Molnár Milklós

Molnár Milklós adatlapja

Tanár, idegenvezető, a Fungarian tulajdonosa (www.fungarian.hu). Lelkes országjáró, különös tekintettel kisvárosokra és termálfürdős helyekre. Szeretném segíteni tapasztalataimmal a helyi turizmust az ország bármely részén. Gondom, hogy ha kritikus szemmel, de jobbító szándékkal közelít az ember, akkor megsértődnek. Pl. herótom van az összetákolt idegennyelvi tájékoztatóktól, és ha netán felajánlom, hogy szép angolsággal vagy németséggel átírnám, a tipikus válasz, hogy ezt biza a polgármester lánya fordította.
Szeretek 2-3 napra eltűnni a pesti zsivalyból és élvezni a nyugalmat. Már amikor bejön a vidéki csönd (ritkán, mivel örökös kutyaugatás, fűnyíró és fűrészgép zaj). Étteremben olyat szeretek fogyasztani, amit én nem tudok főzni. Hisztis vendég vagyok olyan szempontból, hogy nem bírom az igénytelenséget, a felmikrózott kaját és a slendrián kiszolgálást.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Kritikus  •  normális
Regisztráció2016.06.05
Utoljára itt2016.06.05

Kihagyható 2016. június 5.egyedül járt itt
Demjén egy jellegtelen település lenne, hacsaknem Egerszólát szomszédságában lenne. Hosszas tájékozódás után az ember rájön, hogy két fürdő van. A "népfürdő" megengedhető áron, de wellness részlegnek elkeresztelt belső medencével, nagyon kellemes.
Kiváló 2016. június 5., csoporttal járt itt
A Rákóczi téri csarnok melletti hasonló nevű étterem a helyiek kedvence. Nem véletlenül. A napi választék bőséges, a standard is igényes. Semmi mikrózás, itt minden friss és ízletes (gratula a remek szakácsnőknek). És persze annyira olcsó, hogy a külföldi vendégeim nem hittek a szemüknek.
Szörnyű 2016. június 5.egyedül járt itt
Nagy reménnyel és elvárással léptem be a vendéglőbe vacsorázási szándékkal, de már az első benyomás után elmenekültem. Az egerszóláti kudarc után, ahol nem lehet bort kapni (pincesor zárva, helyiek ajánlása, hogy menjen Egerszalókra)a buszmegálló melletti kellemes kinézetű helyen próbálkoztam egy FRÖCCS rendeléssel.