Adria Étterem Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos u.

Adria Étterem Harkány a térképen

Szállások Harkány városában
Wellness csomagok Harkány városában

Adria Étterem Harkány vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Katasztrófa, senkinek nem ajánlom. A kiszolgálás kritikán aluli, az étel minősége botrányos,a levesek olajosak, a tészta ízetlen, kb. a vízben tocsogott a tányéron,a cordon bleu pedig egy kis hajszállal volt meg spékelve. Miután ott hagytunk mindent a tányéron meg kérdezték, hogy nem ízlett? Bátorkodtam meg említeni, hogy hát nem, illetve hajszál volt a panírban azt a választ kaptam "hát nem az enyém".

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
2 éjszakát töltöttünk Harkányban, a szomszédos hotelben szállítunk meg, így mind a reggelit, mind a vacsorát itt fogyasztottuk el. A reggeli tányérszervízes, 6-7 fajta rántottából és omlettből lehet választani, amihez a zsemle mellé még kávé vagy tea kérhető. 700 Forintért tökéletes. A la carte és menüs megoldásban is vacsoráztunk, viszonylag gyorsan jöttek a fogások.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 15.
Betértünkkor reméltük, hogy mediterrán ízekben lesz részünk a hely neve alapján, ehelyett a kapott tortellini ízetlenebb volt a boltban kapható "instant" verziónál, a marhahús helyett sertést tálaltak, a sültkrumpli úszott az olajban, a sasliknak csúfolt étel egy nyársra húzott száraz csirkehús volt mindenféle zöldség nélkül.

adriatic TOP fotófeltöltő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 2.
Harkányban töltöttük a családdal Pünkösdöt, és egyik nap ebédeltünk ebben az étteremben . Az esős nap ellenére, igazi mediterrán hangulat csábítgatott bennünket, így betértünk . Ízletes, és bőséges fogásokat kaptunk . Az ételeket, italokat hamar kihozták, nem kellett feleslegesen várni. Az árak elfogadhatóak voltak, pedig az étterem a központban a főúton van .

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Jó elhelyezkedésű étterem. Szívélyesen fogadtak minket. Kényelmesen éreztük magunkat. nem volt tömeg így gyors kiszolgálásban volt részünk. A választott ételek finomak voltak, a palacsinta isteni. Hangulatos zene szólt, egészen ideális lett volna, ha nem kezdenek a szomszédos hotelből szállingózni a vacsora vendégek, nyugalomnak ezzel vége is volt.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 5.
30 éve, amikor először lehetett Mo-n mirelit pizzát kapni, akkor nem láttam ennyi húsleveshez való fagyasztott zöldséget a paradicsompürével bekent, vastag és égett pizza tetején. A másik étel, amit közelről láttam, rántott szelet volt, késsel vághatatlan. Az alkalmazottak a teraszon, mellettünk cigiztek és ordítoztak barátian.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harkányban nyaraltunk a családdal és az Adria étterem/fedett kerthelység/ volt az ebéd vagy a vacsora színhelye. Több féle menüt megkostóltunk és mindegyik kiváló és bőséges volt. Úgy tudom,hogy egy Horváth család üzemelteti. Csak ajánlani tudom mindenkinek mert árban és minőségben is megfelelő volt.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.20.
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2020.12.26.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
6 nap/5 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes gyógyvizes medence használattal, ivókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, állatbemutatóval, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 9.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.10. - 2021.03.05.

Szállodák Harkányban és környékén
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harkány
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Ametiszt Hotel Harkány
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Déli napsütés Harkányban - hétvégén (min. 3 éj)

Adria Étterem HarkányX