Bonchidai Csárda Tokaj
3910 Tokaj, Bajcsy-Zsilinszky u. 21.

Bonchidai Csárda Tokaj a térképen

Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Bonchidai Csárda Tokaj vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Párommal átutazóban voltunk Tokajban. Ebédelni megálltunk a csárdában, vasárnapvolt és sokan voltak. A pincér sietett a segítségünkre lenn, mondta kis időt kell várni mindjárt lesz üresedés. Gondoltuk gyönyörű a környezet, szép az idő, tehát várunk. Nem először járunk itt. Kis idő elteltével a kedves, figyelmes pincér megköszönve türelmünket, igyekezett rendelésünket
felvenni és az ételt felszolgálni.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Amióta nem voltunk sokat javult a kiszolgálás valamint az ételek minősége.
A Bab gulyást mindenkinek ajánlóm, nem jó az ízvilága!

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Nem először ebédeltünk a csárdában, tudtuk mire számíthatunk. Mindig elolvasom az értékeléseket és mindig van negatív és pozitív tapasztalat. A csárdában tisztaság volt most is. A halétellel kapcsolatban mi most sem csalódtunk. A kiszolgálásnál kedves volt a "kis srác", mondta, hogy bocsánat ő még csak tanuló, de ha ilyen marad, akkor nem lesz gond annak az étteremnek, aki alkalmazza.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon Tokajban a Bonchidai Csárdában ebédeltünk a párommal. Előtte olvastam jó és rossz véleményeket is az étteremről. A mai tapasztalatunk egyértelműen pozitív volt úgy a kiszolgálás, mint az étel minőségével kapcsolatosan. A sült csülök omlós és ropogós volt, a steak burgonya kiváló úgyszintén a harcsapaprikás túróscsuszával.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Csak a neve miatt tértünk be először. Vegyes halászlevet ettünk két alkalommal is, mellé roston harcsát.Sem az ételek minőségével, sem a mennyiségével nem volt probléma. A kiszolgálás kedves és gyors volt. A teraszról csodaszép kilátás nyílik a Tiszára. Ha arra járunk, biztosan visszatérünk még...

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Nyaralás alkalmával kihagyhatatlan hogy itt ebédeljünk! Augusztusi hosszú hétvége lévén rengeteg ember volt szinte telt ház. Volt némi fennakadás a rendelés felvételében de az ételek viszonylag hamar érkeztek és a szokásos kiváló minőséget hozták! Remek volt a vegyes halászlé és a babgulyás is ! ! ! ! Csodálatos helyen,finom ételek, készséges kiszolgálás!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Nagyon jó ár-érték arányú hely, nagyon kedves és segítőkész a személyzet, a kiszolgálás fantasztikus. Minden igényt kielégítő kínálat, és nem drága, hatalmas adagot adnak minden ételből. Szeretünk ide járni. Nyáron külön hangulatos a terasz, télen viszont bent jó meleg van. Nem kell túl sokat várakozni. A hely tisztasága kiváló.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 12.
Nagyon szeretem ezt a helyet, igaz nagy tömegben nem megyünk sosem, a hosszú várakozás miatt. Amikor nincsenek sokan, azonnal jönnek a pincérek és nagyon hamar hozzák is a rendelt ételeket, ilyen keveset sehol nem kell várnunk, mint itt. 5-10 percen belül mindig megkapjuk az ételeket. Még ételben itt nem csalódtunk sosem, mindig finom és bőséges amit kapunk.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Hogy miért? Mert az ételek 80-90%-ához ez a köret, annak is a nagyrésze hasábburgonya! Állítólag ez Tokaj éttermei közül a zászlóshajó! Szerintem messze van ez attól! Egy nagyobb baráti csoporttal érkeztünk ide vacsorázni, de nekem nem igazán áll szándékomban ide visszatérni! Jómagam Hácsa halászlét kértem, roston fogasfilével, köretnek zöldségköretet desszertnek somlói galuskát!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Régebbi élményeink alapján úgy gondoltuk párommal, hogy ismét vissza térünk Tokajba, egy finom ebédre. A Bonchidai csárda csodás környezetben fekszik, nagyon finomak az ételek, de. . . . . A felszolgálás ezen a napon (08. 07. ) botrányos volt! Beültünk az étterembe, és nyugtáztuk, hogy elég sokan vannak, de azért nincs telt ház.

Legnépszerűbb csomagok Tokajban és környékén
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.626 - 14.948,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2022.01.02.
Hotel Lycium
2019.12.13. - 2020.12.14.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.12.20.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2020.12.14.
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Panzió
Sárospatak
2019.12.13. - 2020.12.14.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Stop Panzió
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 5.690,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Tokajban és környékén
Hotel Divinus Tokaj
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Napi ár 2 vagy több főre
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)

Bonchidai Csárda TokajX