medrone

medrone adatlapja

Regisztráció2016.11.28
Utoljára itt2016.12.05

Kiváló 2016. december 5.a párjával járt itt
Szilveszterkor pihentünk a kedvesemmel 4 nap 3 éjszakára. Egész idő alatt nagyon jól éreztük magunkat. Kényelmes szobában voltunk, nagyokat és finomakat ettünk és a szilveszteri parti is nagyon kellemes volt. Külön pozitív dolog, hogy közel van a Barlangfürdő illetve bobpálya úgyhogy volt időtöltésre is folyamatos lehetőségünk.
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
2 napot töltöttünk a Hotel Szárcsa vendéglőben a kevesemmel. A hely az nagyon szép és egyedi. Néha úgy éreztük magunkat, mintha egy régi filmben szerepelnénk. A kiszolgálás az elsőosztályú volt az ételek, remekek. Egyedüli negatívum az volt, hogy nagyon behallatszott a kinti zaj de a második nap végére már észre sem vettük.
Kiváló 2016. december 5.a párjával járt itt
Nyáron a párommal szerettünk volna elvonulni a világtól és kipihenni a fáradalmakat. A Hotel Kakadu mindent megadott ami nekünk ehhez kell. A személyzet elsőosztályú, az árak mérsékeltek, az ételek pazarok. Külön öröm volt egy szauna szeánszon is részt venni. Kritikaként egyedül annyit tudok mondani, hogy a mélymerülő nem volt eléggé hideg.