Nagymagdi

Nagymagdi adatlapja

Regisztráció2020.08.28
Utoljára itt2024.04.17

Kiváló 2023. szeptember 8.a párjával járt itt
Nagyon szép a szálloda. Mi a kastélyban kaptunk szobát, amivel nagyon meg voltunk elégedve. Az étkezést a Liliom szárnyban bonyolították le, sajnos aki 19 óra után kereste fel az éttermet, bizony nagyon hiányos kínálatot talált. Szerencsére sikerült a pálinka és bórkóstolón részt vennünk. Hatalmas élmény volt.
2020. augusztus 28.a párjával járt itt
A Wolf Panzió szobája bár elég kicsi, de a tisztasággal nem volt problémánk. Sajnos a szobába bejutás már problémás volt a zár miatt. Az étkezésnél a pincérek készségesek voltak, de az ételek minősége némi kívánni valót hagyott maga után, igaz ez csak a vacsorára vonatkozott. Ennek ellenére kellemes 3 éjszakát töltöttünk Sárváron.
2020. szeptember 20.a párjával járt itt
2020. szeptemberben a párommal három éjszakát töltöttünk a Deluxe szárnyban. Annak ellenére, hogy a Standard szobát cseréltük fel erre, miután elolvastuk a véleményeket, nagy csalódás volt ez a szoba is a kopott, foltos szőnyegével, az ágy állapota is alvásra alkalmatlan volt, de a helyiségek nagysága, a szép nagy erkély kárpótoltak a kezdeti bosszúságokért.
Felhasználó fényképei:
Park Hotel Harkany Harkány - Park Hotel Harkany Harkány - Park Hotel Harkany Harkány -