Bonchidai Csárda Tokaj
3910 Tokaj, Bajcsy-Zsilinszky u. 21.

Bonchidai Csárda Tokaj a térképen

Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Bonchidai Csárda Tokaj vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
Őszi kirándulásTokajba. . A Tisza partján fekvő hangulatos csárdát választottuk az ebéd helyszínének. Nem bántuk meg. . . Mindenben kiváló minősitést érdemelnek. Egy 40 perc alatt megebédeltünk. Juhtúros sztrapacska - persze mellé szamorodni dukált. Igen finom volt. Ízléses igen tiszta hely, minden területen. . Udvarias kiszolgálás. . . Máskor is ide jövünk.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 9.
Mi is átutazóban voltunk Tokajban. Mivel a csárda útba esett, itt álltunk meg ebédelni barátainkkal. A barátnőm és én halételeket kértünk, férjeink pedig egy kétszemélyes Bonchidai tálat a húsleves mellé. Örömmel tapasztaltuk, hogy az étlapon laktóz és glutén mentes ételek is voltak feltüntetve. A halas ételek finomak voltak, a kétszemélyes tál pedig akkora volt, hogy négyünknek is elég lett volna.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Párommal átutazóban voltunk Tokajban. Ebédelni megálltunk a csárdában, vasárnapvolt és sokan voltak. A pincér sietett a segítségünkre lenn, mondta kis időt kell várni mindjárt lesz üresedés. Gondoltuk gyönyörű a környezet, szép az idő, tehát várunk. Nem először járunk itt. Kis idő elteltével a kedves, figyelmes pincér megköszönve türelmünket, igyekezett rendelésünket
felvenni és az ételt felszolgálni.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Amióta nem voltunk sokat javult a kiszolgálás valamint az ételek minősége.
A Bab gulyást mindenkinek ajánlóm, nem jó az ízvilága!

HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Nem először ebédeltünk a csárdában, tudtuk mire számíthatunk. Mindig elolvasom az értékeléseket és mindig van negatív és pozitív tapasztalat. A csárdában tisztaság volt most is. A halétellel kapcsolatban mi most sem csalódtunk. A kiszolgálásnál kedves volt a "kis srác", mondta, hogy bocsánat ő még csak tanuló, de ha ilyen marad, akkor nem lesz gond annak az étteremnek, aki alkalmazza.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon Tokajban a Bonchidai Csárdában ebédeltünk a párommal. Előtte olvastam jó és rossz véleményeket is az étteremről. A mai tapasztalatunk egyértelműen pozitív volt úgy a kiszolgálás, mint az étel minőségével kapcsolatosan. A sült csülök omlós és ropogós volt, a steak burgonya kiváló úgyszintén a harcsapaprikás túróscsuszával.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Csak a neve miatt tértünk be először. Vegyes halászlevet ettünk két alkalommal is, mellé roston harcsát.Sem az ételek minőségével, sem a mennyiségével nem volt probléma. A kiszolgálás kedves és gyors volt. A teraszról csodaszép kilátás nyílik a Tiszára. Ha arra járunk, biztosan visszatérünk még...

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Nyaralás alkalmával kihagyhatatlan hogy itt ebédeljünk! Augusztusi hosszú hétvége lévén rengeteg ember volt szinte telt ház. Volt némi fennakadás a rendelés felvételében de az ételek viszonylag hamar érkeztek és a szokásos kiváló minőséget hozták! Remek volt a vegyes halászlé és a babgulyás is ! ! ! ! Csodálatos helyen,finom ételek, készséges kiszolgálás!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Nagyon jó ár-érték arányú hely, nagyon kedves és segítőkész a személyzet, a kiszolgálás fantasztikus. Minden igényt kielégítő kínálat, és nem drága, hatalmas adagot adnak minden ételből. Szeretünk ide járni. Nyáron külön hangulatos a terasz, télen viszont bent jó meleg van. Nem kell túl sokat várakozni. A hely tisztasága kiváló.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 12.
Nagyon szeretem ezt a helyet, igaz nagy tömegben nem megyünk sosem, a hosszú várakozás miatt. Amikor nincsenek sokan, azonnal jönnek a pincérek és nagyon hamar hozzák is a rendelt ételeket, ilyen keveset sehol nem kell várnunk, mint itt. 5-10 percen belül mindig megkapjuk az ételeket. Még ételben itt nem csalódtunk sosem, mindig finom és bőséges amit kapunk.

Legnépszerűbb csomagok Tokajban és környékén
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 9.286 - 9.679,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2021.12.20.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2021.06.04. - 2021.09.12.
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2021.12.31.
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.495 - 10.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.06. - 2021.12.31.
Kamilla Hotel
Balmazújváros
3 nap/2 éjszaka 14.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg használattal, parkolással
2021.05.01. - 2021.06.30.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.12.31.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.06. - 2022.05.06.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.22.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.06. - 2022.05.06.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2022.01.02.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.125,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2023.01.31.

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Tokaj
Tavaszi ébredés - kastélyban (min. 2 éj)
Kényeztető napok 3=4
Hello Tavasz! (min. 2 éj)

Bonchidai Csárda TokajX