Szélmalom Csárda Kecskemét
6000 Kecskemét, Szent László krt.

Szélmalom Csárda Kecskemét a térképen

Szélmalom Csárda Kecskemét értékelése:

14. helyezett a 109 kecskeméti étterem közül
127. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

H-Szo 11:00-21:00
V 11:00-18:00
csárda
hagyományos magyar fogások ...
Visa

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Klasszikus magyar ételeket kínáló csárda. Kifejezetten jó a pacal és a halászlé, ízre, állagra egyaránt. Jó rántott borjúláb és a palacsinta. Kriminális, elsózott, állagproblémás, vaj nélküli vagy kevés vajat tartalmazó krumpli püré. Mintha nem ugyanazon a konyhán készült volna. Két pincérünk kedves, a fizető-pincér mogorva. A beltér hangulatos.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 17.
Karácsony előtt ismét Kecskeméten jártunk és ismét betértünk a Szélmalom csárdába. Most csak négyen mentünk. Olyan ételeket választottunk amiket a múltkor csak kinéztünk,de nem kóstoltunk meg. Most sem csalódtunk. Hatalmas adagok voltak és nagyon szépen,gusztusosan voltak tálalva,díszítve.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Kezdjük a kiszolgálással, a pincér sablonosan jött ment, annyit nem kérdezett ízlett-e az étel. Levesek közül a már említett zöldséges bablevest kaptuk, mindenféle zöldséggel telehányt és "majdnem fogakat kitörő" ropogós babbal(esküszöm Bud Spencer chilis babja is finomabb volt ennél), de ráhagytam, gondoltam ez valami helyi specialitás.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A héten jártunk arra és éppen éhes gyomorral. A nagy robosztus szélmalom kerekei betölthették volna funkciójukat, mert iszonyatos széljárás volt. De! Más lett a funkciója! Éhező embereknek ad nagyon finom ételeket. Mivel még nem jártunk itt inkább a korgó gyomrunk invitált be ebédelni. Egy szikra hely nem volt az étteremben.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Készültem a kecskeméti üzleti ebédre. Egy-két helyet ismertem csak, de a Szélmalom csárda volt a legerősebb az emlékeim között, ezért tájékozódtam itt, az "anyahonlapon". Nem csalódtunk! A hely kellemes, a pincérek ott vannak, segítenek amikor kell, de semmi tolakodás. Az adagok méretezése XXL-es, bőven van idő beszélgetni mellette.

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Érkezésünkkor a pincérek nem akartak előkerülni, amikor végre odajöttek,akkor is mogorvák voltak. Az ételeknek nem sok íze volt, teljesen átlagos,inkább menza jellegű. A mosdók állapota szörnyű,de az egész környék lehangoló. Nem hiszem,hogy még egyszer itt ebédelnék, semmi olyat nem tudok mondani,ami miatt érdemes lenne ide betérni, az ételek miatt biztosan nem.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 19. - 10 látogató hasznosnak vélte
Szüleim 50. Házassági évfordulójának megünneplése céljából tértünk be a Kecskeméti Szélmalom Csárdába. Az alkalomból kifolyólag, még a megszokottnál is jobban reméltem, hogy a hely beváltja a hozzá fűzött reményeimet, azonban ennél sokkal többet adott. Megérkezésünk perctől a távozásunk pillanatáig olyan figyelembe és udvariasságban volt részünk ami minden elvárásunkat felülmúlta.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden tekintetben hatalmas hely! Hatalmas a szélmalom, kívül és belül is. A tetejéig fel lehet menni, szerencsére a pincéreknek oda lift segít felvinni az ételeket. Hatalmas grízgombócot adnak a levesbe, ami már tényleg eltelít annyira, hogy melegebb időben lemondjunk a főfogásról. Ami szintén hatalmas!

2015. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. június 24.
Csak jót tudok mondani a kecskeméti Szélmalom csárdáról. A pincérek kedvesek, udvariasak, az ételek jók, az árak reálisak. A személyzet mindig segítőkész, megbízható és csak mosolyogni láttam eddig őket. Szinte naponta rendelek tőlük vagy személyesen fogyasztok,de a kiszolgálás mindig hozta a megszokott szintet. Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt a vendéglőt.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kecskeméti mercedes gyárban voltunk gyárlátogatáson /nagyon jó program,ajánlom /. A Szélmalom csárda látványa is nagyon vonzó. Zárás előtt fél órával érkeztünk, de ennek ellenére nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A pincér nagyon barátságos és segítőkész. Hatalmas nagy adagokat adnak,szépen tálalva, nagyon-nagyon finom .

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gőzkabin és a szaunák használatával, Sunday Lunch-on való részvétellel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, privát wellness használattal, gyertyafényes vacsorával, pezsgőfürdőben pezsgőzéssel, kávé és tea bekészítéssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2020.05.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Dream Horse Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.02. - 2020.12.31.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.03.27.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.03.27.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, wellness szolgáltatás kedvezménnyel
2020.01.04. - 2020.12.19.
Solaris Apartman & Resort
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.05.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.03.27. - 2021.03.27.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Kecskemét
Hotel Aquarell Kecskemét
Napi ár 4 vagy több főre
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)

Szélmalom Csárda KecskemétX