No.1. Étterem és Vendégház Parád
3240 Parád, Kossuth utca 364.

No.1. Étterem és Vendégház Parád a térképen

No.1. Étterem és Vendégház Parád értékelése:

2. helyezett a 7 parádi szállás közül

No.1. Étterem és Vendégház Parád bemutatkozása

Parádon, Budapesttől 100 kilométerre várja vendégeit a No.1. Étterem és Vendégház. A Mátra északi részén található szálláshely remek kiindulópontja lehet akár a Mátrai Borvidék feltérképezésének, de gyalogtúrák alkalmával is bebarangolható a térség. A vendégház néhány kilométeres körzetében a horgászat szerelmesei is kedvükre pecázhatnak.

No.1. Étterem és Vendégház Parád képei

Szállások Parád városában
Wellness csomagok Parád városában

No.1. Étterem és Vendégház Parád vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 10.
Szerény, tiszta, egyszerű szállás. Az étteremben az ételek szuperek, nagyon kedves a személyzet. A szúnyoghálót kissé hiányoltuk.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
N0. 1 szállás és ételbár, a szállás kiváló volt és az étterem fantasztikus finom ételek, vadas raguleves az vmi isteni finom volt! Túrázni is csak egy lépés és már ott vagy, mivel a hegy alján található a szállás, ami nyugodt volt és csak a miénk volt mind két szint a konyha étkezővel és nappalival egyben van így a család minden tagja együtt tudott lenni, fent kádas fürdőszoba, ami a gyereknek nagyszerű volt!
2019. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
A konyha nagyon pici, de van benne minden. Törölközőt úgy kellett kérni, de azonnal hozták. Kellemes meglepetés volt, hogy a szálláshelyhez 2 fürdőszoba és egy külön WC tartozik. Nagyon jól éreztük magunkat.

2018. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Barátnőmmel tértünk be vacsorázni. Étlap a megszokott,rendeltünk. Az ízekre nem tudok rosszat mondani,az ételek díszítésére nem volt már igazán kedve a szakácsnak. Mintahogy a többieknek is elfogyott az ereje,mert záráskor nemes egyszerűséggel belülről elfordították a kulcsot,lámpákat leoltották,és mi ott ücsörögtünk húsz percet a teraszon hogy mi lesz.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Mi a B részen voltunk. Nem álomhotel, de két éjszakát ki lehet bírni. Teljesen a központban van. A felhőszakadások miatt sajnos csatornaszag jelent meg, kicsi az ablak a szellőztetéshez. Az ágy túl puha volt, persze biztos valaki azt szereti. Az előtéri bútorokra ráférne a felújítás, az ágyneműre a csere (mármint a paplanra és a párnára, a huzatok tiszták).

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 25.
Két éjszakát töltöttünk a vendégházba. A szoba tágas volt,tiszta. A étel finom,a kiszolgálás nagyszerű és gyors,nagyon kedvesek, figyelmesek,ajánlották a látnivalókat.Az árak nagyon barátságosak. A gyerekek is nagyon élvezték.Köszönöm, ajánlom mindenkinek.
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igaz,hogy pihenni jöttünk,de elég unalmas volt. Parádfürdő a neve, de nem lehet fürödni, csak beutalóval. Az étteremben jó volt az étel, de a választék elég gyenge. Ami a legkevésbé tetszett, hogy Szenteste délután 2-kor bezárt a kávézó, és teljesen kihalt lett minden, egy jó forralt bort sem lehetett meginni.

No.1. Étterem és Vendégház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.420 - 15.582,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.11.06-ig
Róma Apartmanház
Bogács
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 13.565 - 14.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Halháza Vendégház
Sirok

Szállodák Parád környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

ParádX