muhazsoka

muhazsoka adatlapja

Regisztráció2013.08.12
Utoljára itt2016.05.31

Kiváló 2013. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett nekünk a hotel. Nagyon mobilisak, gyorsan sikerült szobát foglalnunk. Kérésünkre díjmentesen bekészítettek nekünk egy babaágyat, mivel ez volt az első közös kirándulásunk a 8 hónapos lányunkkal. Szép tiszta hotel, tiszta fürdőszoba, finom ételek, közel van a fürdőhöz, központhoz, csendes környék, ami nem elhanyagolható a kicsi szempontjából sem :-)
Felhasználó fényképei:
Komfort Hotel Platán Harkány - Komfort Hotel Platán Harkány - Komfort Hotel Platán Harkány - Komfort Hotel Platán Harkány -
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
3,5 eves kislanyunkkal csaladi kirandulasra mentunk majusban. Punkosd hetfon erkeztunk ket ejszakara. En mar egyszer jartam ott lanykomoromban, es mivel jo emlekeim voltak, igy szerettem volna a csaladnak is megmutatni. Ismet nem csalodtunk, sem a szobaban, sem az ellatasban. Felpanzios ellatast valasztottunk, boseges reggeli es vacsora volt, a felszolgalo szemelyzet is nagyon elozekeny, keszseges.
2013. december 20.családjával járt itt
Ezév novembereben jartunk ott. Nagyon szep, tiszta hotel, gyerekaggyal keszultek. Nagyon boseges, finom reggelik. Ami hianyossag szamomra, hogy valamivel fixalhatnak a gurulos agykereket, mivel ha kozenk vettuk az agyba a babankat, akkor ketfele csuszott :-) Ezenkivul mindennel nagyon elegedettek voltunk.
Felhasználó fényképei:
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár -