Demjéni Termál Völgy Demjén

Demjéni Termál Völgy Demjén
Demjéni Termál Völgy DemjénDemjéni Termál Völgy Demjén
Demjéni Termál Völgy DemjénDemjéni Termál Völgy Demjén

Demjéni Termál Völgy Demjén bemutatkozása

Demjén fürdőjében, a Demjéni Termál Völgyben gyógyfürdő, barlangfürdő, strand és aquapark egyaránt megtalálható. A gyógyfürdő részt úgy alakították ki, hogy 5 különböző hőfokú kültéri medencét használhatnak a vendégek. A sportolásra vágyók számára rendelkezésre áll egy 25 méteres úszómedence, mely tavasztól őszig üzemel.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Demjéni Termál Völgy Demjén vélemények

Időpazarlás 2023. június 12.a párjával járt itt
Szombat este voltunk ott, este 11 körül már elég nagy volt a tömeg , senki nem szólt a medencében és közvetlenül mellette cigiző sokfős társaságra. . . simán lehet piát bevinni a medencébe időnként bele is borult. . . Büféhez vezető út nincs kivilágítva de jobb is mert méregdrágán lehet ott bármit venni. .
Időpazarlás 2022. augusztus 7.barátokkal járt itt
A rettentő magas belépőjegy ellenére,se takarítás,se világítás az emeleti öltözőben. A szekrények zár rendszere hibás, nem lehetett bezárni. Tízből egy zár működött.
Barátnőm aki régebben járt már ott és akkor nagyon tetszett neki, most elképedt a negatív változásokon.
Egyik lift sem működik, a csúszdás medence vize konkrétan jég hideg.
Soha többé nem megyünk oda!
Időpazarlás 2022. július 26.gyerekekkel járt itt
Rettentően elhanyagolt, szemetes, sok helyen félkész állapotok uralkodnak, lógnak a vezetékek. Füvet nem ápolják, napozóágyak leharcoltak és ehhez jó drága belépő társul. Wc-k állapota is hagy némi kívánnivalót maga után. Egyetlen pozitívum a gyorsétterem volt. Összességében elpazarolt idő és pénz.
Időpazarlás 2022. április 18.családjával járt itt
Húsvétkor jártunk a fürdőbe de rossz tapasztalatokkal távoztunk. Higiéniai problémákkal kellett szembenézni. A belépők száma nem volt arányban a szabad szekrények számával így sok embernek már nem jutott szabad szekrény. Az egész fürdő területén csak egy étterem üzemel így min. 1,5 órát kellett volna sorba állni. n személy szerint nem ajánlom senkinek! !
Kihagyhatatlan 2020. július 15.a párjával járt itt
Nem tudom, hogy az oldal miért nem tesz különbséget a Demjéni Termál Tófürdő, és a Demjéni Cascade Barlangfürdő között? Pedig két nagyon különböző hely, de mindkettő számomra 5 csillagos! A számomra picit kedvesebb a Termál Tófürdő, ami ingyenes parkolással, és igen vonzó, 2490 forintos napi felnőtt belépőjeggyel várja hétvégén a gyógyvízben strandolni vágyókat, 9-24 óráig!
Érdekes 2019. november 11.a párjával járt itt
Hideg időszakban érkeztünk a párommal ebbe a barlangfürdőbe, tulajdonképpen az ő javaslatára. Régóta kacsingatott a hellyel, ajánlás alapján. Nem mondanám, hogy kizárólag pozitív "csomaggal" érkeztünk haza, de ár-értékeit nézve megfelelő, megfizethető. Mi a külső részt nyilván nem használtuk, a belső wellness részleg optimális.
Kihagyhatatlan 2019. szeptember 7.csoporttal járt itt
Nagyon kiváncsiak voltunk erre a különleges barlangfürdőre. Nem is csalódtunk. Miskolctapolcát nem szeretjük, mert sokáig kell a nekünk hűvös vízben gyalogolni, míg a meleghez érünk, ahol mindig zsúfoltság van. Nagyon tetszett, hogy a Demjén-i barlangban kellemes meleg víz van mindenhol és ráadásul nincs tömeg.
Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén -
Érdekes 2019. július 28.a párjával járt itt
A Barlangfürdőben és a kinti medencéknél is voltunk. Egy nyári hétköznap júliusban, rettentő nagy tömeg. Az öltözőnél, nincs személyzet aki a ténfergőknek segítene. A Barlangfürdő nagyon szép, de ott sincs senki,a csúzdáknál a fiatalok akiknek a gyerekekre kellene figyelni csak a telefonjaikkal foglalkoznak.
Átlagos 2018. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Étteremben hosszú sorok. Inkább kihagytuk. A külső koktélos vizezte az alkoholt, kihagyott dolgokat, fogalma sem volt melyik koktélba mi való és ráadásképp zsebre dolgoztak a fiatalok és nyugtát sem akartak adni. Négy éves gyerekekkel voltunk, bent csak egy pancsoló van, egy nyamvadt csúszdával. A kintiben víz nem volt. Nem megyünk többet ide az biztos.
Kihagyhatatlan 2018. július 9.a párjával járt itt
Mind a barlangfürdőben mind pedig a kinti termál medencéknél voltunk, mindkettő nagyon tetszett! Szerencsére hétvégéhez képest sem volt tömeg, lehet, hogy azért mert még iskolaidő volt. Első este/éjjel a kinti termálba váltottunk jegyet mivel későn érkeztünk Demjénbe, nagyon szimpatikus volt a hosszú nyitvatartás (hajnal 2-ig) és a hangulat is.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 49 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.