Thermál Panzió étterme Egerszalók
3394 Egerszalók, Széchenyi út 4.

Thermál Panzió étterme Egerszalók a térképen

Thermál Panzió étterme Egerszalók értékelése:

7. helyezett a 14 egerszalóki étterem közül
418. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rádió
magyar, német, lengyel
Visa
Dreher Classic

Thermál Panzió étterme Egerszalók bemutatkozása

Panziónk és éttermünk a gyógyvizéről híres Egerszalók központjában található. Egész évben várjuk kedves vendégeinket 7 darab kétágyas, pótágyazható, fürdőszobás szobánkkal. Igény szerint pincelátogatást szervezünk borkóstolással a helyi bortermelőknél.

Thermál Panzió étterme Egerszalók képei

Thermál Panzió étterme Egerszalók vélemények

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rossz napjuk lehetett szegényeknek. Egy pincér és egy szakács vitte a vállán a helyet, láthatóan mindent megtettek, hogy mentsék a helyzetet, de sajnos ez a vendéglátásban nem elég. Másfél órát vártunk az ételre, amit nem egyszerre kaptunk meg, és hiba is csúszott a rendelésbe. Ez részemről mind belefért volna.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
Sajnos majd 1,5 óra volt mire ételt kaptunk ezzel szemben nem érkezés szerint volt a rendelés felvétel sem. Arra hivatkoztak hogy egyedül volt a Szakács és a pincérnő is. Nagyon sok légy mászkált a zárt térben az asztalonkun.

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Nagy reménnyel és elvárással léptem be a vendéglőbe vacsorázási szándékkal, de már az első benyomás után elmenekültem. Az egerszóláti kudarc után, ahol nem lehet bort kapni (pincesor zárva, helyiek ajánlása, hogy menjen Egerszalókra)a buszmegálló melletti kellemes kinézetű helyen próbálkoztam egy FRÖCCS rendeléssel.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Sétálás közben ebédhez közeledve választottuk az éttermet. Az ételre sokat kellett várni. Az enyém tűrhető volt. Anya rosszul volt tőle. Később meg kellett látogatnia a mellék helységet. Páromnak az íze nem jött be. Édesapám minden evő, de nem volt elájulva a helytől.Az ital legalább hideg volt.

adriatic TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 28.
Ebédre tértünk be az étterembe , már elég éhesek voltunk , így nagyon megörültünk a helynek . Miután kiválasztottuk az ételt , az italt elég gyorsan hozták , de az ebédre nagyon sokat kellett várni . Nem akarok túlzásokba esni , de már majdnem a felállás határán voltunk . Az étel mennyisége elegendő volt , de a húsok rágósak voltak , íze semmi .

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ebédidő vége felé ültünk be az étterembe, ami azonnal lehangoló volt: sötét, hűvös, áporodott ételszaggal. Ezen még a felszolgáló kedvessége sem tudott sokat segíteni. Várakozással néztünk elé a megrendelt fogásoknak, ami csalódást okozott. Például a hal nem volt kifejezetten friss… Az árak közepesek, a tisztaság szintén.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 30.
Húzós kirándulás után örültünk meg az étteremnek. Belül sötét levegőtlen volt, ezért a teraszon ültünk le. A kiszolgálás gyors, udvarias volt, nem hagyott kívánni valót maga után. Az ételek minősége finoman szólva gyenge volt. A fűszerrel és a hús sütési idejével is fukarkodtak. Nagyon bántuk, hogy nem gyalogoltunk többet egy másik étteremig.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
A személyzet kedves, a kiszolgálás rendben volt. Az evőeszközeinket cserélni kellett, mert az előre odakészített koszos volt. Az ételek közepesek, a panír helyenként fél centinél is vastagabb volt a húson, a díszítés pár szál fonnyadt rukkola levél volt, a halászlé az egyik legrosszabb volt, amit étteremben ettem.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 25.
Egy találkozó keretein belül szálltunk meg itt a Párommal (és a csapat többi tagjával) egy hétvégére, ami minden évben megismétlődik. Jó hangulatban, ízletes ételekkel, barátságos és kedves személyzettel telt el a hétvége. A szobában nem sokat tartózkodtunk, de arra a célra, hogy aludjunk, tökéletesen megfelelt. Nagyon jól éreztük magunkat!!! :)

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Akik gyorsan, jót és jó áron szeretnének ebédelni, azoknak nagyon tudjuk ajánlani ezt a barátságos helyet. Jól megközelíthető a város központjában helyezkedik el. Az ételek finomak, és megfizethető áron, kedvesen kínálják a vendégeknek. Végre ehettem olyan ételt is itt, amit a környéken hiába kerestem, pedig nagyon vágytam már rá.

Legnépszerűbb csomagok Egerszalókon és környékén
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.10.25.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.02. - 2020.05.31.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.14. - 2021.03.30.
Széchenyi Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800 - 22.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.16. - 2020.12.23.
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.03.30. - 2020.03.30.
Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.30. - 2021.01.01.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900 - 7.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Egerszalók
Szent István Hotel Egerszalók
Panoráma Hotel Noszvaj Egerszalók
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Thermál Panzió étterme EgerszalókX