Hotel Castello Siklós ★★★★

Hotel Castello Siklós értékelése:

1. helyezett a 6 siklósi szállás közül
8. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Hotel Castello Siklós bemutatkozása

A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást biztosít a Siklósi Thermal Spa fürdőhöz, melyet a szálloda vendégei térítésmentesen használhatnak.

Hotel Castello Siklós képei

Hotel Castello Siklós

Hotel Castello Siklós vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
A Hotel Castelloban a wellness lehetőségei kiválóak minden korosztály - kicsik, iskoláskorúak, fiatalok, idősebbek- számára. Tágas és minden igényt,kényelmet kielégít. Az ágyak kicsit kemények, hát-és derékfájás előfordulhat az idősebbeknél. Az étkezés nagyon kulturált, az ételek változatosak, ízletesek.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
Első alkalommal jártunk családdal és barátokkal a szállodában, ott töltöttük a szilvesztert. A hotel nagyon szép, a szobák tágasak, csak a megvilágítás lehetne jobb (mennyezeten nincs lámpa). A személyzet nagyon kedves, udvarias, az ételek finomak, van választék. Kellemes élő zene volt szilveszterkor. Kényelmes, hogy közvetlenül össze van kötve a fürdővel.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Tágas szobákat kaptunk (egybenyithatót, mivel 3 gyerekkel voltunk), a személyzet mosolygós volt, de hagytak élni bennünket, nem voltak tolakodóak, a gyerekek élvezték a két játszóházat, volt animátori foglalkozás is, azt is szerették. Az árral is meg voltunk elégedve és a szolgáltatásokkal is. Még az idén visszatérünk!

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon messziről érkeztünk Siklósra a Hotel Castelloba. Megérkezésünkkor nagyon tetszett a szálloda és egy szép szobát is kaptunk az első emeleten. Ízléses volt és tiszta, teljesen elégedettek voltunk. Aztán jött a "fekete leves", a wellness részleg. Nos, mint már előttem többen írták, ez bizony össze van kapcsolva a Gyógyfürdővel és egyáltalán nincs wellness hangulata.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ott jártunkkor komikus volt a szabadtéri fürdők használatának sajátos korlátozása (szalagkorlát). A szoba- fürdő gépi légcseréje levegő utánpótlás nélkül nem működik hatékonyan! Ehhez a fürdőajtó megnyitása szükséges. Az általában sötét (barna /fekete) tónusú burkolatok miatt a fürdőben érezhetően alacsony a megvilágítás. Egy nagyító tükör (borotválkozó t.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hétköznapi vacsora nem volt annyira kielégítő, mint a hétvégi, de más problémám nem volt. Összességében a szálloda nagyon szép, a leírásnak megfelel, közel van a siklósi vár, Pécs, Villány, Harkány. Számos programlehetőség adott és a táj is nagyon szép. A személyzet kedves, segítőkész, a játszószoba kisiskolásig kielégíti az igényeket.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Májusban jártunk a hotelben egy 4 éves gyerekkel. Azt tudtuk, hogy gyerekbarát hotel, de ez a belépéskor hamar kiderült. Volt gyerekszoba, játszóház minden ami a kicsiknek fontos és érdekes. Az étterem is felkészült a gyerekes párok,nagyszülők érkezésére, mert nem volt nehéz találni etetőszékeket. Az ételek finomak voltak és az összeállításban is gondoltak a gyerekek étkezésére.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szálloda, minden szolgáltatásával együtt! Remekül éreztük magunkat, kisfiúnk is megtalálta a számításait :) Finom ételek, rengeteg medence, kényelmes szoba! Számos program közül választhattunk. Rengeteg látnivaló várt ránk a környéken. Minden tiszta volt, semmiben sem találtunk kifogást, a személyzet is mindig a segítségünkre sietett.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatás és az ár értékarány megfelelő.Az ételek ízletesek.A szálloda éttermét elég körülményes megközelíteni, az első emeleti folyosón /átjárón/ hiányzik a tájékoztatás, mivel a liften keresztül lehet eljutni az étterembe.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon barátságos segítőkész. Nagyon kényelmes az átjárás a fürdőbe, ami csodaszép, tiszta.A szállás tiszta, szép, modern.Finom ételek.

Siklós
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.04. - 2020.11.22.
Siklós
2-6 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.622,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
5 nap/4 éjszaka 10.798 - 19.703,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.30-ig
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.04-ig
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.16-ig
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
3 nap/2 éjszaka 6.237 - 11.340,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.04-ig
Siklós
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárdterem és játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig

Szállodák Siklós környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Harkányban (min. 4 éj)

SiklósX