Nagyné- Köő

Nagyné- Köő adatlapja

Regisztráció2015.09.26
Utoljára itt2017.06.14

Kiváló 2015. november 4.a párjával járt itt
2014 Októberben töltöttünk három csodálatos napot a szálódában,itt ünnepeltük férjemmel az első házassági évfordulót! ! ! Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat! ! ! Mindennel meg voltunk elégedve,a szálóda szép és tiszta, a személyzet kedves,az ételek nagyon finomak! ! ! Nagyon szépen köszönjük! ! !
2016. május 4.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk négy napot a szállodába,meg voltunk elégedve! A fürdő szemben van,parkoló az udvarban,a személyzet nagyon kedves,a tisztaság is kitűnő! Csendes hely,pihenésre kitűnő! Az ágyak nekünk nem voltak annyira kényelmesek mivel hogy túl puhák a matracok! Az ételek finomak, főleg a levesek nagyon ízletesek!
Átlagos 2016. május 20.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk tavaly októberben három napot a szálódában,az elhelyezése nagyon jó helyen van,gyönyörű a kilátás,az ételekkel meg voltunk elégedve,finomak voltak! De sajnos a mi szobánk nagyon kényelmetlen volt! tetőtéri szobánk ablaka az égre nézett,nem működöt a hűtő,az ágy kényelmetlen volt,a fürdő szobában csatorna szag volt,nem működött az elszívó!