Mihályné

Húsimádó  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.05.13
Utoljára itt2016.10.28

Kiváló 2016. május 25.a párjával járt itt
Többször jártunk itt párommal, eddig ez a hely nyerte el legjobban tetszésünket! ! Nagyon figyelmes a személyzet, tisztaság van az ellátás kiváló! nagyon sokféle étel közül lehet választani,amik nagyon finomak! Wellness részlegük nagyon szuper mind bent és kint is nagyon klasszak a medencék!
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nagyon régóta minden évben ellátogatunk legalább egyszer egy hétvégére Hajdúszoboszlóra! Számunkra ez tényleg felüdülőhely! Pár éve fedeztük fel ezt az éttermet azóta minden évben visszatérő vendégek vagyunk! Kellemes hangulatú kiváló hely! Nagyon ízletesek az ételek ,az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors és kedves!
2016. május 23.családjával járt itt
3 napot töltöttünk itt a hétvégén. A hely kellemes a kiszolgálás figyelmes. Strandfürdő nagyon közel van! Az ellátás nagyon bőséges,a választék szuper! ! Mi a legfelső szinten az utolsó két szobát kaptuk ahol az internet nem működött,de ezt leszámítva mindennel elégedettek voltunk! Aqua Palace belépőt is kaptunk! !