Medák Sándorné

Medák Sándorné adatlapja

Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2013.07.04
Utoljára itt2023.01.14

Szörnyű 2014. január 17.családjával járt itt
Én nyáron voltam itt amikor a Salsa buli is volt. Kemény összeget fizettem 3 napra. Amikor beléptem a hotelbe akkor még semmi probléma nem volt, elégedettnek tüntem. Ami ezután jött azt hittem sírva fakadok és rögtön haza megyek, amilyen látvány fogadott a szobába amit adtak.
Kiváló 2018. szeptember 25.családjával járt itt
Telefonon foglaltunk asztalt, svéd asztalost,de lehet étlapról is rendelni. Nagyon izgultunk mert a teraszon kaptunk helyet, és az időjárásra azt mondták hogy nem lesz jó idő, de ennek ellenére az idő jó volt. A választék is nagyon jó volt, a pincérek is nagyon szolgálatkészek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek tudom ajánlani.
Kiváló 2013. november 28.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a szoba tiszta , légkondi nagyon szuper volt mert nagyon meleg volt, tágas világos szoba, tv is volt. A fürdőrész szuper, volt fedett része is. Az étterem megfelelő de ételek és reggeli az nem 5 csillagos, de ezt meg lehet oldani másképp is.