Laterum Hotel Pécs ★★★★

Laterum Hotel Pécs
7633 Pécs, Pécs, Hajnóczy u. 37-39.

Laterum Hotel Pécs a térképen

Laterum Hotel Pécs értékelése:

8. helyezett a 77 pécsi szállás közül
35. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Laterum Hotel Pécs bemutatkozása

Pécsett, az Uránvárosban található a Laterum Hotel, amely három-, illetve négycsillagos színvonalú szobákkal, étteremmel, rendezvénytermekkel és wellnessrészleggel várja vendégeit.

Laterum Hotel Pécs képei

Laterum Hotel Pécs

Laterum Hotel Pécs vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Pécsi városnéző 3 napos tartózkodásunkra ezt a Hotelt választottuk. Belvárostól kissé távolabb helyezkedik el, de minden gyorsan elérhető kocsival és tömegközlekedéssel is. Nagyon kedves volt a személyzet, a szoba nagyon szép és praktikus volt, imádtam. A kilátásra kár szót pazarolni, de ez nem is volt szempont a választásnál.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elégedettek voltunk a szállodával! Ár-érték arány jó, étkezés kiváló, személyzet kedves, szoba kényelmes. Egyik este nagyobb rendezvény volt, de olyan ügyesen megoldották, hogy egy zavaró hangot sem hallottunk. Ajánlom másnak is a Laterum hotelt. egy idősebb pár Tatáról

2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször (4x) jártam itt, tanulás, vizsgázás, ilyesmi :) A szobák tágasak, jól felszereltek, tiszták, van kényelmes kanapé, fotel, szék, asztal az ágyakon kívül. A fürdőszoba tiszta volt, egyszer tapasztaltam eldugult lefolyót (ami sajnos a szállodák többségében általános). Az ágy kényelmes volt. A kilátás, hát. . . , de nem ezért mentem.

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
En nagy remenyekkel mentem a szallodaba, kepeken szep volt, ugy gondoltam a hetvegemet amig Pecsett vagyok itt kenyelmesen eltoltom. . . Na most ehelyett egy oriasi csalodas volt, a medence kicsi, a szobakkal nem volt problemam viszont az etterem. . hat komolyan mondom lementem reggelizni, koszos foltos asztal fogadott, latszott hogy elottem tobben leettek, evoeszkoz villa szinten etelmaradvanyos , sajnos le sem csereltek.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
A fotókon nagynak tűnt a wellness, jó lett volna egy nagyot úszni. Ez csalódás volt.De a szauna nagyon rendben volt. És a fürdőszolgáltatások is (köpeny, törülköző)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
A személyzet kedves,a szoba tiszta,de a panoráma nulla(112)szobából,a hotel elhelyezkedése jó,. A wellness rész nagyon kicsi,a víz minősége a rengeteg klórtól élvezhetetlen. Az étterem barátságtalan,ütött-kopott,az abrosz foltos és másnap is ugyan olyan! Az ételek nem varázsoltak el,semmi különleges. ,menzai étlap.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
Egy hosszú hétvégét töltöttem családommal a hotelben és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet segítőkész és udvarias. A szobák tiszták és komfortosak. Az étterem is maximálisan kielégítette minden igényünket. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amit ígért a szálloda azt teljes mértékben megkaptam, a szoba szép tágas, nekem tetszett a berendezése is. A fürdőszoba nagyon modern és fel volt szerelve minden olyan dologgal pluszban amire nem számítottam, pl sminklemosó korong és fülpiszkáló stb. Az előszoba perfektül felszerelve, a hatalmas tükrösszekrényben egy hűtő is volt aminek nagyon örültem és a szekrényben további meglepetések, pl cipőfényesítő, tű-cérna stb.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 11.
Kedves Edina!
Köszönjük visszajelzését és pozitív véleményét, örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal. A jövőben is szeretettel várjuk szállodánkban!
Laterum Hotel (Laterum Hotel)

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nászúton voltunk ott a férjemmel. A személyzet segítőkész, és kedves volt. Az ételek nagyon finomak voltak, és nem kellett várni a kiszolgálásra sem. A szoba is megfelelő felszereltségű volt. Tömegközlekedéssel viszonylag könnyen megközelíthető, mert a szállodától kb 100 méterre található egy buszmegálló. A wellness részleg is tetszett.
2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 29.
A kétlégterű lakosztály nagyon tetszett, hangulatos, szép szobákat kaptunk. A hotel, a wellness-részleg és az étterem működhetne összehangoltabban. A recepción nagyon segítőkészek voltak, mindenben a segítségünkre voltak. Ennek ellenére hiányoltam az általános tájékoztatást a szobakártya átadásakor. A wellness részleg hangulatos, plusz szolgáltatások igénybe vehetőek.

Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.000 Ft/fő/éj ártól; választható ellátással, wellness használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Boutique Hotel Sopianae
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Corso Hotel Pécs
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Arkadia
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.854,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.000 Ft/fő/éj ártól; választható ellátással, wellness használattal, választható belépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

PécsX