Il Padrino Pizza Club Eger
3300 Eger, Fazola Henrik utca 1.

Il Padrino Pizza Club Eger a térképen

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
A pizzériára azért eset a választás mert kb 8 éve kitűnő nagy adag és finom pizzákat ettünk itt párom. Ezért úgy döntöttünk most a gyerekeinkkel is elmegyünk és eszünk egy jót nyaralás alatt. A pizza tésztája mint a chips vékony és törik, szó szerint mint a chips. Feltét alig van rajta! Szósz az meg annyi, hogy a végére émelyítő.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Igazi olasz vékonytésztás pizza! Olaszországban ettem ehhez hasonlót. A feltétek is teljesen finomak. Árak 1400-2000 Ft közöttiek. Általában kiszállítással rendelek tőlük, de családdal is ültünk már be vacsorázni. Barátságos és gyors kiszolgálás. Kissé eldugott helyen van a belváros közepén. Az étterem kicsi,kissé retro, de van hangulata:-)

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 8.
A helyről nem tudok értékelést adni (ezért átlagosat írtam ezekre a kérdésekre), mert házhoz szállítással kértem a pizzát, ami a vállalt időnél korábban, rendben megérkezett, és eleinte nagyon kellemes meglepetést okozott, ugyanis utoljára Olaszországban ettem ilyen finom, ropogós, vékony, jóízű pizzatésztát. Azután valahogy egyre kevésbé ízlett és furcsa szaga is volt.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A pizzáik nagyon finomak. A tészta szép vékony és a széle ropogós. A feltétek is nagyon rendben vannak. Egyik legjobb oizzéria ahol valaha jártam

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Ki merem jelenteni, hogy Eger és az ország egyik legjobb pizzázója. Finom, ízletes prémium pizzák. Minőségi alapanyagokat használtak a pizzához. Pozitívum:
udvarias és korrekt kiszolgálás, isteni prémium pizzák minőségi alapanyagból. Negatívum:
kevés hely és asztal, baromi hosszú kiszolgálás (a hely és a személyzet kicsi és kevés ennyi vendéghez), a Merlyn bor nagyon finom volt de szobahőmérsékleten szolgálták fel, 2018-ban NEM LEHET KÁRTYÁVAL FIZETNI!

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik vasárnap Egerben kirándultunk. Ismét megnéztük a Várat, melyhez még az idő is kedvezett. Ebédidő körül volt,de nem akartunk étteremben ebédelni,így választottuk az eldugott utcában lévő Pizza Clubot,amely a sétáló utcától nem messze található. Az utcán lévő egyik asztalnál ültünk le,így a véleményemet csak erről tudom leírni.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Egerben ez volt a legjobb hely, ahová betévedtünk. A pizza lelóg a tányérról, ropog, remek feltétek vannak. A gyerekek nagy bánatára hiányzik a hawaii pizza az étlapról, kiderült, hogy a szakácsnak elvei vannak, de ezt megbocsátottuk neki. Az egyszerű berendezés hangulatos volt, s mi hétköznap nem is futottunk bele nagy forgalomba, nem is kellett sokat várni.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
Azért erre helyre esett a választásunk, mert a pizzákat jelképes felárért cserébe, lehet kérni teljes kiőrlésű változatban is. Ez sajnos még igen ritka. A kiszolgálás rendben volt, a pincér udvarias volt. A pizzák ízletesek, talán picit túlságosan ropogósra sütik, de más gond nem volt velük. Az étterem kicsi, tágasabb tér az emeleten van csak, ahol a berendezés retró stílusú.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Nyári barangolásunk során az egri belvárosban, teljesen véletlenül fedeztük fel ezt a pizzériát egy keskeny, csendes, félreeső, macskaköves utcácskában. Ez egyben előnye és hátránya is a helynek: a hangulat az előnyére válik, hiszen csend van, és mintha egy aprócska szicíliai falura bukkantunk volna Egerben; ugyanakkor kerekesszékkel sajnos rendkívül nehezen megközelíthető, és mozgássérültként kizárólag a kinti része látogatható az Il Padrinónak.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Hangulatod kis hely, nagyon finom pizzával, és külön pont a teljes kiőrlésű tészta. Udvarias és gyors kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.10. - 2021.09.30.
Csobogó Vendégház
Szent István Hotel
2-3-4 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, éttermi kedvezménnyel, wellness-részleg használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.08.29.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna világ használattal, fitness teremmel, vízi, sport és gyermek animációval, gyermek játszóval, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.08.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.370 - 33.973,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, szaunaszeánsszal és vízi programokkal
2021.03.11. - 2021.12.23.
Szent János Vendégház
Fortuna Vendégház
Abádszalók
2021.06.24. - 2021.09.30.
Gábor Vendégház
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 6.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.247,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, túrákkal, belépőkkel
2021.03.08. - 2021.12.23.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
D&A Apartmanház Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Il Padrino Pizza Club EgerX