 12.családjával járt itt
A családdal Harkányban nyaraltunk. Csak jót tudok mondani róluk.Kitűnő volt a kiszolgálás finon és tartalmas volt a választék is, és előzékenyek voltak a fürdőben is.Csak ajánlani tudom.A szálloda részről nem tudok véleményt mondani mert a szállásunk máshol volt de ide jártunk ebédelni és fürdeni.
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Harkány Harkány -