Nagy Imréné

Nagy Imréné adatlapja

Regisztráció2014.01.23
Utoljára itt2017.08.12

Kiváló 2014. augusztus 26.családjával járt itt
Szuper hely családosaknak. Jól főznek, változatosan és finoman. A mennyiséggel soha nem volt gond, hiszen roskadoztak az asztalok. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi is szivesen lemegyünk jövőre is! A fiatalok nagyon aranyosak voltak a kiszolgálásban! Gratulálunk nekik! Több száz nyaraló volt itt családdal ,akik hasonló véleménnyel voltak.
Kiváló 2015. április 7.a párjával járt itt
Amikor először voltam, azt hittem, hogy a világ végére visz a vendéglátóm. A belépéskor egy más korszak hangulata érződött. A z ámulattól szinte alig tudtam megszólalni, de kíváncsiságom és természetesen a korgó gyomrom azonnal cselekvésre késztetett. Alig kabátoltunk le, máris az udvarias, készséges vendéglős fogadtatással találkozhattunk.
2017. március 18.barátokkal járt itt

Baráti társasággal -előre nem lefoglalt hellyel-, tértünk be farkaséhesen ebbe a régi, de nagyon barátságos étterembe. Minden asztal foglalt volt, ill. ebédeltek az asztaloknál. Na itt biztos jól főznek-gondoltuk-, és végigpásztáztuk az asztalokat, hátha 7 fő valahogy le tud ülni ebédeln. Ínycsiklandó ételek voltak a vendégek előtt.