4080 Hajdúnánás, Köztársaság tér 9-11

Wellness csomagok Hajdúnánás városában

Magyaros Étterem Hajdúnánás vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdunánáson van dolgunk,helyi ismerősünk ajánlja az éttermet. Megnézem az étlapot a neten. Ujházi tyúkhúsleves? Uccu szaladjunk. Csak a pultig,mert asztal nincs,a pincír sajnálsttak közli,hogy nincs szabad asztaluk. Kérdésemre közli,kb. egy óra mulva próbálkozzunk. A kolleganőjének emlitem a sarokban van egy asztal 2 székkel,és mi pont ketten vagyunk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Viszonylag elég gyakran térek be ebbe az étterembe. Egyszerű és ugyanakkor finom. Nem túl nagy a választék az étlapon, de az minőségi. A kiszolgálás minőségi, sőt igényes. A felésegemet a tiszai harcsapaprikás, engem a marhapofa csípős bosrsmártással kápráztatott el. A limonádéjuk is kiváló. Azt azért elmondom, hogy egy pici hiányérzetem van.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5.
Véletlenül láttuk meg az éttermet és ad hoc döntöttünk úgy, hogy betérünk hozzájuk. Tisztaság volt, ami nekünk nagyon fontos, amikor bemegyünk valahová. Az ételek ízletesek voltak, mellé kaptunk kedves kiszolgálást. Sajnos sok helyen ilyen már nincs. Érdekes és különleges volt a tálalás, lábasban hozták a levest. Már nem először találkoztunk ilyennel, nekünk tetszett.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9.
A hagyományos magyar konyhát viszik de mindig van valami újítás a desszerteknél és a főételeknél.Nagyon kedves kiszolgálás, remek ételek.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúnánáson és környékén
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.29.
Centrum Panzió
2020.11.29. - 2021.11.29.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, változatos programokkal, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.

Hotel Divinus Hajdúnánás
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúnánás
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúnánás
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

Magyaros Étterem HajdúnánásX