Hotel Ezüstpart Siófok ★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Ezüstpart Siófok vélemények

Gyenge 2017. augusztus 23.családjával járt itt
Elindultunk itthonról reggel 10:00 órakor oda értünk 13:00-ra a hotelhez bementünk a recepcihóoz azt mondták nincs ki takarítva a szoba ugyhogy jöjjünk vissza 14:00-kor vissza mentünk akkor azt mondták mennyünk vissza 16:00-kor vissza értünk akkor kaptuk meg a szobát ami türhető volt.
Átlagos 2016. október 5.barátokkal járt itt
Annak ellenére , hogy felújított szobát kaptunk , a fürdőszoba a retro kategória alját súrolja ! Az étkezés nagyon körülményes , hosszú sorban állás , és várakozás az ételekre , amik viszont nagyon ízletesek ! Az uszodára ráférne egy alapos felújítás ! ! ! A medence vize nagyon hideg (21-22 fokos volt ott létünkkor).
Hotel Ezüstpart Siófok - KörnyékHotel Ezüstpart Siófok - Szobák
Átlagos 2016. augusztus 21.a párjával járt itt
A nász utankon voltunk ott. Sajna az időjárás már akkor nem volt jó így a hotel medencéjét használtuk. Ami nagyon jó volt. És a szórakozási lehetőség is a hotelben megvolt. Biliárd booling stb. Az étkezés is megfelelő volt és jók voltak a kaják. A kiszolgálás megfelelő volt és kedvesek voltak. A szobánk is jó volt és kényelmes. Azóta még egyszer vissza tértünk még.
2016. május 17.a párjával járt itt
Pár nappal ezelőtt volt szerencsénk két éjszakát a siófoki Ezüstpart Hotel-ben tölteni. A szálloda hűen a nevéhez,valóban retro,a berendezési tárgyak a múltat idézték. A partra néző szoba (a fördőszoba nagyon kicsi volt), a Balaton közelsége nagyon tetszett. Félpanziós ellátásunk volt, amivel nagyon meg voltunk elégedve. Siófok nagyon szép, bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk.
2016. május 3.barátokkal járt itt
Életem első Balatoni nyaralása és csúcs szuper, hisz 50 méterre van csak a balcsi gondoltam a foglaláskor. Szép beharangozó képek, kecsegtető ételkínálat, egyszóval már áprilisban tűkön ültem. Augusztus legforróbb hetét fogtuk ki, isteni idő várt ránk. A szállás környezete szinte mint egy kis paradicsom, ami bővelkedik szabadtéri kalandokkal.
2015. október 22.gyerekekkel járt itt
2014 Szilveszterét töltöttük itt nagyon jól éreztük magunkat igaz kicsit retro a hotel de ez minket abszolút nem zavart. Az étkezés kiválló és ár érték arányban a fellépők mennyisége is teljesen korrekt :-) Biztos nyáron is nagyon jó mert közvetlen mellette van a Balaton. Reméljük másnak is hasonló kellemes élményt és emléket nyújt a szálloda.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Bevallom, féltem a sok negatív kritikától mikor lefoglaltam ezt a szállás helyet. De kellemeset csalódtam. Ilyenkor rá jön az ember, hogy mindenki mindenben csak rosszat, csúnyát lássa. Én és a párom 4 éjszakát töltöttünk el itt. És nagyon jól éreztük magunkat. Más fél héttel az indulás előtt foglaltam le, írtam is ó, hogy jó lenne felsőbb emeleti, szép panorámás szoba.
Hotel Ezüstpart Siófok - Külső kép
2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Valóban ezek a szállodák a 70-es években épültek és sajnos a felújításukra nincs pénz. Nagy kár, mert ennek ellenére nagyon jó a partja, szinte minden erkélyes szobából látható a gyönyörű Balaton. Az ételek finomak, bőségesek. Kár lenne az elenyészetnek hagyni. Mi jól éreztük magunkat, az ár-érték arány szerintem nagyon jó volt. Nem zárom ki, hogy máskor is megszállunk itt.
Kiváló 2014. július 25.egyedül járt itt
Nagyon kényelmes hely, a kiszolgálás kifogástalan a személyzet nagyon kedves az árak jók a szoba tiszta és nagyon kényelmes, a szolgáltatások nagyon jók az étkezés kulturált körülmények között az ételek finomak. Sajnos a fényképező gépet otthon felejtettem igy képet nem tudtam csinálni szívesen menék máskor is ha lehetőségem lenne rá.
2014. június 21.gyerekekkel járt itt
2014. június elején Pünkösdkor jártunk ott, kedvezményes kuponnal. Én már 16 évvel ezelőtt voltam ebben a hotelban és mondhatom nem sokat változott. A berendezés és burkolatok a wellness a régi, de ennek ellenére jól éreztük magunkat. A gyerekeknek az Alma együttes műsorával a felnőtteknek Retro discóval kedveskedtek.