Hotel Aqua Sárvár Sárvár ★★★

Hotel Aqua Sárvár Sárvár
Hotel Aqua Sárvár SárvárHotel Aqua Sárvár Sárvár
Hotel Aqua Sárvár SárvárHotel Aqua Sárvár Sárvár

Hotel Aqua Sárvár Sárvár bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Aqua Sárváron, családias környezetben található. Az épületet mindössze 4 percnyi kényelmes séta választja el a város Gyógy- és Wellnessfürdőjétől, így a fürdőzés szerelmeseinek remek kiindulópontot nyújthat a kikapcsolódáshoz.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Hotel Aqua Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A szállás tiszta volt, kényelmes ággyal. Négy napot töltöttünk el itt, baráti társaság nagyobb gyerekekkel. A strand a közelben, sok medencével. Az úszó medencétől a melegvizesig. Mindenki igénye szerint.Több csúszda ami a gyerekeknek nagyon tetszett. A reggeli finom. Csak ajánlani tudom másoknak is.
Átlagos 2019. július 26.családjával járt itt
Családdal érkeztünk egy meleg napon, még nem tudtuk elfoglalni a szobát mert nem az adott idő..... Ami nem is jelentett gondot.. Inkább ahogy ezt közölték az nem volt szimpatikus. Ez a későbbiekben sem változott.
Kiváló 2019. február 24.gyerekekkel járt itt
A recepción dolgozó hölgy elintézte nekem, hogy a masszôr aznap ne este 6 órára, hanem fél 8-ra jöjjön. Kaptunk 10% kedvezményt a fürdô belépô árából, amit elég volt kijelentkezéskor kifizetni a szállással együtt, ez megkönnyítette az adminisztrációt számomra, s a 4 éves kislányommal együtt rögtön tudtunk fürdeni menni.
Átlagos 2018. november 14.a párjával járt itt
Ami tetszett, hogy kivételt tettek, és fogadtak minket végül a kutyával. Ami nem volt szimpatikus: 9h-ig lehet reggelizni, ez sehol nem volt feltüntetve. 8. 45h-kor kávét próbáltam inni, már nem volt, a recepciós fiatalember, telefonnal a fülén, kb. 20 perc alatt pótolta, hideg volt és ihatatlan. Ettől eltekintve kedves volt, a telefontöltőét is kölcsön adta.
2018. október 28.gyerekekkel járt itt
Elhelyezkedés 10-es,személyzet kissé bátortalan, inkább kerülik a vendégeket, a reggeli rendben van, bár lehetne tovább nyitva az étterem (pl:7:00-10:00-ig).
2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Remek helyen van, építészetileg átgondolt, rendezett, praktikus, barátságos. A reggeli rendben volt, igaz, első reggel nagyon értetlenül néztek ránk, amikor magtej iránt érdeklődtünk, de mikor mondtuk, hogy erre orvosi okokból szükségünk van, másnapra beszerezték. Ez dicséretes.
Kiváló 2016. november 2.a párjával járt itt
Kedves, készséges vendégfogadás. A szobával és s reggelivel is elégedettek voltunk. A tetőtér is tágas, teljes értékű volt, normál ablakkal és falakkal. A reggeli bőséges, svédasztalos, meleg ételt egyéni kérésre készítettek. A parkolóban már délelőtt beállhattunk. A szállás közel van a fürdőhöz, a központ is elérhető gyalog.
Kiváló 2016. május 22.családjával járt itt
Várakozásokkal telve érkeztünk meg Sárvárra a Hotel Aquaba, ahol foglalásunk ellenére nem tudtak rólunk a recepción. Ettől függetlenül a bájos recepciós a meglepetés ellenére kedvesen fogadott minket. Szerencsére volt szabad szobájuk, így el tudott helyezni minket erre a hétvégére. A szobák jó elrendezésűek, új bútorokkal berendezve.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. december 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szálloda. A személyzet barátságos és segítőkész. Finom ételek, tisztaság a szállodában.Jó a hotel elhelyezkedése, közel van mindenhez. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2015. november 6.családjával járt itt
Idén nyáron eredetileg lefoglalt szállásunk helyett kaptuk ezt a szállodai foglalást, ezért rossz szájízzel indultunk el. A hotelnek köszönhetően nagyon kellemesen telt a nyaralásunk. Nagy megelégedéssel jöttünk el. Szuper hely, tiszta, modern hotel, kifogástalan segítőkész személyzet, finom választékos reggelik. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Máskor is megyünk.