Bonchidai Csárda Tokaj
3910 Tokaj, Bajcsy-Zsilinszky u. 21.

Bonchidai Csárda Tokaj a térképen

Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Bonchidai Csárda Tokaj vélemények

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 9.
Mi is átutazóban voltunk Tokajban. Mivel a csárda útba esett, itt álltunk meg ebédelni barátainkkal. A barátnőm és én halételeket kértünk, férjeink pedig egy kétszemélyes Bonchidai tálat a húsleves mellé. Örömmel tapasztaltuk, hogy az étlapon laktóz és glutén mentes ételek is voltak feltüntetve. A halas ételek finomak voltak, a kétszemélyes tál pedig akkora volt, hogy négyünknek is elég lett volna.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Párommal átutazóban voltunk Tokajban. Ebédelni megálltunk a csárdában, vasárnapvolt és sokan voltak. A pincér sietett a segítségünkre lenn, mondta kis időt kell várni mindjárt lesz üresedés. Gondoltuk gyönyörű a környezet, szép az idő, tehát várunk. Nem először járunk itt. Kis idő elteltével a kedves, figyelmes pincér megköszönve türelmünket, igyekezett rendelésünket
felvenni és az ételt felszolgálni.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Amióta nem voltunk sokat javult a kiszolgálás valamint az ételek minősége.
A Bab gulyást mindenkinek ajánlóm, nem jó az ízvilága!

HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Nem először ebédeltünk a csárdában, tudtuk mire számíthatunk. Mindig elolvasom az értékeléseket és mindig van negatív és pozitív tapasztalat. A csárdában tisztaság volt most is. A halétellel kapcsolatban mi most sem csalódtunk. A kiszolgálásnál kedves volt a "kis srác", mondta, hogy bocsánat ő még csak tanuló, de ha ilyen marad, akkor nem lesz gond annak az étteremnek, aki alkalmazza.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon Tokajban a Bonchidai Csárdában ebédeltünk a párommal. Előtte olvastam jó és rossz véleményeket is az étteremről. A mai tapasztalatunk egyértelműen pozitív volt úgy a kiszolgálás, mint az étel minőségével kapcsolatosan. A sült csülök omlós és ropogós volt, a steak burgonya kiváló úgyszintén a harcsapaprikás túróscsuszával.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Csak a neve miatt tértünk be először. Vegyes halászlevet ettünk két alkalommal is, mellé roston harcsát.Sem az ételek minőségével, sem a mennyiségével nem volt probléma. A kiszolgálás kedves és gyors volt. A teraszról csodaszép kilátás nyílik a Tiszára. Ha arra járunk, biztosan visszatérünk még...

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Nyaralás alkalmával kihagyhatatlan hogy itt ebédeljünk! Augusztusi hosszú hétvége lévén rengeteg ember volt szinte telt ház. Volt némi fennakadás a rendelés felvételében de az ételek viszonylag hamar érkeztek és a szokásos kiváló minőséget hozták! Remek volt a vegyes halászlé és a babgulyás is ! ! ! ! Csodálatos helyen,finom ételek, készséges kiszolgálás!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Nagyon jó ár-érték arányú hely, nagyon kedves és segítőkész a személyzet, a kiszolgálás fantasztikus. Minden igényt kielégítő kínálat, és nem drága, hatalmas adagot adnak minden ételből. Szeretünk ide járni. Nyáron külön hangulatos a terasz, télen viszont bent jó meleg van. Nem kell túl sokat várakozni. A hely tisztasága kiváló.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 12.
Nagyon szeretem ezt a helyet, igaz nagy tömegben nem megyünk sosem, a hosszú várakozás miatt. Amikor nincsenek sokan, azonnal jönnek a pincérek és nagyon hamar hozzák is a rendelt ételeket, ilyen keveset sehol nem kell várnunk, mint itt. 5-10 percen belül mindig megkapjuk az ételeket. Még ételben itt nem csalódtunk sosem, mindig finom és bőséges amit kapunk.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Hogy miért? Mert az ételek 80-90%-ához ez a köret, annak is a nagyrésze hasábburgonya! Állítólag ez Tokaj éttermei közül a zászlóshajó! Szerintem messze van ez attól! Egy nagyobb baráti csoporttal érkeztünk ide vacsorázni, de nekem nem igazán áll szándékomban ide visszatérni! Jómagam Hácsa halászlét kértem, roston fogasfilével, köretnek zöldségköretet desszertnek somlói galuskát!

Legnépszerűbb csomagok Tokajban és környékén
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.099 - 10.239,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2020.06.05. - 2020.09.06.
Braun Vendégház
Sárospatak
2020.07.18. - 2021.07.13.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 16.839 - 19.073,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.06.20.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
Rákóczi Panzió
Stop Panzió
Debrecen
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2020.12.30.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-6 éjszaka 16.560,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2020.06.12. - 2020.08.30.
Laci Magánszálláshely

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Tokaj
Hotel Nagyerdő Tokaj
Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Újranyitási ajánlat (min. 3 éj)
Debreceni kikapcsolódás újratöltve (min. 2 éj)

Bonchidai Csárda TokajX