Hotel Castello Siklós ★★★★

Hotel Castello Siklós értékelése:

1. helyezett a 7 siklósi szállás közül
14. helyezett Dél Dunántúlon - 513 szállás közül

Hotel Castello Siklós bemutatkozása

A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást biztosít a Siklósi Thermal Spa fürdőhöz, melyet a szálloda vendégei térítésmentesen használhatnak.

Hotel Castello Siklós képei

Hotel Castello Siklós

Hotel Castello Siklós vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Maximális kiszolgálás,választékos ételekkel,csodás beltéri medencével,elfogadható árakkal,s csodálatos kilátással rendelkező szálloda.Kedves,udvarias személyzettel, kitűnő vellnessel.Az ételek kínálata bőséges,változatos,ízük pedig isteni.Máskor is ellátogatnánk ha lehetne!Olyan tájon helyezkedik el a szálloda amibe az első percben beleszerettünk

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
A Hotel Castelloban a wellness lehetőségei kiválóak minden korosztály - kicsik, iskoláskorúak, fiatalok, idősebbek- számára. Tágas és minden igényt,kényelmet kielégít. Az ágyak kicsit kemények, hát-és derékfájás előfordulhat az idősebbeknél. Az étkezés nagyon kulturált, az ételek változatosak, ízletesek.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
Első alkalommal jártunk családdal és barátokkal a szállodában, ott töltöttük a szilvesztert. A hotel nagyon szép, a szobák tágasak, csak a megvilágítás lehetne jobb (mennyezeten nincs lámpa). A személyzet nagyon kedves, udvarias, az ételek finomak, van választék. Kellemes élő zene volt szilveszterkor. Kényelmes, hogy közvetlenül össze van kötve a fürdővel.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Tágas szobákat kaptunk (egybenyithatót, mivel 3 gyerekkel voltunk), a személyzet mosolygós volt, de hagytak élni bennünket, nem voltak tolakodóak, a gyerekek élvezték a két játszóházat, volt animátori foglalkozás is, azt is szerették. Az árral is meg voltunk elégedve és a szolgáltatásokkal is. Még az idén visszatérünk!

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon messziről érkeztünk Siklósra a Hotel Castelloba. Megérkezésünkkor nagyon tetszett a szálloda és egy szép szobát is kaptunk az első emeleten. Ízléses volt és tiszta, teljesen elégedettek voltunk. Aztán jött a "fekete leves", a wellness részleg. Nos, mint már előttem többen írták, ez bizony össze van kapcsolva a Gyógyfürdővel és egyáltalán nincs wellness hangulata.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ott jártunkkor komikus volt a szabadtéri fürdők használatának sajátos korlátozása (szalagkorlát). A szoba- fürdő gépi légcseréje levegő utánpótlás nélkül nem működik hatékonyan! Ehhez a fürdőajtó megnyitása szükséges. Az általában sötét (barna /fekete) tónusú burkolatok miatt a fürdőben érezhetően alacsony a megvilágítás. Egy nagyító tükör (borotválkozó t.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hétköznapi vacsora nem volt annyira kielégítő, mint a hétvégi, de más problémám nem volt. Összességében a szálloda nagyon szép, a leírásnak megfelel, közel van a siklósi vár, Pécs, Villány, Harkány. Számos programlehetőség adott és a táj is nagyon szép. A személyzet kedves, segítőkész, a játszószoba kisiskolásig kielégíti az igényeket.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Májusban jártunk a hotelben egy 4 éves gyerekkel. Azt tudtuk, hogy gyerekbarát hotel, de ez a belépéskor hamar kiderült. Volt gyerekszoba, játszóház minden ami a kicsiknek fontos és érdekes. Az étterem is felkészült a gyerekes párok,nagyszülők érkezésére, mert nem volt nehéz találni etetőszékeket. Az ételek finomak voltak és az összeállításban is gondoltak a gyerekek étkezésére.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szálloda, minden szolgáltatásával együtt! Remekül éreztük magunkat, kisfiúnk is megtalálta a számításait :) Finom ételek, rengeteg medence, kényelmes szoba! Számos program közül választhattunk. Rengeteg látnivaló várt ránk a környéken. Minden tiszta volt, semmiben sem találtunk kifogást, a személyzet is mindig a segítségünkre sietett.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatás és az ár értékarány megfelelő.Az ételek ízletesek.A szálloda éttermét elég körülményes megközelíteni, az első emeleti folyosón /átjárón/ hiányzik a tájékoztatás, mivel a liften keresztül lehet eljutni az étterembe.

Siklós
2-3 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kézműves gyermekfoglalkozással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés estékkel, játszóház használattal, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Siklós
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vágykeltő vacsorával, romantikus ajándékkal, élőzenés esttel, biliárd és játszókuckó használattal, parkolással
2021.02.12. - 2021.02.14.
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Gere Nyaralóház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boutique Hotel Sopianae
2 nap/1 éjszaka 7.175 - 8.154,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Blum Vendégház & Pince
Villány
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Siklós
2-3-4 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.06.11.

Szállodák Siklós környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Wellness napok 2021 (min. 2 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
5 éjszakás pihenés kedvezményesen (min. 5 éj)

SiklósX