mayerneka

mayerneka adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2019.12.10

Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt. A szoba nagyon szép volt, mindig ki volt takarítva. Az étkezéssel kapcsolatban voltak hiányok, szerintem kevés volt a felszolgáló, nem mindig volt elég tányér, nem voltak az ajtónál, hogy be lehessen diktálni a szobaszámot. Ezen hiányosságok mellett a felszolgálók kedvesek voltak.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
2012 karácsonyán voltunk ott. Nagyon tetszett a szálloda, a kiszolgálás, a fürdő része. A személyzet nagyon készséges volt, minden kérésünket teljesítette. A fürdő nagyon jó volt. A lépcsőzetes megoldása a medencéknek ötletes megoldás, minden korosztály megtalálja magának a megfelelőt. A szauna része is kiváló volt.
Kiváló 2014. december 27.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos volt a szálloda. A hely, a táj nagyon szép. A wellness részleg minden igényünket kielégítette. Az ételek finomak és nagyon tetszett, hogy a kiírták melyik étel gluténmentes, vega, stb. . Ez nagyon jó, mert így aki allergiás valamire, elkerülheti a problémát. A személyzettel kapcsolatban volt egy-két kisebb probléma.