Pataki Cukrászda Érd
2030 Érd, Balatoni út 61.

Pataki Cukrászda Érd a térképen

Pataki Cukrászda Érd vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
A 6-os úton jöttünk hazafelé tegnap, és éppen kis idő telt el az ebéd után, amit a százhalombattai Halász csárdában fogyasztottunk, És nekem beugrott a Pataki, meg az, hogy méltatlanul régen jártam erre. Így aztán errefelé fordultam a körforgalomból. A régi formában, kínálattal, de járványügyileg szigorúbban prosperál, mint máskor.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Patinás, közel fél évszázados cukrászda Érden, melynek sikerült országos hírnévre szert tenni. A kiszolgálás kiváló, a sütemények finomak. Nem az új hullámos vonalat képviselik, a hagyományos, fősodratú irányzat legjobbjai között vannak. Mi az országtortákra hajtottunk rá, megkóstoltuk az idei cukormenteset, a Szentivánéji álmot, nem volt rossz, de nem is volt átütő.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Már sokszor jártam Érden, de eddig még nem voltam ennek a cukrászdának a vendége. Mivel már celeb hely lett, igy betértünk megnézni és fagyizni. Látszik a berendezésen, hogy hozzáértő, vendégszerető tulajdonosé volt. A süteményeket túl drágának tartottuk. A fagylalt választék több is lehetett volna, 5 félét választottunk, amelyek ízletesek voltak.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Patinás érdi cukrászda, színvonalas termékválasztékkal, jó ízekkel, elfogadható/megfizethető árakkal. A személyzet lehetne kicsit barátságosabb és talán a nyitva tartáson lehetne kicsit változtatni, legalább hétvégén hosszabb nyitvatartási idővel üzemeltetni. Idén volt egy-két jól sikerült akciójuk is, melyből szerintem érdemes lenne rendszert csinálni, így a kevésbé cukiba járók, vagy éppen alacsonyabb jövedelműek is eljut(hat)nának.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 9.
A cukrászda maga nagyon tetszett. Tiszta, tágas, szép a berendezés. Kellemes a hangulat. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A sütemények erős közepesek voltak. Szépek, de ettem már jobbat is! Ami nekem nagyon hiányzott, hogy a kávé mellé nem adtak egy kis pohár vizet. Ami szerintem egy ilyen nivójú helynél elvárás lenne!
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
A Patakit sikk szeretni és szidni is, egy olyan cukrászdáról és vezetőjéről van szó, akit Érd határain kívül is ismernek, gyakorlatilg az egész országban, főleg mióta már a celeb világba is belekóstolt a tulajdonos. Én ezzel a vetülettel és jelenséggel nem szeretnék itt foglalkozni. A cukrászda évek, sőt évtizedek óta működik Érd forgalmas főútja mellett, egy családi vállalkozásból nőtte ki magát.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rengetegszer jártunk a cukrászdában régebben. Mostanában ez ritkábban esik meg, mert egyre több a rossz tapasztalatunk. Legutóbb egy csokoládé tortát vettünk. Régen messze híres volt a Pataki csokitortája. Hát, a mostanitól nem lenne az. Száraz piskóta, a krémnek egyáltalán nem volt csokoládé íze, inkább csak vajas. A csokoládé fagylaltban pedig jégdarabok voltak, nem is kicsik.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pataki úr megcsinálta az utódok hazavágták. A névből még megélnek! Finom habos sütemények, torták, sajtos masni természetes anyagok felhasználásával. 30 kilométerről ide jártunk, megérte! Ez a múlt. A jelen a műanyagok világa. Mindent a szemnek semmit a szájnak, undor ízek! És a kiszolgálás is undorral történik! Számtalanszor jártunk itt, az ősidőkben.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Névnapomra a cukrászdából 4. db tortaszeletet kaptam /külömböző szeletek/ torta tészta festett iztelen, atöltelék minimális mennyiségü "keverék" Nagyon sajnálom ,hogy multban neves cukrászda ,ilyen mélyre sülyedt! ! ! ! Szeretném megjegyezni,hogy ezen értékelést nem bántó szándékkal irtam ,inkábbazon reményben hogy a észrevételem a régi "hirnév" biztositását segiti !

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma voltam először és utoljára ebben a cukrászdában!A minyon ehetetlen volt.Ilyen rosszat életemben nem ettem,az islerről ne is beszéljünk!A sajtos masni az finom volt .Na és ezért a borzalomért annyit fizettünk azt hittem nem jól hallok!!A kiszolgálás átlagos volt!Megnéztem a fagyikat is,de nem volt túl szép a látvány!

Legnépszerűbb csomagok Érden és környékén
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.718,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg és játszóház használatával, szabadidős játékokkal, sport- és animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.925,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, parkolással
2020.10.01. - 2020.11.30.
Sipito Pihenőpark
Pilis
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.27. - 2021.10.27.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2020.12.30.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783 - 20.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.09.27.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 31.041,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.467,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Érd környékén
City Hotel Unió  Érd
Libra Hotel Érd
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Pataki Cukrászda ÉrdX