Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse
6050 Lajosmizse, Bene 625.

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse a térképen

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse értékelése:

1. helyezett a 11 lajosmizsei étterem közül
30. helyezett Dél Alföldön - 901 étterem közül

csárda
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, német, olasz, szerb
Különtermek:
Dreher Classic

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse bemutatkozása

Öreg Tanyacsárda Étterem

Öreg Tanyacsárda Étterem

Az idén 40 éves, Budapesttől 71 kilométerre elhelyezkedő Öreg Tanyacsárda Étterem az alföldi kisváros, Lajosmizse szomszédságában fogadja vendégeit. A csárda magyaros jellegű, kitűnő konyhája joggal érdemelte ki a „Vidék legjobb étterme” díjat. A cég emellett számos gasztronómiai versenyen és kiállításon nyert nemzetközi elismerést (Védnöki tábla, Aranybika, Chevalier-Maison de Qualité, Chaîne des Rôtisseurs, Top 10). A vendéglátó szakma az Öreg Tanyacsárda Éttermet Magyarország legjobb éttermei közé választotta, és a maximális három csillaggal tüntette ki. A Magyar Turizmus Zrt. Magyar Turizmus Minőségi Díját és Rozmaring Díját is megkapta. A Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által alapított, „Az év vendéglátója” díjat 2012-ben nyerte el.
A mesterszakácsok ételspecialitásai mellett - immár hagyományossá váló - gasztronómiai rendezvény-sorozattal várják itt a vendégeket. Az ünnepekhez, jeles napokhoz kötődően invitálják a programokkal színesített (lovasbemutató, ökörsütés, pusztaolimpia) gasztronómiai élvezetekre az érdeklődőket: megrendezik a Sobri Halnapokat, a Szüreti Mulatságot, az András naphoz kötődő disznótort és még számtalan más olyan rendezvényt, ahol a kulináris élvezetek kedvelői egészen biztosan megtalálják a számításukat.

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Az Öreg Tanyacsárda az a hely, ahová az ember betér annak dacára, hogy mióta megépült az M5-ös autópálya, már nem esik útba. Ennek fő oka, hogy hangulatos, jó ízléssel berendezett hely v gyönyörű virágos terasszal, amit az U alakú épületegyüttes ölel körbe. A beltér dekorációja harmonikus, patinás, egyszerre idézi a polgári és a paraszti világot, zavaró eklekticizmus nélkül.

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Már nem először teszteljük le a Tanyacsárda libaételeit, de még sohasem okozott csalódást. Most a sógornőmet láttuk vendégül, Erzsébet napja alkalmából. Remek ételek, italok voltak terítéken. Bizonyosan, nem utoljárra jártunk itt. És mint az első két kép is tanusítja,45 éve működik, és már három éve is az itteni közönség kedvence volt, de ma sem vesztett semmit a fényéből.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtunk a helyre, de biztosan legközelebb is itt eszünk, ha erre járunk. Hangulatos, tiszta, színvonalas. Az ételek mennyeiek mind ízre, mind kinézetre. Annak ellenére, hogy még délután 3-kor is teltház volt, minden felszolgáló nyugodt, figyelmes volt, külön köszönet érte. A női mosdóban pelenkázó található, kint játszótér.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Hétvégi látogatásunkkor sok vendég, hétköznap két család volt mindössze az étteremben.
Az ételek finomak, mennyisége bőséges, ill. megfelelőek az adagok. Az árak átlagosak.
A kiszolgálás gyors, a pincérek kedvesek (habár volt, aki kijött a zárt helyiségből, de egy üdvözlés nem tett a vendégek felé, ami kirívó volt, hogy mindössze ketten voltunk).

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
A halaszlet hiaba kertem nem forraltak ossze a hallal!
A lé agyonsózva, a hal ize teljesen különbött a levetől, izben semmi köze nem volt a lének a halhoz!
2. Roston hal, túlsózva, zsíros!
Nejem szürkemarha vadasan, agyonsózva, a hozzá kért masnigomboc agyonsózva.
A leves volt ehető!
Nagy csalódás!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Közel teltház volt amikor betértünk, így attól tartottunk nem is kapunk asztalt. Végül az éppen távozó vendégek asztalánál tudtunk helyet foglalni a bejárat mellett. Kicsit többet kellett várakoznunk a pincérre, de ez esetben teljesen érthető volt. Addig is ámultunk a rengeteg oklevelet és elismervényt nézegetve, amik a falakon vannak. Több már el se férne!

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Nagyon hangulatos hely. Az ételek finomak a személyzet kedves. Sokszor van tematikus napi ajánlat, ha kedvemre való ételek napja van, mindig elmegyek egy jót enni. Szeretjük nyáron a kerthelyiséget, de a belső termek is nagyszerűek, autentikusak. Személyes kedvencem a mangalicaszűzből készült fogás.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Nagyon hangulatos és családias hely.A párommal jártunk itt és maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. Igazi magyar ételeket készítenek.A gulyáslevest mindenkinek ajánlom,hogy kóstolja meg mert elképesztően finom!Amikor erre járok nem hagyom ki, akkor is ha csak egy gulyást eszem.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 7.
Kitünő ételek, megfizethető árak és remek kiszolgálás. Nagyon szeretjük, mert még eddig sohasem csalódtunk a minőségben. Még ha nagy kerülővel is, de meglátogatjuk, ha tehetjük! A környezet és a felszolgálás külön említéstre méltó. A nagy látogatottság ellenére is gyorsan, pörgősen hozzák ki a finomságokat.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 6.
Ki nem hagynám semmiért sem, ha még egyszer arra járok. Nagyon hangulatos csárda. Igazi magyar. A kerthelyiségben foglaltunk helyet, és hosszas töprengés után végül egy kétszemélyes tálnál kötöttünk ki. Remek választás volt! ! ! A húsok, nagyon ízletesek, és finomak voltak. A kacsamáj valami eszméletlenül mennyei, és a csülök úgyszintén fenomenális volt, és olvadt a szánkban minden falat.

Legnépszerűbb csomagok Lajosmizsén és környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, beltéri játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2020.09.10.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.04. - 2021.08.04.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.08.04. - 2020.09.02.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.04. - 2021.08.04.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.072 - 20.574,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2021.08.04.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.05. - 2021.08.04.

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Lajosmizse
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)
Húsvét

Öreg Tanyacsárda Étterem LajosmizseX